April 28, 2024, 10:36:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Shooters MMA Srbija  (Pročitano 31783 puta)

Van mreže ShooterMMA

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Shooters MMA Srbija
« poslato: Oktobar 27, 2006, 01:09:11 pre podne »
Pozdrav i postovanje svima

Prvo da vam se predstavim, moje ime je Jovan Manojlovic “Kameni”. Trener sam u CDS MMA Team-u (ShootersMMA) pored mene trener je jos i Mark Lajhner koji se borio na Danima Gladijatora i pobedio za 1:30 min.

Posto se u temi "vale tudo,shooto,bjj i ultimate fight skola i kod nas.... " pomenula moja kopetentnost, borci i tim zeleo bih da vam blize priblizim svoje rezultate, borce i svoj tim.
Sto se tice mene zvanicni sam Instruktor i predstavnik Shooters MMA tima i organizacije (www.shootersmma.com) za Srbiju i BiH. Shootersi su jedan od najvecih ako ne i najveci MMA tim u svetu sa oko 200 instruktora. Shootersi organizuju jedno od najvecih MMA takmicenja u Evropi “European Vale Tudo” gde su dovodili borce takvih timova kao sto su Lions Den (vodi ga Ken Shamrock), Team Quest (vodi ga Randy Couture, Dan Henderson itd.), Brasilian Top Team (vodi ga Bustamante, Ze Mario, Minotauro).

 Inace Shooters borci su se borili na svim znacajnijim svetskim MMA takmicenjima M1, Shooto, EVT, i imaju predstavnika na svetski poznatim takmicenjima Cage Rage (Engleska) gde je Roby Olivier sampion, UFC-u i WFA-u Martin Kampman bez poraza, K1 Heroes gde ce raditi Tomas Valentin.
Mnogi poznati borci su gubili meceve od Shootersa kao sto je Daijiro Matsui, Paolo Boiko (BTT) itd.

Inace Shootersi su u bratskim odnosima sa svetski poznatim timovima Team Quest (Randy Couture, Mat Lindland, Dan Henderson), Chute Boxe Team (Mauricio Shogun Rua, Murilo Ninja Rua, Vanderlei Silva), Roy Haris-om i Gracie (Grejsi) Ipanema BJJ akademijom.

Sto se tice mojih kvalifikacija mogu samo reci da sam saradjivao sa borcima kao sto su Miodrag Petkovic Pele, Miljan Djurasinovim Tasmanijski Djavo u trenutcima njihovih najboljih izdanja kao boraca i da dok smo saradjivali oni nisu izgubili niti jedan mec (nisam imao niti imam potrebu da se eksponiram). Ovo oni licno mogu potvrditi. Sada u timu imamo takve borce kao sto su Mark Lajhner (borio se i u inostranstvu) bez poraza, odlican dzudista Partizana, Dusan Dzakic visestruki prvak SCG u kiku i fulu za juniore i kadete (u NS pobedio nokautom za 30 sec), Deki Stankovic profi prvak SCG u boksu, Sale Tomic visestruki pobednik na BJJ takmicenjima i mnogi drugi kvalitetni takmicari. Ja licno sam bio prvak Srbije i Beograda u BJJ-u. To su neke od mojih osnovnih kvalifikacija (za sada toliko).

Da, nasi borci imaju kvaliteta i talenta, samo ih treba usmeriti i izskolovati, i naravno naporan trening.

Rasin post necu komentarisati, nema potrebe, takodje i trenera kung fua necu komentarisati.

Vidim da je ovaj forum pun potencijala i voleo bih da napravimo neki oblik saradnje, narocito sto se tice ishrane, suplemenata, kardio treninga itd, itd, koji su nama veoma bitni za pripreme pred meceve.

Inace CDS je skracenica od Car Dusan Silni ili ga prevodimo na engleski Courage, Determination, Strenght.

Sve najbolje

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 27, 2006, 01:48:17 pre podne »
Dobro dosao Jovane!!!!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 27, 2006, 01:49:37 pre podne »
KAMENI DOBRO DOSAO NA FORUM!!!

