April 24, 2024, 04:55:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?  (Pročitano 15632 puta)

Van mreže Polideus888

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« poslato: Oktobar 27, 2006, 11:47:01 posle podne »
DA LI JE MOGUCE NEKAKO OTKRITI KOJI JE AAS PRAVI A KOJI JE FALS? POSTOJE LI TU NEKE CAKE VEZANE ZA NPR. ZIG, OBLIK TABLETE, SERIJSKI BROJ, KUTIJU... KONKRETNO ME INTERESUJE NAPOSIM. IMAM PRAZNU KUTIJU ZA KOJU POUZDANO ZNAM DA JE ORIGINAL. BELO-NARANDZASTA JE SA CRNIM NATPISOM. DA LI DA UZIMAM SAMO TAKVU ILI POSTOJE NEKE DRUGE VARIJACIJE KUTIJA? NA NETU SAM VIDEO I NEKA DRUGA PAKOVANJA NAPOSIMA PA SAM U NEDOUMICI. PLEASE HELP! UNAPRED HVALA.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 28, 2006, 12:14:52 pre podne »
Narandzasto-belo pakovanje je staro pakovanje,dok je novo belo-zelena kutija.Na starom pakovanju slova na tabli su plava,dok su na novom pakovanju crna!!!Najbolje da postavis sliku table tog naposima koji imas pa da ti kazemo jel OK ili nije,mada me cudi odakle ti stara kutija...Verovatno je istekao rok upotrebe
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 28, 2006, 12:16:35 pre podne »
Evo slika novog
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 28, 2006, 12:17:39 pre podne »
evo i starog :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Polideus888

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 28, 2006, 02:08:09 pre podne »
E nije istekao rok, do 2009 je, a dao mi je jedan tip koji je to koristio pre otprilike tri godine onokao da znam sta je original kad uzimam. Postavicu sliku, u stvari identicna je sa tvojom slikom. Ima li neka caka kod tablete ili neceg drugog, kutija lako moze da se falsifikuje. Molim te za nesto konkretnije! A i sta se desava kad se kupi fals? Da li samo ne deluje ili ima i neke stetne posledice?

Van mreže Polideus888

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 28, 2006, 02:15:32 pre podne »
Skroz je ista slika kutije, cak je i ovaj broj kokd bar koda isti. A nemam tablu samo kutiju praznu...

Van mreže Polideus888

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 28, 2006, 02:22:04 pre podne »
I sta mislis da li je on najbolji od svih silnih Metand. ili postoji neki bolji? Moze li jos da se nadje onaj Galenikin Nerobol ili se ne moze vise naci? Ili da li je dobar onaj ruski metan ili bugarski bianabol? Sta da uzmem? Mislim da ga uzmem u kombinaciji sa Galenikom Depo? Pozdrav

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 28, 2006, 11:02:58 pre podne »
A i sta se desava kad se kupi fals? Da li samo ne deluje ili ima i neke stetne posledice?

Nekad nista-nema rasta,nikakvih rezultata jer stave neaktivnu supstancu,a nekad uvale metiltestosteron pa mozes da napravis povecu stetu :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 28, 2006, 11:04:39 pre podne »
Ima li neka caka kod tablete ili neceg drugog

Najbolje da ljudi postave sliku onog sta imaju,pa da se ovde daju iskustva da li je fake ili ne
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 29, 2006, 12:31:28 posle podne »
Nadje li vise naposim polideus? :)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 31, 2006, 07:46:11 pre podne »
HAHAHAHAHAAHHAAHHAHHHAHHAHH..STARI JE ..AL MU ROK JOS VALJA...

OVA JE DO JAJA

Van mreže Polideus888

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #11 poslato: Novembar 04, 2006, 06:42:55 posle podne »
pa stvarno ne znam sta je smesno???? lepo pise da mu je rok do 2009. a original je sigurno jer sam svojim ocima video sta je napravio tom tipu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #12 poslato: Novembar 04, 2006, 07:39:06 posle podne »
pa stvarno ne znam sta je smesno???? lepo pise da mu je rok do 2009. a original je sigurno jer sam svojim ocima video sta je napravio tom tipu
..pa navise si smesan ti..

nenzas ni kako se lek zove a kazes da si sigruan da je orginal.

e moj momak..veze blage nemas..batali se coravog posla dok ti je vreme dok jetru nisi pljunou kroz usta!!!!!

Van mreže Polideus888

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #13 poslato: Novembar 04, 2006, 07:58:17 posle podne »
Lek se zove Naposim genericko ime Metandienon proizvodi ga Terapia. Ne znam sto stalno moras da nipodastavas tudja "znanja" na forumu i da  stalno istices kako si ti taj koji zna najvise. Mislim da sigurno da znas vise od mene jer si imao priliku i prakticno da ih isprobas ali imam i ja nekih teorijskih podloga buduci da su mi keva i cale farmaceuti pa sam procitao vecinu knjiga koja se tice odnosne problematike tipa farmakologija, cak i dosta knjiga koje se ticu samih anabolika i andragena. Pozdrav

Van mreže Polideus888

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: KAKO PREPOZNATI LAZNJAK?
« Odgovor #14 poslato: Novembar 04, 2006, 08:00:28 posle podne »
A da je original original je sigurno jer sam svojim ocima video kako se covek od nabildovanog 110 kg pretvorio u gromadu od 142 kg. A jedan mi je od najboljih drugova tako da me ne bi zajebao sto se tice upotrebe leka i izbora. Pozdrav