April 26, 2024, 08:09:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 264337 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #480 poslato: Mart 26, 2018, 12:05:34 posle podne »
definitivno si zasitio receptore
Ako se odnosi na mene,tesko buraz no pre the beasta nisam nikada ni koristio ,a i sada koristim iskljucivo samo pred neki jak trening kao sto je ovaj u ponedeljak , ili kad radim noge ,sto je max 1 ili 2 puta nedeljno ...tj. ne koristim ga cak ni svake nedelje ..

ma pusti Pirata
on se tako "raspuca"
malo ga pustimo, pa se onda zavoza, pa kada tako nesto nalupa, onda prvo brisemp pa kada pobrka brzine skroz onda popije hladjenje itd..:D
elem
 Ocigledno da imas visoku tolernaciju na BA, sto nije nista cudno.
Ono sto je dobro je to da BA moze da se povecava (tipa nije kao arginin), tako da tu nema rpoblema
Tebi je ocigledno to doza koja "puca" i toga treba da se drzis posto i nema razloga da ne
U krajnjem slucaju, REZULTAT tj TRENING koji si odradio i kako si opisao govori dovoljno i vise od bilo cijeg pisanja

Van mreže mk987

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #481 poslato: Mart 26, 2018, 12:31:49 posle podne »
definitivno si zasitio receptore
Ako se odnosi na mene,tesko buraz no pre the beasta nisam nikada ni koristio ,a i sada koristim iskljucivo samo pred neki jak trening kao sto je ovaj u ponedeljak , ili kad radim noge ,sto je max 1 ili 2 puta nedeljno ...tj. ne koristim ga cak ni svake nedelje ..

ma pusti Pirata
on se tako "raspuca"
malo ga pustimo, pa se onda zavoza, pa kada tako nesto nalupa, onda prvo brisemp pa kada pobrka brzine skroz onda popije hladjenje itd..:D
elem
 Ocigledno da imas visoku tolernaciju na BA, sto nije nista cudno.
Ono sto je dobro je to da BA moze da se povecava (tipa nije kao arginin), tako da tu nema rpoblema
Tebi je ocigledno to doza koja "puca" i toga treba da se drzis posto i nema razloga da ne
U krajnjem slucaju, REZULTAT tj TRENING koji si odradio i kako si opisao govori dovoljno i vise od bilo cijeg pisanja
Razumeo si sta sam hteo da kazem  :) Trening je bas to PUCAO koliko je bio dobar ,nego ovo ( Ne znam dal me radi ) to sam napisao za ove neverne tome sto pricaju da ne sljaka ,izgleda da je pirat zbog toga lose skapirao sta sam hteo da kazem,desava se,nema veze idemo dalje  ;)

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #482 poslato: Mart 26, 2018, 12:36:19 posle podne »
Ma proizvod kida. Ja sam poprilicno pesimista po svakom pitanju i jako obracam paznju da li je u pitanju placebo ili ne. Ovaj proizvod nema veze sa placebom i radi posao i bolje nego sto se ovde pise
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #483 poslato: Mart 26, 2018, 12:39:54 posle podne »
Citat
neverne tome sto pricaju da ne sljaka ,izgleda da je pirat zbog toga lose skapirao

Ma Piratski je brat, cool lik, ali jbg..tu i tamo ode na kvasinu :D....salim se malo

e sad ovi sto ih ne radi.
Negde sam bas bio pisao, ako ne i ovde
Da je covek stavio novi beast u kutiju od c4, i dao svojim drugarima koji su bili tipa..kakav beast, kakv THE i te fore (naravno, eminetni strucnjaci sa preko 16 meseci staza u teretani, kroz 5 god, tj pred leto 3 meseca ako se zajebu)
I onda je natala rika po teretani..kao..novi c4...brateeeeee KIDALICA...daj da kupimo i tako to....

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #484 poslato: Mart 26, 2018, 12:52:52 posle podne »
Citat
Ne znam dal me radi ) to sam napisao za ove neverne tome sto pricaju da ne sljaka ,izgleda da je pirat zbog toga lose skapirao sta sam hteo da kazem,desava se,nema veze idemo dalje

nije mi bila najjasnija metafora, tek sad videh da si bio ironican. U svakom slucaju masala na unosu kofeina!

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #485 poslato: Mart 28, 2018, 07:49:21 pre podne »
Ja nemam nikakvo peckanje,niti sam ga osetio ikada,a evo načeo sam i drugu kutiju.
E sada,ja koristim 2 dozera pred trening i sa ovom dozom imam ekstra pumpu i motivaciju za trening.
Jednom sam uzeo bio 3 dozera i nisam znao šta bih sve od sebe radio...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #486 poslato: Mart 28, 2018, 09:42:19 pre podne »
Ja nemam nikakvo peckanje,niti sam ga osetio ikada,a evo načeo sam i drugu kutiju.
E sada,ja koristim 2 dozera pred trening i sa ovom dozom imam ekstra pumpu i motivaciju za trening.
Jednom sam uzeo bio 3 dozera i nisam znao šta bih sve od sebe radio...

ne mora u opste da NUZNO bude "peckanje" kao respond na BA...
bitno da je on TU...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #487 poslato: April 07, 2018, 09:23:31 posle podne »
svaki put izuva koliko je dobar,ali svaki put kad ga uzmem odlican trening, stvarno sve pohvale za THE laboratoriju

Van mreže Invoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #488 poslato: April 18, 2018, 01:32:20 posle podne »
Mene je prijatno iznenadio The Beast,i ukus je dobar za razliku od drugih preworkoutova kao npr. XE Edge gdje mi se cini kao misomor da pijem.A i jbg,nemaju na pakovanju sliku nikoga od top 5 mr olympia tako da losa firma,jer ko ce okretat kanticu da gleda sastojke,if you know what i mean :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #489 poslato: April 18, 2018, 01:45:01 posle podne »
Citat
,nemaju na pakovanju sliku nikoga od top 5 mr olympia tako da losa firma

to ti kosta nedje od 500-700k dollara
e sad
kada su firme skonudale da je to bulja i da nema profita, onda se Co odlucio na signature line
i opet BUMMMMMMM
pa onda napise
yeahh buddy pump matrix
a u njega  ;D ;D
1 gr BA
0.5 gr arg aakg
1 gr crea mono
1 gr CEE
6.5 gr mixture of sugar  8) 8) 8)

300 gr cca 50 baksov!!!

IDEMOOOOO ovicceeeeeee
ALI JEBIGA..yeahhh byddeeee

da se rauzmemo da oma ne skoce dusebrznici
LIK I DELO COVEKA NE DIRAM niti smem niti se usidim vec smao mogu da se sagnem ispod
ali ovo nema veze sa tim i ovo je deo koji poznajem do u tancine i znam kako stvari stoje

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #490 poslato: April 18, 2018, 01:51:58 posle podne »
Mozda ne lik i delo , ali si mu deficitirao proizvod malko vise :-)

Van mreže Invoke

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #491 poslato: April 18, 2018, 01:52:56 posle podne »
Citat
,nemaju na pakovanju sliku nikoga od top 5 mr olympia tako da losa firma

to ti kosta nedje od 500-700k dollara
e sad
kada su firme skonudale da je to bulja i da nema profita, onda se Co odlucio na signature line
i opet BUMMMMMMM
pa onda napise
yeahh buddy pump matrix
a u njega  ;D ;D
1 gr BA
0.5 gr arg aakg
1 gr crea mono
1 gr CEE
6.5 gr mixture of sugar  8) 8) 8)

300 gr cca 50 baksov!!!

IDEMOOOOO ovicceeeeeee
ALI JEBIGA..yeahhh byddeeee

da se rauzmemo da oma ne skoce dusebrznici
LIK I DELO COVEKA NE DIRAM niti smem niti se usidim vec smao mogu da se sagnem ispod
ali ovo nema veze sa tim i ovo je deo koji poznajem do u tancine i znam kako stvari stoje
Ma postujem ih sve i cijenim,i ronija i mnoge druge,ali ne placa mi se potpis.A ima jedna firma,da ne navodim koja,svaku put se ismijem sa tim formulama,armagedoni,cak i slicice imaju pored formula :D A sto se tice The Nutritona,do sad nikakvih problema,svima ga preporucujem dugo vremena,ali jbg,ne zanima ljude ako nije Muscletech jer su vidjeli 2 kantice toga u house touru phil heatha :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #492 poslato: April 18, 2018, 02:51:46 posle podne »
Mozda ne lik i delo , ali si mu deficitirao proizvod malko vise :-)

nista nisam napisao sto NE PISE na samom proizvodu
ali kao sto envouk kae dolje
kada vidi RC i njegovu sliku, odmah ulecu u ZEN fazu i da li je bitno sta pise? NIJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
ko smo mi?  BODI BILDERIIIIIIII NAJACI SMO NAJACIIII


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #493 poslato: April 18, 2018, 03:03:39 posle podne »
mozda na proizvodu i nutritional fact  na njegovom sajtu pise drugacije ondak... 2 g ba, 430 mg coffein itd... jbg

p.s. kapiram poentu nego samo konstatujem sastav
« Poslednja izmena: April 18, 2018, 03:07:30 posle podne pirat »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #494 poslato: April 18, 2018, 04:01:47 posle podne »
mozda na proizvodu i nutritional fact  na njegovom sajtu pise drugacije ondak... 2 g ba, 430 mg coffein itd... jbg

p.s. kapiram poentu nego samo konstatujem sastav

kakav si ti bukvalista u pm.....
ok
i sta je promenilo kod sastava od 2 gr ba i 430 mg jebenog coffeina kojeg nema ni jedan konvecinalni NO jer je to sranje vise nego zesce
pitam o aktivnim sastojimc a i ceni koja kosta kao da je zlato unutar njega, a u stvari je prodavanje muda pod bubrege.......
opet ti pocinjes sa svojim sranjem...