April 23, 2024, 01:47:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva  (Pročitano 9288 puta)

Van mreže 123321

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva
« poslato: April 14, 2013, 06:37:59 posle podne »
Da li moze pomoc oko sastava kure ?? visina 181 tezina 91 kg 13% bf  cilj 84-85 kg 6-7% bf i zadrzavanje sto vise misica ? kura neka bude u trajanju od 7-8 nedelja ishrana je sredjena trenutno jedem 200 gr. proteina i radim rotaciju ugljenih hidrata 200 150 75 0 50 75.  teretana 4 puta nedeljno kardio 3 puta hvala unapred :)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva
« Odgovor #1 poslato: April 14, 2013, 08:50:25 posle podne »
To ces uraditi i sa solo propionatom
Malo proteina
Nisi napisao koja kura po redu
Pozz

Van mreže 123321

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva
« Odgovor #2 poslato: April 14, 2013, 09:24:11 posle podne »
proteine trenutno toliko koristim a ako krenem sa ovim povecacu unos na 300-350 gr.. treca kura po redu stim sto sam zadnji put uzimao steroide pre 6 godina. a ako ubacim i ovo ostalo da li cu dobiti i 3-4 kg misica ?

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva
« Odgovor #3 poslato: April 14, 2013, 09:33:27 posle podne »
Ili rastes ili skidas. Niko ne zna kako ces reagovati na ove lekove pa da ti garantuje krajnji rezultat. Rastes od hrane a ne od lekova ili vise lekova. Barem ne od ovih stvari.
A vidi ovako hoces da smanjis 5-6% masti to je 5kg po tvojoj kilazi i jos da dodas 3-4 sto je ukupno 8-9 kg cistih misica!
Realno to je izvodljivo na godisnjem planu

Van mreže 123321

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva
« Odgovor #4 poslato: April 14, 2013, 09:41:02 posle podne »
ok hvala. a recimo da uzmem test+tren ? jel bi mogao da mi napises kuru u trajanju od sedam nedelja i sta i koliko od antiestrogena da uzimam u toku kure zbog testa posto sam osetljiv na gyno ?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva
« Odgovor #5 poslato: April 14, 2013, 11:52:43 posle podne »
Uplatis mu xy evra i dobijes gotovu kuru.

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva
« Odgovor #6 poslato: April 16, 2013, 12:53:35 pre podne »
nolvadex obavezno drzi pri ruci ako si bas osetljiv...za ovo ostalo nisam kompetentan tebrex....ja sam slicno rokao (tren+test) 8 nedelja, dosta mi je pomogao na pocetku i u toku kure momak koji je vec 10 god u tome...iseko sam se divljacki i dobio sam snagu i masu...mislim da je Bole upravu kada kaze da se nikad ne zna kako ce ko da odreauguje na roid...ja win izbegavam zbog povreda anvar ne uzimam....pokusaj nekog iskusnijeg da iscimas...ovo nije neki savet ali eto, imas cikluce na netu cukaj,trazi,gledaj,dumaj....i samo oprezno tren je zajeban igrac

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva
« Odgovor #7 poslato: April 16, 2013, 09:36:38 pre podne »
A kakva su vam iskustva oporavka posle trena? :) nije uvek pitanje koji ce te neki roid najbolje raditi dok si na kuri..
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva
« Odgovor #8 poslato: April 16, 2013, 10:43:44 pre podne »
A kakva su vam iskustva oporavka posle trena? :) nije uvek pitanje koji ce te neki roid najbolje raditi dok si na kuri..
Ovo treba nase devojke-zene da pitas :D

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva
« Odgovor #9 poslato: April 17, 2013, 12:07:00 pre podne »
A kakva su vam iskustva oporavka posle trena? :) nije uvek pitanje koji ce te neki roid najbolje raditi dok si na kuri..

ima svega....ja sam bio glup poslusao morona pa sam imao problema sa tukjem i testisima....tako da je meni oporavak bogme potrajao......od nenormalne depresije do "normalnog" stanja mi je trebalo jedno 5 meseci

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva
« Odgovor #10 poslato: April 17, 2013, 08:50:16 pre podne »
To i jeste glavni problem, sto se svako pravi pametan, pa kada neko naej**e...

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Trenbolon acetate + Test prop. + winstrol ili anavar ili nijedno od ova dva
« Odgovor #11 poslato: April 17, 2013, 09:37:57 pre podne »
To ti niko ne pominje pored: 'tebra, hebe kevu kako je tren dobar, cvrstoca, gustina, vaskularnost..ma sabija'  - dobro, neke jednostavno i ne zanima nastavak price, ovo prvo im je bilo i vise nego dovoljno.

Kralj ade ciganlije 2013.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD