Decembar 15, 2019, 08:35:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
406.945 poruka u 18.001 tema - 19.804 članova - Poslednji član: Vladimir19982
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 127923 puta)

Van mreže Brandy93

• Član
  • *
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #615 poslato: Novembar 28, 2019, 02:18:17 posle podne »
Htjeo bih da pitam, uzeh ai-burn hardcore, jutros sam prije kardia jutarnjeg na prazan stomak uzeo jednu kapsulu, imao sam osjecaj da mi je u stomaku zapaljena vatra, slican osjecaj sam imao sa Animal Cutsom prije par godina, samo sa ovim jos mnogo jace. Vidim da se preporucuju dvije kapsule pred trening, da li bi to bilo previse ako me za sada 1 kapsula tako radi? I u dane odmora, kako najbolje piti?

jedna je prvih 15 dana ok
posle predjes na 2
kako to da ti nisu dali savet kako pijes? ne rauzmem?

Moja greska Pedja, drug je porucivao od vas suplemente pa sam upao i ja u njegovu narudzbu za sagorjevac da ne bih placao postarinu posebno i vodio sam se time da cu priupitati ovdje, nadam se da ne zamjerate :)

ma sve ok
nego slobodno pitas. to je nasa OBAVEZA da savetujemo..

Pa eto ako bih mogao dobiti odgovor, da li u dane odmora da idem jednu ujutru na prazan stomak ili u toku dana prije nekog od obroka?

Van mreže Pedja_Petrovic

• Admin
  • Super-heavyweight Member
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #616 poslato: Novembar 28, 2019, 03:06:32 posle podne »
Htjeo bih da pitam, uzeh ai-burn hardcore, jutros sam prije kardia jutarnjeg na prazan stomak uzeo jednu kapsulu, imao sam osjecaj da mi je u stomaku zapaljena vatra, slican osjecaj sam imao sa Animal Cutsom prije par godina, samo sa ovim jos mnogo jace. Vidim da se preporucuju dvije kapsule pred trening, da li bi to bilo previse ako me za sada 1 kapsula tako radi? I u dane odmora, kako najbolje piti?

jedna je prvih 15 dana ok
posle predjes na 2
kako to da ti nisu dali savet kako pijes? ne rauzmem?

Moja greska Pedja, drug je porucivao od vas suplemente pa sam upao i ja u njegovu narudzbu za sagorjevac da ne bih placao postarinu posebno i vodio sam se time da cu priupitati ovdje, nadam se da ne zamjerate :)

ma sve ok
nego slobodno pitas. to je nasa OBAVEZA da savetujemo..

Pa eto ako bih mogao dobiti odgovor, da li u dane odmora da idem jednu ujutru na prazan stomak ili u toku dana prije nekog od obroka?

1 ujutro na pr stomak