April 18, 2024, 01:11:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Rade Savic-kako do 275kg u bencu,i vise od toga  (Pročitano 207378 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #30 poslato: Jul 03, 2007, 05:08:16 posle podne »
Nismo fotografisali.Kaze Rade da je ubedjen da ce na jesen da obori njegov drzavni rekord u kat.do 125kg.Rekord je 275kg,bogami i ja mislim da moze dobro da ga nadmasi.

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #31 poslato: Jul 25, 2007, 02:19:56 posle podne »
Koju tehniku koristi Rade?

Ili samo ,onako na talenat,naravno,uz par trikova?


Ozbiljno,bas me interesuje.....


Ako nije tajna.....
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #32 poslato: Jul 28, 2007, 08:49:28 pre podne »
Pozdrav.Rade zaista nema nikakve tehnike dizanja,jednostavno dize.Opisao sam njegov program na pocetku ove teme.

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #33 poslato: Jul 28, 2007, 09:50:09 pre podne »
Vidi,Polomac....

Mene buni jedna stvar u vezi tog Radeta.

Ako bez majce dize 265 kg,na nacin "samo dize",kako onda, na takmicenju sa jednoslojnom/ INZER!!/ dize samo 275 kg????


Nemoj zameriti na ovom komentaru,ali znajuci kako se sta radi i koliko sta pomaze u liftovima od opreme ,ZAISTA MI JE NELOGICNO OVO STO PISES.


Sa benchom od 265 kg u raw varijanti,ako bi samo malo vodio racuna o ishrani i NAUCIO VITALNO VAZNU TEHNIKU KOJA MU DAJE:  DALEKO VECE TEZINE,MNOGO DUZI DIZACKI STAZ/JER NA NACIN "SAMO DIZE"KARIJERA CE MU BITI SIGURNO KRATKA,JER RAME TO NE TRPI!!!/ I SIGURNOST U IZVODJENJU,ALI MORA DA RADI SA OLIMPIJSKIM SETOM TEGOVA!!!!


Kada bi malo skinuo telesnu tezinu,u roku od 1 godine/znaci postepeno da ne izgubi na snazi!!!/i NAUCIO TEHNIKU/WESTBARBELL!!/ I KAKO DA SE HRANI on bi VEC SADA BIO SVETSKI REKORDER NADMASIVSI HORNSTRIN REKORD!!!!


Razmisli malo o tome kada budes razgovarao sa njim!!!!


Jer,zaista je ogromna steta to ne pokazati svetkoj eliti u powerliftingu ,koja je cekala 20 godina da Hornstra obori Mcdonaldsov rekord od 605 funti!!


Naime,Hornstra je sada rekorder sa 615 funti/ cca 280 kg/,koji je postavljen na Arnold Classic-u 2006 godine .


Pa,ti vidi, koju priliku imate!!!!


A Arnold Classic je otvoreno prvenstvo......
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #34 poslato: Jul 28, 2007, 11:33:21 pre podne »
Ok,jasna stvar sta pricas.Ja sam vise covek iz bodi bildinga.On je kod mene dosao iz razloga da dobije nesto mase.Naravno u tome sam mu dosta pomogao.Tokom ovih godina on se razvio u grdosiju u svakom pogledu.Pokazao je neverovatan potencijal,zaista nevidjeno.Ogroman je sa zaista prilicno cistom masom.A o snazi u bilo kojoj vezbi,to bi trebalo videti.E sad sto se tice dizanja bez majce i to na takmicenju sa majcom,posto si iz ovog sporta znas da to dizanje u teretani na treningu je ipak labavija forma dizanja.Malo brze,bez stanke.Doduse Rade je i ojacao u odnosu na takmicenje kada je podigao rekord od 275kg,moja procena je da ce na sledecem prvenstvu biti oko 285.A sto se tice njegove dalje karijere,to je zaista nesto o cemu samo on odlucuje.Znam da nema podrsku ljudi iz ovog sporta.Ja sam prezauzet da bih mogao nesto da uticem,tako da koliko se on potrudi i angazuje sigurno to moze iskoristiti.Pozdrav druze.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #35 poslato: Jul 28, 2007, 11:42:04 pre podne »
Dosta ljudi je htelo da kontaktira Rada.Evo njegovog mobilnog broja-0641859235

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #36 poslato: Jul 28, 2007, 11:59:15 pre podne »
Ja sam samo hteo da predocim,koje su mogucnosti.....

Decko ocigledno ima veliki talenat...za razliku od nas smrtnika koji i za 200 kg u raw varijanti smo morali raditi 5-7 godina,pa nabacivati 30 kg telesne tezine.....

