Mart 29, 2024, 09:16:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 261861 puta)

Van mreže Brandy93

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #615 poslato: Novembar 28, 2019, 02:18:17 posle podne »
Htjeo bih da pitam, uzeh ai-burn hardcore, jutros sam prije kardia jutarnjeg na prazan stomak uzeo jednu kapsulu, imao sam osjecaj da mi je u stomaku zapaljena vatra, slican osjecaj sam imao sa Animal Cutsom prije par godina, samo sa ovim jos mnogo jace. Vidim da se preporucuju dvije kapsule pred trening, da li bi to bilo previse ako me za sada 1 kapsula tako radi? I u dane odmora, kako najbolje piti?

jedna je prvih 15 dana ok
posle predjes na 2
kako to da ti nisu dali savet kako pijes? ne rauzmem?

Moja greska Pedja, drug je porucivao od vas suplemente pa sam upao i ja u njegovu narudzbu za sagorjevac da ne bih placao postarinu posebno i vodio sam se time da cu priupitati ovdje, nadam se da ne zamjerate :)

ma sve ok
nego slobodno pitas. to je nasa OBAVEZA da savetujemo..

Pa eto ako bih mogao dobiti odgovor, da li u dane odmora da idem jednu ujutru na prazan stomak ili u toku dana prije nekog od obroka?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #616 poslato: Novembar 28, 2019, 03:06:32 posle podne »
Htjeo bih da pitam, uzeh ai-burn hardcore, jutros sam prije kardia jutarnjeg na prazan stomak uzeo jednu kapsulu, imao sam osjecaj da mi je u stomaku zapaljena vatra, slican osjecaj sam imao sa Animal Cutsom prije par godina, samo sa ovim jos mnogo jace. Vidim da se preporucuju dvije kapsule pred trening, da li bi to bilo previse ako me za sada 1 kapsula tako radi? I u dane odmora, kako najbolje piti?

jedna je prvih 15 dana ok
posle predjes na 2
kako to da ti nisu dali savet kako pijes? ne rauzmem?

Moja greska Pedja, drug je porucivao od vas suplemente pa sam upao i ja u njegovu narudzbu za sagorjevac da ne bih placao postarinu posebno i vodio sam se time da cu priupitati ovdje, nadam se da ne zamjerate :)

ma sve ok
nego slobodno pitas. to je nasa OBAVEZA da savetujemo..

Pa eto ako bih mogao dobiti odgovor, da li u dane odmora da idem jednu ujutru na prazan stomak ili u toku dana prije nekog od obroka?

1 ujutro na pr stomak

Van mreže kokotere

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #617 poslato: Septembar 21, 2023, 05:39:38 posle podne »
Maryland Muscle Machine Preworkout 385g Evo nešto sa Agmatinom u legalnoj prodaji,osim ako su agmatin prekombinovali  u agmatin sulfat radi legalizacije?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #618 poslato: Septembar 21, 2023, 06:30:28 posle podne »
agmatin solo da, i to jako dobri benefiti,  ali rokati ga za kofeinom je kao da si na kocku leda sipao vrelu vodu.... kao sto je i aakg tu skroz suvisan ako imas vec agmatin. 
« Poslednja izmena: Septembar 21, 2023, 06:36:10 posle podne pirat »

Van mreže kokotere

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #619 poslato: Septembar 21, 2023, 06:43:49 posle podne »
Zar nije nešto slično bilo i u The Best nekada i svi su bili zadovoljni

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #620 poslato: Septembar 21, 2023, 08:05:41 posle podne »
stvar je vrlo prosta, drkas sistolni rafalno kofeinom dok agmatin, arginin i svi ti vazodilatatori po prirodi spustaju krvni pritisak... bezi bre nijedna ta drkalica pre svega treba shvatiti da nije zdrava, to je pravljeno za klince debile koji moraju da osete rush na treningu, a svi sa 19 godina voze hipertenziju ko matorci, nego mlado telo trpi to lakse nego starije, takodje crush koji osete nakon toga zabole ih kurac, jer ne mora sutra da ide na posao, moze da lezi po ceo dan kuci da ga sve mrzi dok mama sprema rucak... ili spava na casu...

evo ovako nesto je ok po sastavu: https://www.ogistra-nutrition-shop.com/prema-nameni/1251-3157-p-5-shot-60ml-psychopath.html#/34-ukus-borovnica

200mg Kofeina, 2500mg Beta-Alanina, 500mg Taurina i 20mg Niacina.