Drago mi je da si odlucio da nam se pridruzis, nadam se ne samo na blic, vec da cemo imati iz prve ruke priliku da pratimo rad vaseg tima!!!
Pozvao bih te da prelistas forum, postoji veliki broj tema po pitanju ishrane, suplementacije i treninga koji je generalno prilagodjen bodybuilderima, ali isto tako vjerujem da ces zaista naici na interesantne stvari, koje ce naci primjenu u tvom sportu...
Clanovi ovog foruma su najveca imena ex-yu bb i ljudi sa puno znanja i volje da pomognu pravim sportistima u njihovim pripremama, tako da ne sumnjam da ces dobiti prave odgovore od zaista najjacih ljudi iz te oblasti...

Jos jednom da te pozdravim i da ti pozelim puno novih pobjeda tvog tima koje cemo, nadam se, ovdje ispratiti na pravi nacin!!

Vladan Šljukić, Crna Gora
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 27, 2006, 12:50:56 posle podne »
Ajde sad posto se pozivas na moj post... Ja sam cuo neke stvari o tebi... Ne poznajem te... I nisam te analizirao... Te uspehe sto si naveo svi znamo na kojem je to nivou,a li ja i to postujem... A sad ozbiljno pitanje... Posto nemam nikakve informacije a bilo je reci da Tas Djavo i Pele idu u Japan na neke tirnire... Pa nam reci ako su isli kako su se proveli... Toliko... Nista licno protiv tebe nego sam govorio uopsteno kakvi ljudi kod na s otvaraju kojekakve skole i slicno...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 27, 2006, 12:54:28 posle podne »
Dobro dosao!

Van mreže ShooterMMA

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 29, 2006, 12:02:35 pre podne »
Pozdrav
Odgovaram kad imam vremena
Zamolio bih vas da se ne raspravljate na topiku koji sam otvorio, jer mi nije bio cilj da se sa bilo kim raspravljam, niti da se ljudi na njemu raspravljaju.

Ako se ovako nastavi ja verovatno necu vise postovati na forumu!

Sto se tice Miljana i Peleta, kao sto sam i rekao "dok smo saradjivali oni nisu izgubili niti jedan mec", od kada ne saradjujemo po pitanju treninga njima nisu isli mecevi, sad zasto ja necu komentarisati.
Ali opet nek neko postigne njihov rezultat, Pele je tukao Dalglisa (vrh borca u Evropi), sve iz Cro Cop tima (sem Mirka), Travisa Fultona (oko 200 MMA meceva), Miku Ilmena, pobedio na Jungle Fightu u Brazilu. Malo li je. Naravno u poslednje vreme je i gubio, al to neznaci da je on nekvalitetan sportista, mozda pogresan trening ili sparing partneri, treneri, ja neznam.  Nek neko postigne sta je on postigao?
Miljan je imao i pobeda i poraza, mozda iz istih razloga kao i Pele. Ali reci da su im rezultati ???, ja to nebih tako formulisao.

Mozda su im komentari bili malo ispred "trenutnih" mogucnosti, ali kome nisu?!  

Sto se tice mene, Raso rekao si da nisi mene komentarisao i to je ok i to postujem. Jos jednom da bi se razumelo, nisam ja pao s neba pa sad kao drzim MMA. Sto se tice mene radio sam sa ljudima kao sto su, Leo Neves (BJJ prvak Brazila), Bobi Sandel (sampion sveta BJJ, shooto), Peter Blackvel (sampion sveta BJJ), Panos Teodoridis (vicesampion Evrope u rvanju), Arben (sampion sveta BJJ), Margarida (visestruki BJJ sampion sveta) Mike Cederfof (sampion Evrope u boksu i tai boksu), August Valen (pobedio Vernona White-a, Paola Boika iz BTT-a) jedan od najboljih MMA instruktora i boraca u Evropi. I ti ljudi stoje iza mog rada. Ja neradi neke stvari da bih zaradio za zivot, ja radim da bih stvorio vrh borce i vrh tim i nista me drugo ne zanima.

Toliko od mene  

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 29, 2006, 12:08:45 pre podne »
Pozdrav
Odgovaram kad imam vremena
Zamolio bih vas da se ne raspravljate na topiku koji sam otvorio, jer mi nije bio cilj da se sa bilo kim raspravljam, niti da se ljudi na njemu raspravljaju.

Ako se ovako nastavi ja verovatno necu vise postovati na forumu!

Sto se tice Miljana i Peleta, kao sto sam i rekao "dok smo saradjivali oni nisu izgubili niti jedan mec", od kada ne saradjujemo po pitanju treninga njima nisu isli mecevi, sad zasto ja necu komentarisati.
Ali opet nek neko postigne njihov rezultat, Pele je tukao Dalglisa (vrh borca u Evropi), sve iz Cro Cop tima (sem Mirka), Travisa Fultona (oko 200 MMA meceva), Miku Ilmena, pobedio na Jungle Fightu u Brazilu. Malo li je. Naravno u poslednje vreme je i gubio, al to neznaci da je on nekvalitetan sportista, mozda pogresan trening ili sparing partneri, treneri, ja neznam.  Nek neko postigne sta je on postigao?
Miljan je imao i pobeda i poraza, mozda iz istih razloga kao i Pele. Ali reci da su im rezultati ???, ja to nebih tako formulisao.

Mozda su im komentari bili malo ispred "trenutnih" mogucnosti, ali kome nisu?!  

Sto se tice mene, Raso rekao si da nisi mene komentarisao i to je ok i to postujem. Jos jednom da bi se razumelo, nisam ja pao s neba pa sad kao drzim MMA. Sto se tice mene radio sam sa ljudima kao sto su, Leo Neves (BJJ prvak Brazila), Bobi Sandel (sampion sveta BJJ, shooto), Peter Blackvel (sampion sveta BJJ), Panos Teodoridis (vicesampion Evrope u rvanju), Arben (sampion sveta BJJ), Margarida (visestruki BJJ sampion sveta) Mike Cederfof (sampion Evrope u boksu i tai boksu), August Valen (pobedio Vernona White-a, Paola Boika iz BTT-a) jedan od najboljih MMA instruktora i boraca u Evropi. I ti ljudi stoje iza mog rada. Ja neradi neke stvari da bih zaradio za zivot, ja radim da bih stvorio vrh borce i vrh tim i nista me drugo ne zanima.

Toliko od mene  



Nista se ne brini, samo ti nastavi da postas ovde, vise si nego dobro dosao.

Pozdrav!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 29, 2006, 12:58:03 pre podne »
@ ShooterMMA

Sigurno je na ovom forumu velika vecina zainteresovana za info koje nam mozes donijeti tako da svakako to sto preneses ce imati citatelje!

Ovdje, vjerujem da takodje ima ljudi zainteresovanih da se u nekom vidu ukljuce u rad vaseg kluba, pa mozes postaviti informacije o tome, tj recimo kako izgleda trening, koliko se posvecuje paznje raznim disciplinama koje su potrebne za mma...sigurno bi bilo interesantno da uputis ljude sta se sve radi u vasem klubu, pa tako da i zainteresujes neke mlade momke da udju u svijet mma ili pak, ako postoji ta varijanta, i neke starije koji bi mozda zbog fizicke forme posjecivali treninge a nemaju recimo takmicarske ambicije...

Bilo bi takodje interesantno da vidimo neke fotografije sa treninga... Vase trening sisteme sa opterecenjem... i sve drugo sto bi zanimalo, kazem veci broj ljudi na ovom forumu...

Pozdrav!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 29, 2006, 01:01:53 pre podne »
Kameni dobro dosao na forum,
zelim puno uspjeha tebi i tvojim fajterima
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže bograta2

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 30, 2006, 09:44:44 posle podne »
Pozdrav svim članovima foruma.

Zovem se Mark Lajhner i zajedno sa Jovanom Manojlovićem "Kamenim" držim treninge u CDS-u. U MMA sam oko godinu dana a pre toga sam dugo trenirao Judo(Judo Club Partizan-Beograd).

Moje MMA, Judo, BJJ i SW rezultate možete videti ovde :

http://www.shootersmma.com/default.asp?page=fighters&iDoit=3&FighterID=1490

Ko god želi da trenira dobrodošao je u CDS. MMA nije samo rezervisan za takmičare, već se može trenirati i rekreativno. Za sada imamo 3 termina nedeljno ali radimo na tome da ih bude više.