Sa druge strane,tehnicki se stvar mora veoma usavrsiti!!!

Jer,ocigledno je da Rade dize na "touch and go" nacin sto nije prihvatljivo za takmicenje,ali jeste kao nezaobilazan deo treninga!!!


Vidi.....Hornstra ima rekord od 615 funti sa 240 funti tezine tj cca 280 kg sa 108.25 kg  telesne tezine!!!!!


Pa ti vidi......



"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #37 poslato: Jul 28, 2007, 12:02:38 posle podne »
Ma koji " touch and go"  sta nije prihvatljivo za takmicenje? Pa covek je postavio drzavni rekord na takmicenju,a ne u nekom podrumu,o cemu ti pricas?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #38 poslato: Jul 28, 2007, 12:27:09 posle podne »
Citat:

"....dizanje u teretani na treningu je ipak labavija forma dizanja.Malo brze,bez stanke..."


Ako ovo nije "touch and go" ja sam onda marsovac!!!!


Ja sam to komentarisao i bez IKAKVE ZAJEDLJIVOSTI PREMA MOMKU.....CITAJ MALO ONO STO PISEM, ALI PAZLJIVIJE....



Nego ,vidim   da opet  " konstruktivno razmenjujes misljenje sa mnom".....



Cemu to?????



"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #39 poslato: Jul 28, 2007, 12:31:33 posle podne »
Pa zato sto dozvoljavas sebi da solis pamet ljudima iza kojih stoje rezultati,odakle ti ideja da si kompetenatan za to? Prosli put je bio Milan,a sada Rade,ko je sledeci...mozda ces Ervinu Katoni davati savete kako da se sprema za strongman i to sve na osnovu onoga sto procitas na netu,smanji bre dozivljaj malo.  U ostalom u pravu si,drzi ti svoja predavanja, ja ti se vise necu mesati.


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #40 poslato: Jul 28, 2007, 12:54:19 posle podne »
DAJ BRE, NEMOJ DA LUPAS!!!


IZ NAJBOLJE NAMERE SAM SAVETOVAO POLOMCA ,DA POMOGNEMO RADETU, KOLIKO SE MOZE, DA OSTVARI SVOJ POTENCIJAL I POSTANE NOVI SVETSKI REKORDER U KATEGORIJI DO 242 FUNTI,JER ON TO MOMAK OCIGLEDNO IMA U SEBI!!!!!


A ti mi tu pametujes,SAMO STO TI SE UCINILO, DA SAM TI "POVREDIO"MILANA JOVANOVICA.....


Ma daj bre...oladi malo....


"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #41 poslato: Jul 28, 2007, 01:12:50 posle podne »
pa da posto si ti do sada oborio sest svetskih rekorda vreme je da pocnes drugima da pomazes


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #42 poslato: Jul 28, 2007, 01:30:51 posle podne »
Svasta......
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Vladimir Milosavljevic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #43 poslato: Avgust 01, 2007, 09:04:00 pre podne »
U cetvrtak je Rade radio 255kg 1x bez majce, na treningu, posle serije od 240kg 2x i 250kg 1x.

Sto se tice dizanja od 275kg na takmicenju, a 265kg bez majce, razlog tome je sto u teretani gde Rade, pa i ja i Polomac vezba, nema olimpijske sipke i tekova. Druga stvar je ta sto je na takmicenju u Cacku krenuo sa 255kg i imao je ukupno tri pokusaja. 2. pkusaj je bio 265kg i 3. 275kg. Da je imao jos pokusaja sigurno bi isao na vecu kilazu.

@Aragorn

Hvala na info za ArnoldClassic, to cu preneti Radu, pa nek dobro razmisli.
Every Time My Phone Ring Dog it's 18-5
Only Problem Dat I Have Is What Car I'm Gone Drive
I'm A Real Street Nigga I Aint Never Had Shit
Man This Chain Roun My Neck Cost 4 Or 5 Bricks

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: kako do 275kg u bencu
« Odgovor #44 poslato: Avgust 01, 2007, 11:04:54 pre podne »
Mislim da bi uz pravilno podesavanje majice i tehniku sa laktovima unutra i guranjem stomaka gore, Rade uz malo vere preso 300 kg ocas posla. Sa istom tom majicom i snagom.

Ne mogu da tvrdim, nikad ga nisam video kako dize, cini mi se da smo se upoznali, ali sigurno je da njegovo vreme tek dolazi.

Nije dovoljno trenirati, treba pametno trenirati.


"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde