April 29, 2024, 06:22:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Molim HITNO za savjet, No.-Xplode ili Myomax ???  (Pročitano 6403 puta)

Van mreže Erdal82

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Molim HITNO za savjet, No.-Xplode ili Myomax ???
« poslato: Oktobar 28, 2006, 05:12:11 posle podne »
Prije svega, zelim pohvaliti administratore i clanove na super stranici...Svasta sam korisnog se nacitao :)
FANATIC, hvala na preporuci...

Zelio bih vas zamoliti za jedan savjet, jer do ponedjeljka se moram odluciti sta da uzmem...

Htio bih uzeti jedan preparat sada preko zime u kojem ima mix od proteina, kreatina, aminokiselina pa nadalje...
Prije sam uzimao Zell ali ga vise ne prodaju ovdje....

Imam dvije opcije : NO.-Xplode od firme BSN, za 75 EURA ( oko 800gr)    ili    MYOMAX All in one formula od firme Scitec za 90 EURA (ALI  oko 4100gr, dakle mnogo vise kolicinski).....Prijatelj mi kaze da je ovaj Myomax mnogo isplatniji te da za razliku od NO.-Xplod-a sadrzi cisti kreatin, ali nisam siguran zbog sastava, kvalitete sta da izaberem, cijena ne govori uvijek sve....

Molim vas za savjet, jer moram najkasnije naruciti do ponedjeljka, a ne znam sad sta je kvalitetnije, sta isplatnije, od koje firme je bolje uzeti, i koji je od ova dva preparata bolji PO SASTAVU.....

Treniram redovno, htio bih nabiti cistu misicnu masu (3-5 kila) jer sam smrsao 13 kila u zadnjih pola godine (186 visok a sada imam 80 KG), ali da mi se ne vezu masnoce za stomak nakon sto budem ovo uzimao, naravno uz redovne treninge....valjda je to moguce kada se uzimaju ovakve vrste preparata ????...

HVALA UNAPRIJED
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2006, 05:24:01 posle podne Erdal82 »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Molim HITNO za savjet, No.-Xplode ili Myomax ???
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 28, 2006, 05:33:07 posle podne »
Ova dva proizvoda nemaju nikakve slicnosti!!!BSN je,ajde da ga nazovemo "kreatin nove generacije" tj. NO preparat,dok je myomax meal replacement proizvod,dakle mesavina proteina,UH,kreatina...Znaci potpuno razliciti proizvodi,kao da pitas da li da uzmem whey ili kreatin???

Sta pored ovog imas od suplemenata????Ako mislis da uzmes samo jedan od ova dva,ja ti predlazem da preskocis oba i da za te pare uzmes whey i creatin ili glutamin!!!

[poz
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Erdal82

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Molim HITNO za savjet, No.-Xplode ili Myomax ???
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 28, 2006, 09:31:42 posle podne »
Nemam nista od suplemenata, jer nisam prije nikad nista koristio osim Zell-a, a ova dva preparata su "all-inclusive", tako da sam mislio da su po sastavu slicni...Myomax sadrzi i kreatin i glutamin kolko vidim... i ostale stvari, dakle kao "ALL INCLUSIVE" i djeluje kao meal replacement (znaci li to da totalno gubim apetit za hranom ?), pa koja mu je svrha onda tokom treniranja ?
Kakvi su efekti sa njim, a kakvi sa No.-Xplode-om, tu sad ne vidim razliku, tako da ne znam sad sta da uzmem, pls ako mozes to mi pojasni...

Ne razumjem se bas u te suplemente, ali htio sam uzeti nesto za misicnu masu, nabaciti par kila (visok sam 186 a sad imam 80KG), ali nikako masnoca, tako da su mi ove dvije stvari od dvije firme ponudjene kao "all in one" gdje ne moras uzimati posebno proteine, posebno kreatin, posebne te amino kiseline...

Hvala na odgovoru

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Molim HITNO za savjet, No.-Xplode ili Myomax ???
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 28, 2006, 10:30:23 posle podne »
Skupo ti je to brate, zar nije jednostavnije i bolje da za tih 90 eura uzmes jedan kvalitetan protein, kreatin i dextrozu ??
I sve to skupa ti je ubitacna formula a trajace ti sigurno 3-4 sedmice.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Molim HITNO za savjet, No.-Xplode ili Myomax ???
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 29, 2006, 01:17:29 pre podne »
Nisu all in one proizvodi!!!Vec sam ti napisao-BSN NOXplode je u stvari kreati,kao neka nova generacija,znaci pumpa u toku treninga i nakon njega,myomax je masavina protwina,UH,malo kretina i glutamina...znaci kao zamena za obrok u bukvalnom prevodu,a po mom misljenju bacanje para,jer ces za te pare kupiti i kvalitetan whey,kreatin,dex...sto je mnogo bolja varijanta.Znaci,to it je moj predlog za pocetak suplementiranja


poz
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Erdal82

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Molim HITNO za savjet, No.-Xplode ili Myomax ???
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 29, 2006, 02:26:00 pre podne »
OK buraz, hvala puno na savjetu...
« Poslednja izmena: Januar 08, 2007, 07:08:18 posle podne Erdal82 »

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Molim HITNO za savjet, No.-Xplode ili Myomax ???
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 29, 2006, 07:59:33 pre podne »
aj ti malo HITNO prelistaj ovaj podforum ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: Molim HITNO za savjet, No.-Xplode ili Myomax ???
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 29, 2006, 09:45:32 pre podne »
sto ne citas forum malo,nemoj misliti da te napadam ali postavljas pitanja na koja se hiljadu puta odgovorilo......Dymatize,Ultimate,Labrada,Optymum,EAS,Twinlab,Prolab.....eto otprilike

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Molim HITNO za savjet, No.-Xplode ili Myomax ???
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 29, 2006, 11:21:37 pre podne »
aj ti malo HITNO prelistaj ovaj podforum ...


Evo najboljeg ogdovora u ovoj temi!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Erdal82

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Molim HITNO za savjet, No.-Xplode ili Myomax ???
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 30, 2006, 12:05:22 pre podne »
OK hvala, informisacu se malo vise...