April 25, 2024, 01:40:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Warrenov siroki misicni svijet  (Pročitano 2776 puta)

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Warrenov siroki misicni svijet
« poslato: Oktobar 27, 2006, 01:37:01 pre podne »
Pod teskom vrucinom u najtvrdem hardcore- studiju texasa muci se Branch Warren u borbi za sire i punije deltoide. Odmah nakon mozda najznacniem momentu njegove jos mlade karijere, kao profi bodybuilder kada je prije jedne godina pobijedio na Europa super Show  , dozvoljava si Branch jedan pogled u buducnost. Pobijedio je pred domacom publikom, a njegov prijatelj i trening partner Johnnie Jackson je bio drugi, nakon toga je izjavio: ja sam bio spreman na pobjedu,- ovaj 1,70 cm veliki i 109 kg teski atleta je dodao: kada idem na Mr. O. onda mislim da mogu i da pobijedim, ako vi i ne pomislite na mozete biti broj jedan onda i nemate sanse. Doduse on nije pobijedio na Mr.O 2005, ali njegov debi je bio jedan od legendernijih,kada je odjednom uspio da ude medu prvih deset, i na kraju dobio nagadu za osmo mijesto. Osim toga dobio je jako puno priznanja i jod vaznije: Njegov nacin da gleda stvari pomogao mu je da dobije Europa super show, te da pobedi na Charlotte pro championships 2005 i da bude drugi na Arnold Schwarzenegger Classic ove godine. Takav nacin razmisljanja mu je pomogao da se podigne od nekih 66kg na 111 koliko danas vaze. -Moja majka mi je rekla ako ti je nesto toliko vazno  da uopce probas  onda pokusaj biti najbolji. Ja i ne mogu da zamislim da nesto radim a ne zelim da u tome budem najbolji.Moje pripreme mi ne bi donele nista ako bih ja trenirao da budem drugi ili treci. Zbog toga je prosle godine odlucio da prestane sa football-om i posveti se samo bodybuilding-u. Ja sam znao da moje sanse da sa 1,70 m nisu bas sjajne-priznaje. Lako moguce, ali njegove sanse sa bude profi bodybuilder poboljsavale su se iz dana u dan. Uz pomoc od Bran Dobson-a, vlasnika Metro-flex studija, dobio je 1992 i 1993 Teen Mr. America, i NPC TEen Nationals, -Brian je bio jedan od onih koji su me podrzavali i pokazali mi kako se pravilno trenira.
Upravo je 12.45 sati, cetvrtak popodne, i dok mnogi u predgradu od dalasa razmisljaju kako da provedu nadolazeci wikend, Warren, vozeci njegovoga Hummer-a razmislja samo o jednome:kako ce da narednih 45 min da trenira ramena. Tu misicnu grupu pokusava da popravi vec citavu godinu , i kako stvari stoje i u buducnosti ce da radi na tome. Na moja ramena konzentriram se od moje pobijede na NPC Nationals, moj cilj je da budem nesto siri,tako da moja ramena bolje pasu uz moje noge. Lako je moguce da to traje , od cetiri mjedeca do cetiri godine.Taj dan kada su njegovi trening partneri Jay Moore i David Jacobs dosli pocinje Warren njegov trening sa sjedecim potiskom.On kontrolira tezinu na putu prema dolje sve do explosije.-Ja vidam momke kako njihovo dupe tako naprijed pomijeraju tako da izgleda kao da rade kosi potisak za grudi.Ja zelim ali moja ramena trenirati, ne moje grudi. Pokusavam da napravim citav radijus pokreta i pri tome mije tijelo uspravno drzim, to je ono sto mi donosi dobre rezultate. Waren pocinje sa 20 ponavljanja sa 60 kg. zatim 10 pon. sa 100 kg,pa 10 pon. sa 110kg prije nego li prede na 165 kg do iznemoglosti. --Ja idem po osjecaju, ako mogu 10 onda radim samo 10 ali ako su 14 moguci onda idem na 14. Kao i kod ostalih vjezbi modifizira sa vremena na vrijeme.
Tri prijatelja nastavljaju dalje sa dizanjem bucica ispred tijela. Osam pon. sa 20kg su pocetak, dok se moze, onda prelaze na 45 dok ide pa na 30kg i na kraju sa 17,5 zavrsavaju.
Onda dolazi na red letenje u stranu. Warren drzi njegove ruke skroz uspravno i spusta bucice prema butinama sa strane ne prije tijela.-Tako ne mogu tesko trenirati ali uspijevam misice bolje izolirati, varanje je iskljuceno. Warren je poboljsao svoju tehniku jer je nikoga drugoga nego Ronnie-a promatrao, -to je bilo kada sam bio 20, bio sam u jednom studiju i radio sam istu vjezbu sa istom tezinom kao i on, ali covjece kako se nas nacin razlikovao. Ja sam rekao sebi , nesto nije u redu., ako ja treniram sa istom tezinom kao i on. Znaci poceo sam da radim ispravno, i bio prisiljen da koristim manje tezine, i imao strasne upale misica.
Za pocetak radi sa 15-27.5 kg nekih 15 pon., onda se podizu 35 kg, pa smanjuje na 27,5 kg, pa 17,5 i 10kg sve do iznemoglosti.
Na kraju radi superserije sa bucicama stojeci, samo po jednu ruku, znaci veslanje sa jednom rukom a ponekada sa dvije ruke podize 145 kg ispred glave-na kraju treninga! -U proslosti sam imao nekoliko povreda pa sam postao oprezniji, kaze i nestaje kroz vrata. Ide u svoj studio gdje radi sa privatnim musterijama, koji je otvorio prije 10godina.
Prosle godine je moja prva olympia bila jedan nevjerojatan dogadaj, jednostavno biti na bini, to je bilo odlicno. Sta god da radim ja zelim biti najbolji, svejedno dali bodybuilder ili najbolji licni trener.  Oni koji su pratili njegovu karijeru znaju da je to put koji Wrren konsekventno prati.
pozz
i
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP