April 26, 2024, 06:11:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 264365 puta)

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #420 poslato: Februar 02, 2018, 02:07:39 posle podne »
Da li kod nas ima jos neki NO reaktor bez kreatina sem The Beast-a?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #422 poslato: Februar 02, 2018, 02:25:12 posle podne »
Hvala puno!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #423 poslato: Februar 02, 2018, 02:25:36 posle podne »

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #424 poslato: Februar 03, 2018, 01:06:43 posle podne »
Trenutno koristim staru verziju The Beast reaktora sa agmatinom.
Koristim ga uglavnom 1 nedeljno za jace treninge i radi me cak i jedan dozer.Uzeo sam par puta 3 dozera i ceo dan sam imao volju da nesto radim,skroz luda stvar.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #425 poslato: Februar 03, 2018, 07:59:09 posle podne »
Trenutno koristim staru verziju The Beast reaktora sa agmatinom.
Koristim ga uglavnom 1 nedeljno za jace treninge i radi me cak i jedan dozer.Uzeo sam par puta 3 dozera i ceo dan sam imao volju da nesto radim,skroz luda stvar.

preterujes drugar hhaha "D

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #426 poslato: Februar 03, 2018, 11:04:59 posle podne »
Danas mi drugar dao dozu c4, radi fino snaga pumpa ali me The Beast mnogo mentalno vise stimulise, drzi me u neizveznisti stalno minimalne pauze radim uz C4 sam cak i zevnuo nekoliko puta ahahhaha. Mora da je do manje doze kofeina ;)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #427 poslato: Februar 04, 2018, 12:06:49 pre podne »
Danas mi drugar dao dozu c4, radi fino snaga pumpa ali me The Beast mnogo mentalno vise stimulise, drzi me u neizveznisti stalno minimalne pauze radim uz C4 sam cak i zevnuo nekoliko puta ahahhaha. Mora da je do manje doze kofeina ;)

Brate ja sam sto puta rekao da je c4 limunadica... to je preworkout za devojčice kad se slikaju na insta. A porediti ga sa beast-om uh, pa ono to su različite lige...
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #428 poslato: Februar 04, 2018, 09:21:53 pre podne »
Danas mi drugar dao dozu c4, radi fino snaga pumpa ali me The Beast mnogo mentalno vise stimulise, drzi me u neizveznisti stalno minimalne pauze radim uz C4 sam cak i zevnuo nekoliko puta ahahhaha. Mora da je do manje doze kofeina ;)

Nije od manje doze kofeina, posto BI TREBALI su tu negde po tome- kazem da bi TREBALO a to sto c4 nije moguce registrovati kod nas dovoljno govori o tome :) :)...
nije moguce registrovati iz razloga sto onaj sto bi trebalo da radi, sadri supstance koje nsius dozvoljene

a taj drugi, koji si ti dobio/probao  je verovatno praskasti sokic sa ukusom-zbog toga ti se i spavalo  ;D
licno, ne kapiram da neko moze da pije nesto st nema pojma sta je tacno. Msm..kupis patike preko  neta, pa ajde..idu na noge. Naravno, govorim u vezi tvog drugara......ali dobro..


« Poslednja izmena: Februar 04, 2018, 10:37:55 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #429 poslato: Februar 04, 2018, 03:32:31 posle podne »
Ma baš to sam i mislio. Dao njemu ja The Beast kao ne radi ga mene radi samo c4 kaze on meni. I ajde da kao da meni on c4 da probam. Probam ja c4 i nista zevkam na treningu. Kapiram odradio sam dobro trening jel sam jeo kao zmaj :D Pa sam imao giriva za snagu i sve. Mislim se prijatelju neka tebi taj c4 HVALA! Mene doza bista odradi ne znam gde sam. Treba mi bensendin posle treninga da se stabilizujem ahahahah, sala naravno. Prezadovoljan sam ja The Beastom, sto se mene tice ne menjam ga :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #430 poslato: Februar 05, 2018, 06:04:16 pre podne »
Citat
. Dao njemu ja The Beast kao ne radi ga

Bilo je ovo isto u Vrscu, te je jedan momak (ne bavi se prodajom i nema nista od toga sto je ovo uradio) ali je snimio i poslao mi..

Ist aprica..kao samo c4 i te fore, beast je kurac, firma je kurac itd itd itd,
Momak stavi (sve snimio) u kutiju od c4, ovaj novi beast, naravno ne pun vec kao da je korostio
odlazi u teretani i kaze ljudima da je kupio novi c4 tj novi UKUS c4  pa kao da podeli da ga probaju.
Njih dvojica, koji su ovo gore pricali (kurac i ostali organi), njima je dao po JEDNU I PO MERICU
Prvi utisak je bio..vauuuuu jebote, sta je firma i kakav su ukusa uradili (bloody gum)...VRH JE JEBOTE..itd itd..
nakon 20 min treninga, momak je uljucio tel gde su se culi vrisci, urlikanje, divljanje i ostalo sto prati takve sampione sa povicima..jeboteeeeeee ovaj c4 je bolji od starog covece...sta je ovo breee batice.....itd itd itd...

toliko 8) 8)

mozak je cudo

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #431 poslato: Februar 05, 2018, 06:07:11 pre podne »
Mi Srbi mnogo volimo brend, ime itd... Ali kako objasniti prosečnom mozgu da taj mučeni c4 nije ni brend, da ti nije bilo jednog sajta/prodavnice u US nikada toliku pažnju ne bi dobio... Jbg
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #432 poslato: Februar 05, 2018, 06:32:54 pre podne »
Mi Srbi mnogo volimo brend, ime itd... Ali kako objasniti prosečnom mozgu da taj mučeni c4 nije ni brend, da ti nije bilo jednog sajta/prodavnice u US nikada toliku pažnju ne bi dobio... Jbg

ili da pokusas objasniti HISTORIJU tog sajta, od entuzijazma dvojice klinaca 1990 god, pa do marektinskog predvidjanja ON companyije gde su kupili prava na 99 god , i od foruma slicnog ovome napravili to sto su napravili pa onda TKO VISE PLATI, gace mu se...:D :D

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #433 poslato: Februar 05, 2018, 06:49:30 pre podne »
Ha! Ništa ti ne promiče... Baš tako!
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #434 poslato: Februar 05, 2018, 07:33:32 pre podne »
[quote author=Pedja_Petrovic
nakon 20 min treninga, momak je uljucio tel gde su se culi vrisci, urlikanje, divljanje i ostalo sto prati takve sampione sa povicima..jeboteeeeeee ovaj c4 je bolji od starog covece...sta je ovo breee batice.....itd itd itd...


Ahahaa  ;D ;D