April 29, 2024, 07:25:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Nesanica  (Pročitano 2695 puta)

Zoka

  • Gost
Nesanica
« poslato: Oktobar 25, 2006, 11:46:00 pre podne »
Mozda sam ovo pitanje trebao staviti i pod Steroidi... al nema veze...
Uglavnom od kad sam poceo kuru imam problema sa spavanjem... navece do kasno ne mogu da zaspem... gorim sav kad legne i ne pomazu ni otvoreni prozori...
I prije sam bio na kurama (doduse ova je malo drugacija) ali nisam imao problema sa spavanjem...
E sad, jel moze to biti od kure? (imam dosta i nekih licnih problema)... posto me stvarno slomi to nespavanje i da li bi smio dok sam na kuri svaku noc popiti po jedan apaurin/leksilijum/bensedin... (kako li se vec ne zovu), mislim hoce li efekti takvih tableta uticati negativno na ono sto zelim postici kurom?
Eto.. i hvala :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nesanica
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 25, 2006, 12:08:50 posle podne »
Mozda sam ovo pitanje trebao staviti i pod Steroidi... al nema veze...
Uglavnom od kad sam poceo kuru imam problema sa spavanjem... navece do kasno ne mogu da zaspem... gorim sav kad legne i ne pomazu ni otvoreni prozori...
I prije sam bio na kurama (doduse ova je malo drugacija) ali nisam imao problema sa spavanjem...
E sad, jel moze to biti od kure? (imam dosta i nekih licnih problema)... posto me stvarno slomi to nespavanje i da li bi smio dok sam na kuri svaku noc popiti po jedan apaurin/leksilijum/bensedin... (kako li se vec ne zovu), mislim hoce li efekti takvih tableta uticati negativno na ono sto zelim postici kurom?
Eto.. i hvala :)
..

MOZE BITI DA TI SE TELO ADAPTIRA NA NOVE OKOLNOSTI ALI CE BITI DA TI JE TO PRE SVEGA IZAZVNAO NEKIM STRESOM SA STRANE..PA JOS HEMIJA..IS VE SKUPA JE NESANICA..

MAZNI NEKOG BENDZU ALI NEMOJ DA TI PRDJE U NAVIKU.....JBG..

Zoka

  • Gost
Odg: Nesanica
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 25, 2006, 01:13:12 posle podne »
ma toga se i bojim.. navike... imao sam ja problema sa tim prije... al aj nije to vazno...
u svakom slucaju hvala Pedja... inace kurom sam jako zadovoljan.. osim nesanice sve ide super :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nesanica
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 25, 2006, 01:16:01 posle podne »
ma toga se i bojim.. navike... imao sam ja problema sa tim prije... al aj nije to vazno...
u svakom slucaju hvala Pedja... inace kurom sam jako zadovoljan.. osim nesanice sve ide super :)
..PROCI CE..NE BRINI NISTA..

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Nesanica
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 25, 2006, 01:50:30 posle podne »
Od winstrola mi se ponekad desavali osecaji preznojavanja , upale mi se usi kad udjem u stan hehehe ali dosta radim vezbam i malo sam se odmarao, cim te obaveze prepolovim odma sve lakse podnosim, eto Zoka da te i ja savetujem nesto ,probaj sa prirodnim sedativima npr.PERSEN , meni je pomagao, popijem dva i koliko toliko smiri me pa uspem zaspati i sto je najbolje nestvara zavisnost ;) A nekad se nakrkam belog luka hehehe (bareno pilece meso pa ozezim beli luk ) , ma nadjem nacina da se pomognem siguran sam da ces i ti ;)
Sada trenutno ja patim od nesanice , svaki drugi dan operisem ili popravljam neki zub (posledice od saobracajke) sada doslo i to na red, sve sraslo u x, hehe , nepomaze nista od lekova samo setanje po stanu i kukanje :( jbg. i to je za ljude ;) (to je bilo malo da te utesim) idemo dalje ;)
pozzz

Boro brate, Persen niej sedativ on je antidepresiv, tacno je da ne stvara zavisnost, ali se radi o dve potpuno drugacije vreste lekova...

Zoka

  • Gost
Odg: Nesanica
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 25, 2006, 01:51:58 posle podne »
"mijenjao" sam i ja zube... posljedica sudara sa bukvom :) tako da te razumijem...
Persen na mene ne djeluje jer sam do prije par godina... hm.. trosio malo vece kolicine apurina i slicnih stvari...
Ma ne bi mi ni smetalo to sto ne spavam ali posto si mi treninzi bas zestoki tesko mi pada kad ne spavam.. slomjen sam sav..

Zoka

  • Gost
Odg: Nesanica
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 25, 2006, 02:11:32 posle podne »
ma bit ce to dobro :) cim se ova moja luda sijeda glava malo ohladi :)

Zoka

  • Gost
Odg: Nesanica
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 25, 2006, 02:26:33 posle podne »
:) thnks :)