April 26, 2024, 06:59:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Yam TESTO ROL  (Pročitano 34755 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #60 poslato: Septembar 24, 2023, 08:48:32 pre podne »
eto vidis ja recimo kada sam prvi put probao DAA, imao sam isto tako subjektivno euforicno otkrovljenje, kao da sam nasao sveti gral testo boostera, za koji ti kazes da je kurac... A ja ti kazem da sve to sto nema dobro proveren mehanizam delovanja je obican placebo, a DAA je od svih tih drkalica na papiru makar imao da ucestvuje u sprecavanju konverzije testa u dht. Pogotovo kada nesto tako "osetis" na sebi sa toliko peripetija... Nekada je to bio tribulus, pa DAA, pa kombo jednog i drugog, pa sada tongat ali, pre toga zma,  pa sada neko prospe sranje sa borom, a svi zapravo pod uticajem najpoznatijeg leka za dizanje testa - placebo :)
(Kortizol btw nije nikakav parametar, osim sto pokazuje da ti debili sa reddita imaju stres u zivotu, jupiiiijeeej mdfk, ko ga nema).
Citat
nesto jace zujanje u usima i poprilicno skracen fitilj
proveri momcino krvni pritisak, bez zajebancije...
 Mogu sa 10000 % sigurnoscu da ti potvrdim da si citao na redditu da su jeli brabonjke kod prepelice , ti bi sada pisao o tome.

Medjutim, ono sto je jedino moguce da se tebi desilo, pogotovo kada je jedan mineral u pitanju, a to je da si ti imao deficijent u mineralu Bora, kao sto neko ko ima deficit D vitamina isto moze osetiti slicne tegobe low T ili cak Cinka recimo... I onda kada si to nadomestio, dao si svom telu boost za oporavak. Sto ne znaci da je to test dizalica...

@everyone :)

Sada za one koji nece da se boraju, jer stvarno ne moraju :) NA KOLICINU TESTA (UKOLIKO GA NE UNOSITE SINTETICKI) MOZE DA SE UTICE ISKLJUCIVO I SAMO ISKLJUCIVO - KVALITETNIM SNOM, KVALITETNOM ISHRANOM, KVALITETNIM TRENINGOM. (respektivno tim redosledom) - PROBAJTE... OBECAVAM SVIMA JUNACKE REZULTATE HAHAHAHAH

Van mreže Mirko85

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #61 poslato: Septembar 24, 2023, 10:22:33 pre podne »
Ok, ajd redom.

Kazes placebo. Pa sto ga ne osetih sa zma, tribulusom, daa ? I za njih sam proveo sate i sate informisuci se svim dostupnim informacijama, znaci i za njih sam imao podlogu, odnosno preduslov za placebo, a opet nije do njega doslo. Ipak mislim da ja bolje poznajem sebe nego sto me ti poznajes (zapravo, ne znas me uopste), pa mogu bolje da razlucim sta vuce ka placebu, a sta ne. Ne tvrdim 100% da nije placebo, ali mislim da je vrlo mala verovatnoca da jeste.

Krvni pritisak merim povremeno i gornji oko 130, donji oko 70. I kad sam uzimao bor i kad ga ne uzimam. Ali razumem tvoje rezonovanje po tom pitanju, ima realnu podlogu u vidu naucnih cinjenica.

Ovo sa brabonjcima je vec omalovazavanje, nemam 11 godina da bih razmisljao na nacin koji si opisao i tu ne bih dalje, nemoj ni ti, nema potrebe.

Citat
Medjutim, ono sto je jedino moguce da se tebi desilo, pogotovo kada je jedan mineral u pitanju, a to je da si ti imao deficijent u mineralu Bora, kao sto neko ko ima deficit D vitamina isto moze osetiti slicne tegobe low T ili cak Cinka recimo... I onda kada si to nadomestio, dao si svom telu boost za oporavak. Sto ne znaci da je to test dizalica...

E ovo sto si napisao je, slozicu se sa tobom, najpribliznije istini i realnosti. Ajd da postavimo stvari ovako, pomenuo si cink, vit D, kako njihov deficit moze da uzrokuje nizak test i to je istina. Ali ko ima dobru ishranu, tipa jede pola kile mesa dnevno, a svi koji treniraju i iole vode racuna o ishrani, jedu i vise, pa i mnogo vise od toga, narocito u bulk fazi, oni nece imati deficit cinka i svako dodavanje cinka u obliku suplementa je suvisno i beskorisno, pa cak moze biti i stetno. Isto je i sa vit D, zna velika vecina ljudi i za sunce leti i za vigantol od oktobra do aprila. Poenta je da ta dva faktora (nivo cinka i vit D) kod malog procenta sportista koji vode racuna o sebi, moze biti uzrok niskog testa. Ali koliki procenat sportista poklanja paznju boru ?  Pa ogroman procenat nikada nije ni cuo za njega. Mozda u osnovnoj skoli iz periodnog sistema elemenata i brzo zaboravili. A kamo li da znaju nesto vise o njegovom uticaju na organizam, a evidentno je da uticaj postoji. Na kom nivou uticaj postoji mozemo da diskutujemo do sledece godine, ali da postoji - postoji. A koliko ljudi prica o njemu i poklanja mu paznju, vrrlo vrlo mali. Poenta je da je on van radara i da je u biohemijskoj ravnotezi organizma, bor nekako skrajnut, ne poklanja mu se dovoljno paznje. Moja je pretpostavka da vecini ljudi fali bor, jer ga prosto u hrani nema u onoj meri koliko ga je bilo nekada, dok je zemlja u kojoj se on nalazi ipak bila dosta bogatija, za razliku od visedecenijske eksploatacije iste kako vreme prolazi. Ne kazem ja da ce on bustovati testosteron kod svakoga, slazem se da tako nesto ne postoji, ali sta ako je bor delic slagalice koji nedostaje vecini ljudi da imaju optimalan nivo istog? Sta ako 90 i kusur % ljudi ima manjak bora koji se negativno odrazava na nivo testa (odnosno free testa, da budem precizan), pa samim tim i suplementacija borom rezultuje povecanjem nivoa istog ?  To je pitanje za razmisljanje i smatram da ima zdravorazumskog osnova za njegovo postavljanje. A iz razmisljanja, moze da dodje i do eksperimentisanja. Stvar je prosta, ko voli da eksperimentise, odradjivanjem adekvatnih analiza moze na sebi da vidi rezultate tih analiza, odnosno da li nesto ima ili nema smisla koristiti.

To je neko moje razmiljanje, a vrlo verovatno da cu jednog dana odraditi analize testa, pre i nakon upotrebe bora, uz postovanje svih drugih relevantnih faktora, pa cu onda moci da pricam i konkretno, a ne na nivou anegdota i pretpostavki.

Kako god, samo da zmo zdravo !

Pozdrav

''Lgd 4033 je sarms koji se uvrstava i u peptide'' - by PIRAT

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #62 poslato: Septembar 24, 2023, 10:41:46 pre podne »
Brate, drkao si ko zna koliko po netu , trazeci nacin da dignes test, i naisao si na gomilu debila koji glorifikuju bor, evo ja da te hajpujem jedno 3-4 dana za neki proizvod ti bi se nalozio i rekao bi to je to. Placebo bi te odradio 1000 % kao sto te je odradio, jer ne znam kako sada da ti opisem ali ti nisi u svom dugometraznom izlaganju koje stvarno necu vise da citam jer su gluposti do bola, izneo ni jedan faktor da je tebi test u normali, sta vise, izneo si karakteristicno ponasanje nekog kome test leluja i ima disbalans. Da si ti napisao nesto tipa, bolji san, bolji oporavak, smireniji sam, raspolozeniji sam, imam motiva I JOS PRI TOME PRILOZIO NEKE REZULTATE KRVI itd.. EEEE to bi bila vec neka indikacija da si uzeo MOZDA nesto sto radi. Ovako si samo isfrustriran i opterecen glupostima koje ti se serviraju u eri medijuma za koji nisi dovoljno snalazljiv da prepoznas validnost. TAKO DA DA JEO BI TI I BRABONJKE, I OVDE BI PISAO HVALOSPEVE.
Citat
nego sto me ti poznajes (zapravo, ne znas me uopste), pa mogu bolje da razlucim sta vuce ka placebu,
ne moram da te poznajem, zapravo savrseno me zabole ko si i sta si, ja ovde nikada ne komentarisem ljude, nego ljudsku glupost ili mudrost , u ovom slucaju glupost, a to kakav si ti itd jebe mi se druze.
I da ti si ovde opisao najklasicniji primer PLACEBA, NE POSTOJI KLASICNIJI...  osim ako nisi imao deficit, koji moze da se desi i iz nekih drugih razloga u koje ne mogu sada da zalazim... da mozes imati deficit vitamina D u sred leta...
No tebe je odradio PLACEBO, onako kako on radi, a to je prvih par dana extra, i kada noradrenalne zlezde prestanu sa jacim lucenjem posledicno podignu malo test (da adrenalin posledicno preko dopamina dize test), onda dolazi do tog pada i pocne da ti varira pritisak, zuji u usima, svadjas se sa zenom, ljudima itd jer je test opet u kurcu... I ti evo probaj opet placebo, i svaki put ce on odraditi isto, stim sto ce stati u onom trenutku kada shvatis da je to jebeni PLACEBO A NE AKTIVNA SUPSTANCA.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #63 poslato: Septembar 24, 2023, 10:59:57 pre podne »
Sto se tice analiza i testova, stoga moras shvatiti da sve ispod 3 meseca pracenja, je sranje i ne daje nikakvu realnu sliku.. Bas zbog toga da bi izbegao efekte placeba... znaci to mora da bude vadjenje krvi pre posle, u toku tog perioda, konstantog unosa itd...Jer uhvatiti hormonsku realnu sliku a da nisi na sintetici, sve ispod toga je smesno...

Van mreže Mirko85

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #64 poslato: Septembar 24, 2023, 11:01:30 pre podne »
TI ces meni da kazes da sam isfrustriran, pogledaj samo koliko u tvojim recima ima cinizma i arogancije. Poistovecujes me sa nekim klincima koji su nesto procitali i umislili kojesta, samo na osnovu toga jer ti se eto tako cini. Pa, ti svoje pretpostavke predstavljas kao tvrdnje. Cuj, siguran si, bez imalo rezerve, da me nije odradio bor, nego 1000 % placebo. Pa ti onda druze, kad si vec toliko ubedjen ili, jos gore, uveren u to, pisi firmi yamamoto da ga izbaci iz sastava testorola, jer je fejk sastojak, ne radi nista. Ustedi im znacajna sredstva, mozda te i nagrade.
''Lgd 4033 je sarms koji se uvrstava i u peptide'' - by PIRAT

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #65 poslato: Septembar 24, 2023, 11:13:59 pre podne »
Ja nemam nikakve veze sa Yamamoto firmom, totalno sam non bias  ;)

Citat
Cuj, siguran si, bez imalo rezerve, da me nije odradio bor, nego 1000 % placebo

SIGURAN !!!! Probaj videces i sam... mada da sam na tvom mestu bih umesto toga ulozio vreme i trud u ona tri faktora koje sam spomenuo. Pa nisi ti jedini koji je osetio placebo za ime boga... probaj , znaci P-R-O-B-A-J i videces i sam...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #66 poslato: Septembar 24, 2023, 12:04:58 posle podne »
Stim sto je ovo tvoj prvi post na forumu... Vidi ako je situacija ozbiljna kao sto jeste, jako bih te posavetovao da potrazis strucnu pomoc od strucnih lica na polju endokrinologije naravno.

Van mreže kokotere

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #67 poslato: Septembar 24, 2023, 03:49:26 posle podne »
Ovaj Boron je stari suplement još iz 90-ih.Uzimao sam tada neki proizvod Smilax imao je boron,dibencozid i još neku skupinu dodatka.Mislim da sam imao neke  minimalne benefite u masi i energiji  vjerovatno u sinergiji je nešto djelovalo.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #68 poslato: Septembar 24, 2023, 05:08:20 posle podne »
inace fun facts je da su 90 tih solili i proteinske praskove lekovima pojedini proizvodjaci (naravno dok ih nije uhvatila kontrola) , tako da sam bog zna sta je bilo u tim suplementima..

Van mreže kokotere

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #69 poslato: Septembar 24, 2023, 05:23:41 posle podne »
Ovaj Smilax je bio u obliku kapi koje su se stavljale pod jezik.Tada je to bila "revolucionarna"metoda i ujedno moj prvi suplement posle proteina,bilo je to davne 1991 god.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #70 poslato: Septembar 24, 2023, 10:06:01 posle podne »
pa animal m stack je imao prohormone  :D bilo je ides prvo to , pa sledeci korak galenika

Van mreže kokotere

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #71 poslato: Septembar 24, 2023, 11:54:40 posle podne »
Galeniku sam prvi put u životu probao ove godine 250 mg nedeljno sa svojih 49 god. i oduševljen sam.Nikad nije kasno ali ima dosta rada i suplementacije do steroida.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Yam TESTO ROL
« Odgovor #72 poslato: Septembar 26, 2023, 04:22:04 posle podne »
inace fun facts je da su 90 tih solili i proteinske praskove lekovima pojedini proizvodjaci (naravno dok ih nije uhvatila kontrola) , tako da sam bog zna sta je bilo u tim suplementima..

nije bas proteinske praskove, vec neke prohormoneske tablete ali da, info je tacan da i u suplement idnsutriji postoji UG labs (julijan iz plovdiva -decko ebe i ne vadi), ali generalno i na zalost da