sasvim dovoljno za mentalni fokus, kratko jasno i jebitacno, stim sto bih licno i ovo prepolovio, osim kada mi bas treba za neke jace liftove pa zelim da se unistim, ali sastav je vise nego ok

a za pumpu bih uvek ali UVEK uzimao i uzimam odvojeno suplementaciju - arginin, kreatin i naravno dovoljno elektrolita taj dan kao i soli, jer so je majka za pumpu i ako je nemas u sistemu dovoljno moze biti jako zajebano,  naravno ako se dokopas agmatina u bilo kom obliku, eventualno uz kreatin


edit
da se razumemo, ono sto sam hteo reci, nikada u sistem ne bih stavio istovremeno komponente i za pumpu i za fokus...
« Poslednja izmena: Septembar 21, 2023, 08:19:56 posle podne pirat »

Van mreže kokotere

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #621 poslato: Septembar 21, 2023, 09:07:39 posle podne »
Razumio sam,naravno ovo je pouka za mlađe.Nije sramota pitati iako sam 40+ ali mi the beast radi i sa jednom mericom sasvim dovoljno jedanput eventualno dva puta nedeljno.Hvala kao i uvjek.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #622 poslato: Septembar 21, 2023, 09:13:31 posle podne »
Beast nema veze sa ovim sto si ti pitao, ne razumem to skakanje iz teze u tezu...

Van mreže Bajoo

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #623 poslato: Septembar 22, 2023, 10:43:33 posle podne »
Sta ocekivati kad su sve formule slicne...
Mozda sam prvi put osetio neki efekat jer sam bio naprzen kad sam uzimao. Neko peckanje i strujanje verujem da je od beta alanina.
Nekako rutinski shvatis da se moze i bez toga. Najvise sto sam uzimao je 6 doza odjednom sto nikom ne bih preporucio ali osim sto se srce ispreskace odmah nakon uzimanja ja licno ostale efekte i ne videh na treninzima.

To je od svih ovih modela sto sam kupovao po prodavnicama. Jel ima neko iskustva sa angel dust ili necim slicnim sto nisam video po radnjama al vidim ima ih na nekim sajtovima? Mozda bih uzeo za neke situacije al ako je slicno kao ovi obicni onda nije roba za mene  :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #624 poslato: Septembar 22, 2023, 11:04:11 posle podne »
to je ozbiljan opijat koji je s dobrim razlogom ilegalan i za konzumaciju i distribuciju, tako da ne vidim razloga zasto bi se neko radio time, osim ako nije nnnnnnnnarkoman

Van mreže Bajoo

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #625 poslato: Septembar 25, 2023, 02:14:43 pre podne »
Vidi, ubedio si me nisam mislio sad da uzmem vec kad dodjem do neke granice svoje.
I ove regularne NO sam potisnuo iz upotrebe, bukvalno sve sto sam probao je na istu foru a osecam kao da se trujem za vrlo malo  benefita.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #626 poslato: Septembar 25, 2023, 07:55:37 pre podne »
Pa ne bi dobio nikakve benefite od toga sta si naumio, to sto si naveo je stvarno opijat za totalno neke druge svrhe pravljen, ne znam iskreno ni kako i zbog cega neko misli da to moze da se koristi kao dizalica...

Vidi NO nije lose imati kao opciu u arsenalu (mada ti je to poslednja stvar na koju zelis baciti pare), medjutim da ne ispadne da sam ja protiv skroz takvih stvari, ali to ti nije sups koji rokas svaki trening - odatle i dolazi do zasicenja receptora i onda vezbac trazi nesto jace, nesto divlje :) Sada da li ces bolji trening imati od treninga nakon dobrog sna, dobro planirane ishrane , neces jbg... iz prostog razloga sto je to vestacka dizalica i u fazi oporavka mozes cak lakse lancano uci u hronican umor. Ali evo recimo ovih dana je vidis kakvo vreme, promenljivo - prelazni period svima nizi pritisak itd.., a  petak je vece a ti sutra imas vikend da se naspavas, uzmes pola merice pred trening dignes malo sebe i eto gde tu mozes imati najveci benefit. Ti ispunio kvotu nedeljnu. E sada to uzimati svaki trening ili cak svaki drugi je stvarno totalno besmislje, takodje imas ljudi kojima te drkalice pred trening i ne prijaju... Uostalom ti teras srce sa tim stvarima da radi preko svog limita... A cuka ti je jako bitna ako ne i najbitnija komponenta za duzi trening staz... Videces sto si stariji to ces morati vise paznje da obracas kardiu, pa tek onda cuvanju misica...