Znam da ste tražili da vidite slike sa treninga ali nažalost takve nismo pravili. Ovde možete videti slike sa MMA takmičenja u Ulcinju od letos :

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=91841&page=34&pp=15


I sa Shooters MMA instruktorskog kursa od letos :

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=91841&page=37&pp=15


Ukoliko imate neka pitanja oko treninga ili bilo čega ne ustručavajte se da pitate.


Big_Rasho

Pošto si toliko negativan trebalo je da staviš drugog avatara. Mislim da bi ti bolje pristajao neki od Decepticona, npr. Megatron.      :lol:       :twisted:




« Poslednja izmena: Oktobar 30, 2006, 09:46:35 posle podne bograta2 »

Van mreže ma( X )imus

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
  • Strength & Honour
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 31, 2006, 01:17:47 pre podne »
Pozdrav ljubiteljima MMA!!!
Drago mi je sto se radi ovako nesto kod nas! Veliki sam fan UF>a
Bavio sam se raznim borilackim vestinama a najvise sam se usavrsavao na kyokushinu.
Da li neko mozda ima neke informacije o treninzima cuvenog Citakovica? Cuo sam da se radi o izuzetno jakim treninzima pa bih voleo ako je neko upucen u te treninge da nesto kaze
o tome.
POZ

Van mreže Kobac

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #11 poslato: Novembar 11, 2006, 10:48:50 posle podne »
Evo neceg mozda zanimljivog, tekst inace nisam citao ... ovo je samo odlomak iz knjige koja je prilicno obimna ... izvinjavam se onima koji knjigu imaju i koji su tekst citali, a za one koji nemaju i koji nisu citali... ovo je isecak teksta/knjige  (malo sam ga sugavo kopirao posto je original u acrobatu a u njemu se bas i ne snalazim) koja pretstavlja zapis samita Hrvatskih kondicionih trenera (mislim da je godina 2004), inace ako vam se tekst dopadne mogu poslati jos neke (cini mi se da ima poseban deo za Judo, Rvanje.. a i za ostale ne borilacke sportove) ...

Van mreže Sjale

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #12 poslato: Novembar 13, 2006, 12:30:07 pre podne »
Pozdrav za Marka Lajhnera.
Zdravo Mark...ovde Bokijev, Vladin i Andrejev drug Sale. Svracamo neki dan do tebe u klub da te vidimo. Cestitam ti na pobedi u N.S-u. Trebali smo Dule i ja da dodjemo, ali smo se kasno izdogovarali.
Vidimo se uskoro
Poz.

Van mreže vuktara

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #13 poslato: Novembar 13, 2006, 06:21:51 pre podne »
POZDRAV SVIMA (a posebno kamenom i lajhneru)
JA SAM NEKO NEBITAN U CELOM OVOM SPORTU KOJIM SE MANOJLOVIC BAVI
MORAM TAKODJE I PRIZNATI DA SAM PRIJATELJ SA NJIM ALI I SA SVIM NJEGOVIM BORCIMA UKLJUCUJCI I DJAVOLA-MILJANA I PELETA
UKOLIKO NEKO IMA NEKAKVIH PRIMEDBI PREMA NJEMU KAO TRENERU MOZE OTICI NA NEKI OD NJIHOVIH SPARING TRENINGA I PROVERITI GA PREKO NJEGOVIH BORACA
« Poslednja izmena: Novembar 16, 2006, 11:00:18 posle podne Vladar »

Van mreže bograta2

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Shooters MMA Srbija
« Odgovor #14 poslato: Novembar 14, 2006, 12:58:59 posle podne »
Pozdrav za Marka Lajhnera.
Zdravo Mark...ovde Bokijev, Vladin i Andrejev drug Sale. Svracamo neki dan do tebe u klub da te vidimo. Cestitam ti na pobedi u N.S-u. Trebali smo Dule i ja da dodjemo, ali smo se kasno izdogovarali.
Vidimo se uskoro
Poz.

Hvala i ne stidite se da navratite.  :D