April 20, 2024, 02:05:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Primobolan za snagu!  (Pročitano 6778 puta)

Van mreže Vranac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
    • Kopaonik - turistički portal
Primobolan za snagu!
« poslato: Oktobar 23, 2006, 11:56:58 pre podne »
Da li se prirast snage koji se dobije primobolanom (ili nekim slicinim steroidom koji ne pravi veliku masu), izgubi jako brzo nakon ciklusa, posto ako bih uzimao steroide u buducnosti iskljucivo me interesuje nesto za snagu? Koliko sam proucavao Primobolan pravi jako malo povecanje mase dok je prirast snage veliki.

Kada kazu da ti od primobolana veci deo te skromne mase ostane dugo posle kure, da li to vazi delimicno i za snagu?

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Primobolan za snagu!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 23, 2006, 12:40:20 posle podne »
Lepo je sve to što kažu i što si proučavao ali u praksi od tog nema ništa...ni mase ni snage...na nekoliko mesta na forumu naći ćeš da svi ti divni,bezopasni a čudotvorni preparati sami za sebe ništa ti neće uraditi...pročešljaj malo pa ćeš shvatiti o čemu ti pričam...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Primobolan za snagu!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 23, 2006, 02:23:54 posle podne »
istog sam misljenja..da si malo vise trebao da proucis ne samo ovaj forum nego i to ge je napisano da primo daje strhovitu snagu a veoma mali prirast misicne mase..

ja bih se kaldo u zivto da cu dobiti na masi i sa primo i sa winstolrom...samo je pitanje,..koliko ce to kostati moj dzep!!!!!!!!

Van mreže Vranac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
    • Kopaonik - turistički portal
Odg: Primobolan za snagu!
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 23, 2006, 05:14:26 posle podne »
Lepo je sve to što kažu i što si proučavao ali u praksi od tog nema ništa...ni mase ni snage...na nekoliko mesta na forumu naći ćeš da svi ti divni,bezopasni a čudotvorni preparati sami za sebe ništa ti neće uraditi...pročešljaj malo pa ćeš shvatiti o čemu ti pričam...

Pa ija sam to predpostavio, ali reko da pitam nekoga ko ima iskustvo!

Trazio sam postove o Primo-u ali su ga drugi trazili za masu zato sto je relativno bezbedan.

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Primobolan za snagu!
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 23, 2006, 05:38:11 posle podne »
Da li se prirast snage koji se dobije primobolanom (ili nekim slicinim steroidom koji ne pravi veliku masu), izgubi jako brzo nakon ciklusa, posto ako bih uzimao steroide u buducnosti iskljucivo me interesuje nesto za snagu? Koliko sam proucavao Primobolan pravi jako malo povecanje mase dok je prirast snage veliki.

Kada kazu da ti od primobolana veci deo te skromne mase ostane dugo posle kure, da li to vazi delimicno i za snagu?
Cime se ti bavis pa ti je potrebna samo snaga bez misicne mase?

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Primobolan za snagu!
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 23, 2006, 11:57:14 posle podne »
verovatno neki borilacki sport gde ima kategorija pa ne bi smeo da predje odredjenu kilazu :?
al se nekad dobro jelo

Van mreže Vranac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
    • Kopaonik - turistički portal
Odg: Primobolan za snagu!
« Odgovor #6 poslato: Novembar 05, 2006, 08:37:17 pre podne »
verovatno neki borilacki sport gde ima kategorija pa ne bi smeo da predje odredjenu kilazu :?

Da,da vidis kako shvatas da je borilacki sport.

Ali nije do kategorije jer sam vec tezak preko 90 ali mi treba samo snaga!