April 19, 2024, 07:42:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 263591 puta)

Van mreže dida

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #225 poslato: Mart 19, 2017, 01:14:16 posle podne »
Ma pedja nema potrebe za ovim u pitanju je kako vidim samo nesporazum mislio sam da velika slova znace povisivanje tona , iscitao sam celu stranicu detaljno i video da si napisao da odredjene NO koje se uzimao ili sam pravis bude i po 30g , za BEAST si rekao da 10g odlicno odradi posao kao i iskustva ostalih koji kazu da je odlican , na mnoge NO  reaktore pise doza do 75 kg i doza od 75+ pa sam na to mislio uzimao sam recimo shoker koji e mnogo slabiji cini mi se doza je 15g ja sam sa 7 g napravio cudo msm podigao trening na mnogo visi nivo, pa sam zato logicki ovo sagledao i misleci da ako tebe odradi 10g a imas toliko godina iskustva u ovom sportu probao toliko supsa tijelo se naviklo na dosta toga dace eto mene sa mnogo manje iskustva i mnogo manje probanih reaktora doza biti manja

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #226 poslato: Mart 19, 2017, 03:22:52 posle podne »
Ma pedja nema potrebe za ovim u pitanju je kako vidim samo nesporazum mislio sam da velika slova znace povisivanje tona , iscitao sam celu stranicu detaljno i video da si napisao da odredjene NO koje se uzimao ili sam pravis bude i po 30g , za BEAST si rekao da 10g odlicno odradi posao kao i iskustva ostalih koji kazu da je odlican , na mnoge NO  reaktore pise doza do 75 kg i doza od 75+ pa sam na to mislio uzimao sam recimo shoker koji e mnogo slabiji cini mi se doza je 15g ja sam sa 7 g napravio cudo msm podigao trening na mnogo visi nivo, pa sam zato logicki ovo sagledao i misleci da ako tebe odradi 10g a imas toliko godina iskustva u ovom sportu probao toliko supsa tijelo se naviklo na dosta toga dace eto mene sa mnogo manje iskustva i mnogo manje probanih reaktora doza biti manja

pa pisanje o kg ,dozi itd je marketisnska fora,a pogtovo sa stvari koje su predrkane sa kofeinom i onda kao da se napravi DISTANCa da neko nema problema od prevelike doze..itd itd itd
nebitno
drago mi je da si me razumeo

Van mreže dida

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #227 poslato: Mart 20, 2017, 12:05:50 pre podne »
Ma naravno bitno da smo se sporazumjeli uglavnom kad kupim i probam javljam utiske .

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #228 poslato: April 06, 2017, 09:42:50 posle podne »
E jel ima valjana zamena za dobar "stari" Jack3D? Novi nema ono sto je najbolje radilo. Najbitniji mi je fokus, osecaj na treningu. Mene je Jack radio extra. Pedja mi je davno slao iz starih zaliha ali Ameri stopirase i izbacise najbitniju komponentu :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #229 poslato: April 07, 2017, 05:56:52 pre podne »
E jel ima valjana zamena za dobar "stari" Jack3D? Novi nema ono sto je najbolje radilo. Najbitniji mi je fokus, osecaj na treningu. Mene je Jack radio extra. Pedja mi je davno slao iz starih zaliha ali Ameri stopirase i izbacise najbitniju komponentu :)

probaj i NECES zaliti :)
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/no-reaktori/417-the-beast-300-g.html

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #230 poslato: April 07, 2017, 12:19:06 posle podne »
Nazalost nisu mi dostupni THE Nutrition proizvodi. Ne zivim vise u SR. Ali ako dolazim letos narucujem pa da vidim kako me radi :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #231 poslato: April 07, 2017, 02:56:24 posle podne »
Nazalost nisu mi dostupni THE Nutrition proizvodi. Ne zivim vise u SR. Ali ako dolazim letos narucujem pa da vidim kako me radi :)

gde zivis?

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #232 poslato: April 07, 2017, 03:57:07 posle podne »
U CH

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #234 poslato: April 08, 2017, 07:44:55 pre podne »
Hvala cika Peki. Ti za sve imas resenja :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #235 poslato: April 08, 2017, 08:45:37 pre podne »
Hvala cika Peki. Ti za sve imas resenja :)

;)

Van mreže sekundesuvecnost

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #236 poslato: April 08, 2017, 07:36:55 posle podne »
Secam te se THEROCK kao jake face iz Ivanka,kad sam pocinjao kao balavac pre 11godina da vezbam,harao si tamo ;D

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #237 poslato: April 08, 2017, 09:31:43 posle podne »
Uh davno to bese. Ma gde harao. Nikad nisam bio ja preterano ozbiljan vezbac. Rekreativac kojem fali malo discupline. Vezbali su tad tamo ozbiljni likovi i takmicari. Cuo sam da je teretana pre nekoliko godina zatvorena. Bila je hard core varijanta :)

Van mreže yalye

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #238 poslato: April 11, 2017, 02:48:34 posle podne »
Zdravo ljudi, duže vremena povremeno iščitavam ovaj forum. Mnogo korisnih stvari može da se nađe, svaka čast.
Naiđoh i na ovu temu, pa rekoh da se i ja javnem.
Od reaktora sam probao Napalm, N1, M.P.Act, C4, Hot Blood i još par nekih manje poznatih.
Kafu pijem jednom u sedam dana, kada izađem sa prijateljima. Isto je i sa bilo kojim visokokofeinskim pićem, tako da mi kod reaktora delovanje kofeina nije problem.

