April 19, 2024, 12:17:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 263546 puta)

Van mreže Milan R

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #570 poslato: Septembar 13, 2018, 02:13:57 posle podne »
Aou brate, lose to bas,to nisam procetio samo sam video 2 scoops, ono kao istripovao sam se, mislio sam na dve merke, u 18gr, lol.. Sranje no, da grunem 100g beasta.. ?? haha

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #571 poslato: Septembar 13, 2018, 02:15:21 posle podne »
na 100 g burazeru, znas ti koliko je to na 18 g... eeeej

Citat
Sranje no, da grunem 100g beasta.. ??
kako rezonujes ne bi me cudilo :)

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #572 poslato: Septembar 13, 2018, 02:19:13 posle podne »
Dusa me zaboli kada vidim koliko brljavite sa reaktorima
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #573 poslato: Septembar 13, 2018, 02:24:47 posle podne »
brate minli.... pa jel ti citas koji je tu serving size... mnogo filozofije... ti bi mesao ti bi sada trazio te ovo te ono... jbg ovo sve sto si naveo ti je na 100 g praha , racunaj koliko otga ima na 18 g koliki mu je serving size...

hahhahhahahhaha

daj pirat, ne ruski sneska...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #574 poslato: Septembar 13, 2018, 02:26:38 posle podne »
@Milan R
ok , onda pazi foru, koncipiras dobro trening, udjes u kondiciju kako aerobnu tako anaerobnu (za to treba vremena) podignes index snage, sto znaci da trening moras koncipirati po nekim periodama jer ne mozes bas sve odjednom... da li ces raditi kruzni u rundama po 10, 12 itd krugova pa sledeci period dizati index snage itd... sve zavisi... za sve to vreme nemoj uzimati nikakve NO da ti se receptori olade... hrani se dobro , budi redovan, na kraju kada organizam pocinje vec da se zamara i da ti tegovi se smuce uzmi 4 -5 dana mozda i nedelju off da te prodju upale da se organizam potpuno oporavi.. za to vreme puni pametno glikogen depoe, uzimaj i dalje suplementaciju tipa kreatin, glutamin, ak.... i onda kada se vratisu gym prvi trening uzmi The beast 2 merice, i podebljaj sa 5 g arinina to ponavljaj dalje ..., obecavam ti jebackih narednih sigurno mesec dana treninga... to ti je to poz.

Van mreže Milan R

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #575 poslato: Septembar 13, 2018, 02:28:27 posle podne »
beast sa argininom mi zvuci full, jebacki, koji arginin da kupim mozes li mi preporuciti to ? ono da u merici bude 5gr tacnije, minimum 5 hahaha

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #576 poslato: Septembar 13, 2018, 02:33:03 posle podne »
https://www.ogistra-nutrition-shop.com/arginin/123-the-nutrition-arginin-akg-400g.html

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/no-reaktori-misicna-pumpa/708-the-beast-20-440g.html

opasna kombinacija, ali bas ova dva proizvoda, uzmi uz to i THE  terminator... i ima da letis po teretani... ultradisaster - clan foruma je prijavio cak i povecanu sekusalnu aktivnost, neverovatan libido , raspolozenje !

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #577 poslato: Septembar 13, 2018, 11:06:25 posle podne »
Nevjerovatno koliko ljudi daju paznju pre w proizvodima u odnosu na sve ostalo..da se ulozi vrijeme koje se ulozi u sta uzeti beta al,arginin,citrulin,kofein,taurin itd u ishranu i trening gdje bi bio kraj
Jos malo necemo na trening ic bez pre w kako je krenulo..daleko od toga da ne rade ali nema momka koji ide u gym a ne uzima pre w a ni prot unos nije zadovoljio..a ne  nesto drugo

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #578 poslato: Septembar 13, 2018, 11:20:20 posle podne »
Nevjerovatno koliko ljudi daju paznju pre w proizvodima u odnosu na sve ostalo..da se ulozi vrijeme koje se ulozi u sta uzeti beta al,arginin,citrulin,kofein,taurin itd u ishranu i trening gdje bi bio kraj
Jos malo necemo na trening ic bez pre w kako je krenulo..daleko od toga da ne rade ali nema momka koji ide u gym a ne uzima pre w a ni prot unos nije zadovoljio..a ne  nesto drugo
Skroz u pravu. Nekad je pre w. bio da pogledas Pumping iron, Stay hungry, trening Richa Gasparia ili Shona Reja i pun adrenalina i testa odes i pocepas tegove, al jbg vremena se menjaju....
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #579 poslato: Septembar 14, 2018, 12:46:52 pre podne »
Kad ubacis Arginin i terminator ae teratana i sve ali nadji 2 zenske. Jednu za ujutru jednu posle treninga 🤣🤣😂😂

Van mreže Leonida81

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #580 poslato: Decembar 18, 2018, 12:15:30 posle podne »
Da li je The Beast ima još uvek Agmatin i gde se takav može nabaviti?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #581 poslato: Decembar 18, 2018, 12:38:43 posle podne »
Da li je The Beast ima još uvek Agmatin i gde se takav može nabaviti?

Beast sa agmatinom vise ne postoji, posto je agmatin zabranjena supstanca i nije moguce vise proiyvoditi da sa istim
Vec je bila rasprava ovde o tome gde sam coveku pokusao da objasnim da je dozaod 100o mg ili 1 gr doza koju u sinergiji sa ostalim supstancima NIKO nije mogao da oseti i da kazez, e bas me radio zbog tih 1 gr agmatina.
Beast je sada pojacan sa drugim supstancma i licno mislim da je mnogo bolji  nego kada je bio sa "agmatinom"

Van mreže Leonida81

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #582 poslato: Decembar 18, 2018, 12:42:23 posle podne »
Thanks  ;)
« Poslednja izmena: Decembar 18, 2018, 01:02:27 posle podne Leonida81 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #583 poslato: Decembar 18, 2018, 01:08:52 posle podne »

Van mreže Ivanaker

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #584 poslato: Mart 13, 2019, 10:58:44 pre podne »
Kamikaze ili mega sauzer, koja je razlika, koji se preporucuje i zasto?