Mart 28, 2024, 10:36:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 261822 puta)

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #390 poslato: Decembar 29, 2017, 02:53:42 pre podne »
Da li neko moze da mi kaze koliko mg kofeina ima The Beast? Posto ne pise tacno samo za kofein na pakovanju. Uzeo sam onaj stari i kapiram posto ja kafu ne pijem da me posle treninga malo drma laksa anksiiznost. Kapiram da je do kofeina, pa me cisto zanima da li da smanjim dozu ili sta?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #391 poslato: Decembar 29, 2017, 06:08:39 pre podne »
Da li neko moze da mi kaze koliko mg kofeina ima The Beast? Posto ne pise tacno samo za kofein na pakovanju. Uzeo sam onaj stari i kapiram posto ja kafu ne pijem da me posle treninga malo drma laksa anksiiznost. Kapiram da je do kofeina, pa me cisto zanima da li da smanjim dozu ili sta?

200 mg na 10 gr..s obzirom da je dosta tesko uzeti tacno 10 gr  u meru, onda racunaj da unosis oko 200-220 mg po servingu

Na mreži ChieF

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #392 poslato: Decembar 29, 2017, 06:17:18 pre podne »
Kolko sam skapirao pitanje/odgovor je bilo za stari da ima 200mg, a za ovaj novi 'v2.0', jel isto doziranje kofeina od 200mg ili je došlo do neke izmene?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #393 poslato: Decembar 29, 2017, 06:33:15 pre podne »
Kolko sam skapirao pitanje/odgovor je bilo za stari da ima 200mg, a za ovaj novi 'v2.0', jel isto doziranje kofeina od 200mg ili je došlo do neke izmene?

nije on pitao koliko ima u novom ili starom, vec THE BEAST....nebitno
i novi i stari imaju iste kolcine kofeina, sa tim sto u novom NEMA agmatina. Moze biti da si taj deo permutovao.
Nema agmatina, ali su pojacne pump matrix stvarcice tako da ..:) :) -sto  bi rekao nas narod...'ebe i ovako i onako  ;D ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #394 poslato: Januar 03, 2018, 11:33:26 pre podne »
Evo i ja da pohvalim novi beast opasno dobra i korisna pre svega stvarcica, pump , fokus sve na mestu, nema  potrebe preterivati sa doziranjem a oni koji su malo "osetljiviji" , mogu opsteno da krenu od pola doze 5~6 g, pa postepeno do full mere.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #395 poslato: Januar 03, 2018, 11:37:35 pre podne »
Evo i ja da pohvalim novi beast opasno dobra i korisna pre svega stvarcica, pump , fokus sve na mestu, nema  potrebe preterivati sa doziranjem a oni koji su malo "osetljiviji" , mogu opsteno da krenu od pola doze 5~6 g, pa postepeno do full mere.

da
linija izmedju onih hiper senzitivnh i onih kojima su potrebne pune (cak i malo vece) doze je zaista mala. Meni je licno korketno to, sto i bez poveavanja doza u "teskim" danima me rasturi. ....Uvek sam radije za to da uradim off bar jedan dan, i da pojacam arginin i BA ili cak bez BA, ali dobro....to svakako dodatno iziskuje odredjena fin sredstva i onda "savet" i nije bas moguce opste da se prihvati....ali generalno...da...aposlutno si u pravu

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #396 poslato: Januar 03, 2018, 11:45:48 pre podne »
Svakako,arginin uvek dobro dodje!  takodje moram spomenuti i ukus, koji je manje bitan da kazemo, ali s obzirom da ima NO koji se piju kao lek, ukus beast bubble gum je odlican i osvezavajuc, stvarno neka nova prica i po tom pitanju.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #397 poslato: Januar 03, 2018, 11:50:48 pre podne »
Svakako,arginin uvek dobro dodje!  takodje moram spomenuti i ukus, koji je manje bitan da kazemo, ali s obzirom da ima NO koji se piju kao lek, ukus beast bubble gum je odlican i osvezavajuc, stvarno neka nova prica i po tom pitanju.

da..ukus je stvarno nesto ajde da kaem "drugacije" od dosadasnjih NO koje sam probao...a probao sam ih...ihaaaa :D

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #398 poslato: Januar 12, 2018, 05:57:00 posle podne »
Da li se vama desavalo da vam urin bude svetlo ili neon zute boje posle The Beast-a?

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #399 poslato: Januar 12, 2018, 06:04:42 posle podne »
Da li se vama desavalo da vam urin bude svetlo ili neon zute boje posle The Beast-a?
Interesantno,ali do ovog pitanja nikada nisam ni obracao paznju na to,cak ni sad ne znam koje je boje  :)


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #400 poslato: Januar 12, 2018, 06:08:43 posle podne »
Da li se vama desavalo da vam urin bude svetlo ili neon zute boje posle The Beast-a?

uimaj VISE vode u toku dana
nema veze sa beastom...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #401 poslato: Januar 12, 2018, 08:50:09 posle podne »
Da li se vama desavalo da vam urin bude svetlo ili neon zute boje posle The Beast-a?
Pijes neke vitamine? Ili vitamin c u vecim kolicinama?

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #402 poslato: Januar 12, 2018, 09:22:20 posle podne »
Pijem vitamin C 1000 mg dnevno plus neki multivitamin ali u njemu ima samo 60 mg C vitamina. Bas sam i ja na to pomislio

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #403 poslato: Januar 12, 2018, 10:40:38 posle podne »
Od multivitamina je 100%, i meni se to desava, nema veze tad sa unosom vode, pisaces zuto pa ces pisati, nekad organizam apsorbuje nekad ne... isto i sa vit C. Zato te stvari pijem na pun stomak, kao neki trip...

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #404 poslato: Januar 12, 2018, 11:32:40 posle podne »
To mu je to izgleda :D Nista cu da ih cepam na pun stomak :D