April 28, 2024, 09:53:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: FIZICKO VEZBANJE  (Pročitano 6709 puta)

ZAZEN

  • Gost
Odg: FIZICKO VEZBANJE
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 25, 2006, 10:12:56 pre podne »
Imali su otvorene teretane na Atenskim trgovima i tu se omladina gruvala, ali nikada nisu zaboravili da ono sto gruvaju ce za 50-ak godina truliti negde a ono sto ostaje je delom dobijeno i dubljim smislom samog vezbanja i kroz takvo vezbanje.

Juce sam bio sitan i mrsav pa resih da se nagruvam, danas sam ko od stene odvaljen, skrecem poglede, ako sam na faksu, nisam samo jos jedan streber vec sam nagruvani streber, drugaciji od ostalih i to mi prija. A da li sam zaista drugaciji, BOLJI nego sto sam bio?
Sta je ono sto ostaje i kada mi oduzmes misice? Ono sto sam dobio samim vezbanjem a nije misic.
 :shock:

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: FIZICKO VEZBANJE
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 25, 2006, 10:58:55 pre podne »
Citat
Sta je ono sto ostaje i kada mi oduzmes misice? Ono sto sam dobio samim vezbanjem a nije misic.
ostaju ogovarachine tipa: unishtava se od hemije, sjebani su mu bubrezi i ostale iznutrice, nece moc da ima djece itd.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: FIZICKO VEZBANJE
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 25, 2006, 09:55:09 posle podne »
Uh...kakva tema.
Ponekad ih je i previse u glavi(zbog briga i problema)zato i vezbam:da rasteretim misli,okrepim se i odem kuci sa osecajem mira i zadovoljstva.
Postoje mnoge beneficije redovnog vezbanja i one su svima jasne.Nema potrebe pricati o tome.
Nikakva dubina i unutrasnji smisao.
legnes ispod stotinu i kusur kila i boris se.
Teses telo,kleses misice...
Ovo me je podsetilo na jednu pricu:
Bio jedan covek sa ogromnom belom bradom.
Jednog jutra,klinac koji ga je dugo posmatrao ga upita da li spava sa bradom preko prekrivaca,ili bradu stavi ispod....
Naravno,cika nije znao odgovor.
Ko bi jos o tome razmisljao...
Ali dogodilo se nesto strasno.
Vec te iste noce cika sa bradom nine mogao da zaspe citavu noc!
Razmisljao je o tome gde njegova brada treba da stoji...
Ko ume,shvatice naravoucenije.

Van mreže ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: FIZICKO VEZBANJE
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 26, 2006, 05:29:07 posle podne »
Citat
Sta je ono sto ostaje i kada mi oduzmes misice? Ono sto sam dobio samim vezbanjem a nije misic.
ostaju ogovarachine tipa: unishtava se od hemije, sjebani su mu bubrezi i ostale iznutrice, nece moc da ima djece itd.

:D
disciplina se meri u gramima a kajanje za propustenim prilikama u tonama