Mart 29, 2024, 01:48:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 261874 puta)

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #435 poslato: Februar 05, 2018, 09:43:35 pre podne »
Ja kad sam krecao u gym sa 15,16 god nisam siguran vise, bila je prica za c4 i  hot blood i sve do mog nalazenja ovog sajta ja sam mislio da su ti preworkoujteri takvi stimulansi da im roidi nisu ravni i sve to od desetine momaka koje su ih "odvaljivali" do te mjere da ne mogu da se umore naravno na ben"dz" a u stvari vidis da suu obicni prreworkout-i ali placebo cini svoje ako druga "radi" i mene ce utuve sebi u glave da su popili ko zna sta i jurcaj...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #436 poslato: Februar 05, 2018, 10:43:40 pre podne »
Ha! Ništa ti ne promiče... Baš tako!

30 god je cika Peki u ovom cirkusu

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #437 poslato: Februar 08, 2018, 02:50:14 pre podne »
Jedno pitanje. Da li novi The Beast sadrzi vise kofeina od prethodnog?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #438 poslato: Februar 08, 2018, 05:46:16 pre podne »
Jedno pitanje. Da li novi The Beast sadrzi vise kofeina od prethodnog?

nou

Van mreže Supernova

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 422
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #439 poslato: Februar 16, 2018, 04:33:40 pre podne »
Jos jedna VELIKA PREPORUKA za The Beast.

Pio sam 2 kutije vezano, i svaki put me je odradio.

Imao sam pauzu jedno 2-3 meseca u konzumitanju The Beasta.Pre par nedelja, u teretani u koju idem, stigla neka suplementacija na prodaju.Ono kao na kesicu, na maricu da se kupuje... Dok sam čekao da produzim članarinu, vidim na komad ima neki NO reaktor, sad koji je bese bio... Mislim da je Biotek neki...  Rekoh, da probam jednu kesicu...
Ako mi verujete, NIŠTA nisam osetio...KAO PIKAC KAD PROBA ONAJ RAZNLAZENI HORSE..PA NIIISTA hahaha :)

Uzeo sam od Pedje The Beast posle nedelju dana... I ISKIDAO ME...znači... OOOOpasnaaaa stvar...

Uzimam ga vec jedno 7. trening... I svaki put odradi svoje...

Nije reklama, nije fora... Samo pričam kako kod mene jeste...

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #440 poslato: Februar 16, 2018, 04:58:04 pre podne »
Ja sam The Beastom odusevljen. Probao sma jos 3 NO i apsolutno ni priblizno. Sad mi jr soba ceo orman pun The Nutrition kutija :D Moram jos majicu da nabavim ahahaha

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #441 poslato: Februar 16, 2018, 05:58:51 pre podne »
Ja sam The Beastom odusevljen. Probao sma jos 3 NO i apsolutno ni priblizno. Sad mi jr soba ceo orman pun The Nutrition kutija :D Moram jos majicu da nabavim ahahaha

Majica ide naravno sledeci put kada porucis (samo se javi meni ili jos bolje stavi u NAPOMENU, da sam rekao da ti ubace majicu i navedi velicinu)

a svi vi...polako sa taj beast.....nem"o preterujete :D :D...ostavite nesto i za leto da vas "trese" :D

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #442 poslato: Februar 16, 2018, 03:47:53 posle podne »
Hvala Pedja... uskoro ce da se opet narucuje ja sam stalni musterija :D Pomislicete da nisam normalan svake nedelje imam porudbine ahahah :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #443 poslato: Februar 16, 2018, 03:57:27 posle podne »
Hvala Pedja... uskoro ce da se opet narucuje ja sam stalni musterija :D Pomislicete da nisam normalan svake nedelje imam porudbine ahahah :D

:D

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #444 poslato: Februar 16, 2018, 05:26:45 posle podne »
Trese beast domace a i preko okeana nas da se tako izrazim strane izdajnike hahaa
Peki kad krene na daleke pute samo ce da se napravi spisak stanara  ;D i opaaaa
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #445 poslato: Februar 16, 2018, 05:40:15 posle podne »
Trese beast domace a i preko okeana nas da se tako izrazim strane izdajnike hahaa
Peki kad krene na daleke pute samo ce da se napravi spisak stanara  ;D i opaaaa

hahah

Van mreže lakistrike95

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #446 poslato: Mart 12, 2018, 11:39:18 posle podne »
Pozdrav drugari, uzeo sam The Beast 2.0 posle procitanih 30 stranica, cisto eto kada mi nije dan da olaksam sebi malo trening. Do sada nisam koristio nikakav pre-workout suplement. I rekoh da probam kako radi, nisam hteo da se igram sa dozom pa uzeh jednu i po mericu, bilo je 6gr praha. Smutih to i popih 20ak minuta pre treninga, prva serija, druga i osetih da su mi malo krace pauze nego ranije, vec posle 30ak sekundi osecam da mogu dalje.

Medjutim sto se fokusa tice, nista bas, ocekivao sam da me makar malo ponese, ne nesto previse ali koliko toliko.
Nesto bas i ne verujem da nisam osetljiv na kofein, trebalo bi da radi, kafu ne pijem skoro uopste, ne unosim uopste kofeina u toku dana...

Dobro ne ocekujem sad da ludujem sa Beast-om, ali malo da me pogura. Nakon 35 minuta od uzimanja sam osetio blago peckanje po rukama i to je trajalo 15ak minuta, ne sad nesto ekstremno nego kao kada se smrznete i onda se zgrejete pa blago pecka.

Sta predlazete, povecanje doze ili? Kao sto rekoh nisam odmah hteo da idem sa maximalnom dozom da ne bude povuci potegni posle.
Ionako ga planiram piti jednom do dva puta u dve nedelje, bas kad dodje stani pani.
Popio sam ga na ''prazan stomak'', jeo sam oko 1.5h pre treninga.

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #447 poslato: Mart 13, 2018, 12:01:06 pre podne »
Povećaj na 1.5-2 merice pa vidi. Moram samo jednu stvar da ti kažem, ne postoji suplement koji će tr tek tako dići za trening ako si ti unapred otpisao to u glavi. Malo samo pozitivnije pristupiš treningu i videćeš kako izuva iz gaća. Ovo kažem jer lično koristim beast i pored nekih drugih stvari me i dalje fenomenalno radi. Ali bez obzira koliko taj dan radim, da li mi je dan loš ili ne ili me žena iznervira i 100 drugih faktora ja trening jedva čekam. Mogu doći u ne najboljem raspoloženju ali kad se zagrejem i stavim sluske to je game over! Zapamti mind is everything ;)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže lakistrike95

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #448 poslato: Mart 13, 2018, 12:14:04 pre podne »
Bas naprotiv, mislio sam da ce me bas pogurati, cak sam pomislio evo ga placebo na pomolu. Iskuliracu malo pa cu podici dozu, volje za trening imam skoro uvek, sta znam mozda se jednostavno nije pogodio tajming.
Probacu da popijem pola sata pre treninga, jer taj prvi da kazem nalet sam osetio posle pola sata...
Ne ocekujem cuda, ali da sto neko rece podigne trening na visi nivo. :)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #449 poslato: Mart 13, 2018, 12:25:43 pre podne »
20-30 min pre i ima da ljulja :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman