April 25, 2024, 07:14:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Belfort and Nastula test positive!!!  (Pročitano 2658 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Belfort and Nastula test positive!!!
« poslato: Oktobar 27, 2006, 12:33:47 pre podne »
BREAKING NEWS:

MMAWeekly je saznao da su Vitor Belfort i Pawel Nastula bili pozitivni na zabranjene supstance nakon njihovih meceva na Pride-ovom "Real Deal" takmicenju prosle subote vece u Las Vegasu, Nevada.
Nevada State Athletic Commission je potvrdila da je Nastula bio pozitivan na anabolicki steroid nandrolone, dok je Belfort testiran pozitivan na zabranjenu supstancu 4-hydroxytestosterone, koja je takodje zabranjena u bejzbol Major League kao i drugim sportovima.
Svi ostali borci koji su ucestvovali na takmicenju su testirani, i prosli su doping test
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Belfort and Nastula test positive!!!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 27, 2006, 02:58:16 pre podne »
Mala ispravka i dodatak...

Pored ove dvojice jos je ukupno je 8 boraca bilo na doping testu i to Fedor Emelianenko, Mark Coleman, Mauricio "Shogun" Rua, Kevin Randleman, Josh Barnett, Dan Henderson, Phil Baroni i Yosuke Nishijima. Ostala sestorica nisu testirani....

Na zadnjem UFC sedam je borca bilo na testu i svi su prosli i to su bili Anderson Silva, Rich Franklin, Sean Sherk, Kenny Florian, Clay Guida, Justin James i Junior Assuncao. Ostalih 9 boraca sa  UFC 64 -a nisu testirani... Tako da je to neki standard koji radi Nevada State Athletic Commission...

Interesantno je jos da kompletan test kosta ukupno $278.40.

Belfort i Nastula su treci i cetvrti borac koji je pao na nekom vecem mma takmicenju zbog upotrebe dopinga ove godine....Ranije ove godine Kimo Leopoldo testiran je kao pozitivan na stanozolol prije WFA eventa u Californiji, a Ultimate Fighter runner-up Stephan Bonnar je pao zbog koriscenja boldenone prije UFC-a u avgustu..
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Belfort and Nastula test positive!!!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 27, 2006, 08:57:44 pre podne »
 :shock: :shock: kako su samo mogli da koriste to? :twisted: :twisted: :wink:a jesu pili protejine? :lol:

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Belfort and Nastula test positive!!!
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 27, 2006, 11:27:27 pre podne »
eto jos jednog bistrog profi sportiste koji je pao na nadrolone, e svaka mu chast. dobro dosao u klub.
4-hydroxytestosterone je suplement koji spada u kategoriju 'legalnih steroida', samo jbg kao sto vidimo nekad znaju da budu i nelegalni :(
matere mi matere,
kupicu ti dimije