-Što se tiče C4 i M.P.Acta, više bi me limunada dirnula, nego ova 2 reaktora. Niti osećam pump, niti fokus.

-Hot Blod sam samo jednom probao i nije mi se pravo svideo, deluje malo na pump i snagu , ali ne mnogo.

-Kad smo kod N1, njega sam koristio par nedelja i reaktor jeste stavrno dobar, uzdrma te čitavog, međutim to je dosad jedina stvar koju od suplemenata ne podnosim baš, gadljukavo mi bude u toku treninga, a i neka nadutost u stomaku može baš da pokvari jak trening.

-Napalm sam najduže koristio i to me je radilo 300. U Srbiji ga mislim nema, uzeo sam ga u Austriji. Ko bude imao prilike da ga uzme, obavezno neka ga uzme, meni je reaktor strava. Toliku dozu energije, pumpa i potkožnog trnjenja nisam pored njega doživeo, osim sa još Beta Alaninom. Ono što drugima smeta, a meni užasno godi, je neki oblik nervoze i ošamućenosti od njega. Što se tiče doziranja, ide jedna i po mala merica, mada sam ja uzimao 2 i lešio sam se. Ako neko bude u prilici da kupi Napalm, neka vidi da uzme stariju verziju, sa crno-belom zebra pozadinom i ukus narandže. Deluje glupo, ali govorim ovo, jer je jedan prijatelj uzeo isti reaktor sa drugim ukusom, koji sam i ja probao. To su 2 totalno različite stvari. Da li se radi o nekoj greški u toku proizvodnje ili ne , blage nemam.

Koristio sam još jedan reaktor od jednog Bosanca, tj. njegove proizvodnje, reaktor je isto bio solidan, mada ne vredi ga spominjati sad, jer je lik zatvorio proizvodnju i uložio novac u teretanu.

Toliko od mene, pozdrav svima.  ;D
« Poslednja izmena: April 11, 2017, 02:52:09 posle podne yalye »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #239 poslato: April 11, 2017, 03:09:44 posle podne »
Zdravo ljudi, duže vremena povremeno iščitavam ovaj forum. Mnogo korisnih stvari može da se nađe, svaka čast.
Naiđoh i na ovu temu, pa rekoh da se i ja javnem.
Od reaktora sam probao Napalm, N1, M.P.Act, C4, Hot Blood i još par nekih manje poznatih.
Kafu pijem jednom u sedam dana, kada izađem sa prijateljima. Isto je i sa bilo kojim visokokofeinskim pićem, tako da mi kod reaktora delovanje kofeina nije problem.

-Što se tiče C4 i M.P.Acta, više bi me limunada dirnula, nego ova 2 reaktora. Niti osećam pump, niti fokus.

-Hot Blod sam samo jednom probao i nije mi se pravo svideo, deluje malo na pump i snagu , ali ne mnogo.

-Kad smo kod N1, njega sam koristio par nedelja i reaktor jeste stavrno dobar, uzdrma te čitavog, međutim to je dosad jedina stvar koju od suplemenata ne podnosim baš, gadljukavo mi bude u toku treninga, a i neka nadutost u stomaku može baš da pokvari jak trening.

-Napalm sam najduže koristio i to me je radilo 300. U Srbiji ga mislim nema, uzeo sam ga u Austriji. Ko bude imao prilike da ga uzme, obavezno neka ga uzme, meni je reaktor strava. Toliku dozu energije, pumpa i potkožnog trnjenja nisam pored njega doživeo, osim sa još Beta Alaninom. Ono što drugima smeta, a meni užasno godi, je neki oblik nervoze i ošamućenosti od njega. Što se tiče doziranja, ide jedna i po mala merica, mada sam ja uzimao 2 i lešio sam se. Ako neko bude u prilici da kupi Napalm, neka vidi da uzme stariju verziju, sa crno-belom zebra pozadinom i ukus narandže. Deluje glupo, ali govorim ovo, jer je jedan prijatelj uzeo isti reaktor sa drugim ukusom, koji sam i ja probao. To su 2 totalno različite stvari. Da li se radi o nekoj greški u toku proizvodnje ili ne , blage nemam.

Koristio sam još jedan reaktor od jednog Bosanca, tj. njegove proizvodnje, reaktor je isto bio solidan, mada ne vredi ga spominjati sad, jer je lik zatvorio proizvodnju i uložio novac u teretanu.

Toliko od mene, pozdrav svima.  ;D

pa obzirom sta si sve sabio u sebe tokom vremena, pravo je cudo da te radi blo sta i u bilo kim dozama, ali na zalost nisi citao kada dolazi i zasto do zatvaranja receptora itd itd itd
ali dobro