April 25, 2024, 04:49:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Bodybuilding - zene  (Pročitano 57155 puta)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Bodybuilding - zene
« Odgovor #15 poslato: Novembar 17, 2006, 10:04:23 pre podne »
Ne moze se govoriti "cura je mlada, polako!", ovo sto ona radi je vredjanje naseg sporta. Po tome se onda sve devojke na svetu (bukvalno sve) bave bodybuildingom.
To je isto kao i onda kad se u kategoriji bodyfitness pojavila ona plavusa sa sve salom i celulitom. Secate se? Naravno da se secate hahahha.
I onda naravno da svi oni koji dodju gledati takmicenje pomisle "ovo bodybuilding ... pa mogu i ja na takmicenje onda"
Govorim sad grubo, mozda sam brutalna i zla, ali iskrena sam, i znam da i mnogi to misle. Zbog takvih koji se u takvoj "formi" pojavljuju, nas sport i jeste ovakav kakav je. Od 10 takmicara na bini, imamo njih bar 30% koji su celog zivota jeli cvarke, slaninu i luk, od fizickih aktivnosti upraznjavali su samo setanje od kreveta do frizidera da uzmu jos jedno pivo a dodatna aktivnost im je sex subotom vece hahahhahahhaa. Sticajem okolnosti slucajno su se setali gradom tog dana kad se desavalo takmicenje pa su usli u salu i prijavli se. Hahahahhahahahha.
Ako se takmicis u nekom sportu, u nekoj kategoriji, naravno da niko ne ocekuje da budes spreman za zlato. Neko se spremi bolje, neko losije, sve je to i logicno i normalno. Ali da izadjes ovako kako ta curica izgleda, i to u kategoriji bodybuilding, i da tako izlazis redovno (jer ovo joj nije prvo takmicenje) e onda je to sramota. I za nju, i za onog ko ju je doveo na takmicenje, a i za one koji su joj dozvolili da uopste izadje na binu!
Ne kazem da sam ja spremna da pariram Branki, naravno da nisam. Ipak sam ja srednja kategorija (do 57 kg), i ne zelim da prelazim u tesku. Znam da izgleda malo smesno kad ja stanem pored Branke (bice jos smesnije kad stanem pored nje i Milke Sudarevic hahahahhha), no to je vec stvar organizacije samog takmicenja. Staviti 2 kategorije zajedno na scenu malo je smesno, ali nema veze. No, na meni se bar vidi da jesam par puta u zivotu podigla teg ;)

Van mreže ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: Bodybuilding - zene
« Odgovor #16 poslato: Novembar 18, 2006, 04:20:16 posle podne »
Govorim sad grubo, mozda sam brutalna i zla, ali iskrena sam, i znam da i mnogi to misle. Zbog takvih koji se u takvoj "formi" pojavljuju, nas sport i jeste ovakav kakav je. Od 10 takmicara na bini, imamo njih bar 30% koji su celog zivota jeli cvarke, slaninu i luk, od fizickih aktivnosti upraznjavali su samo setanje od kreveta do frizidera da uzmu jos jedno pivo a dodatna aktivnost im je sex subotom vece hahahhaha
Veruj mi da nisi,gde god pogledas misica nigde.Zanima me kako izgleda kada nije spremna za takmicenje? :twisted:
disciplina se meri u gramima a kajanje za propustenim prilikama u tonama

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Bodybuilding - zene
« Odgovor #17 poslato: Januar 24, 2007, 11:42:44 posle podne »
 :?
« Poslednja izmena: Januar 30, 2007, 05:35:47 pre podne goran gajic »
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže tajnica

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 20
Odg: Bodybuilding - zene
« Odgovor #18 poslato: Decembar 19, 2007, 09:21:35 pre podne »
Znaci i ja mogu da se prijavim na takmicenje, mozda budem i druga :))