April 28, 2024, 10:42:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Emro on New York Pro  (Pročitano 12029 puta)

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Emro on New York Pro
« Odgovor #15 poslato: Maj 13, 2007, 03:06:35 pre podne »
Da li je Zoran Vejic imao uspeha na nekim takmicenjima u IFBB federaciji ?
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Emro on New York Pro
« Odgovor #16 poslato: Maj 13, 2007, 07:58:25 pre podne »
covek predstavlja svoju zemlju i na osnovu toga je i dobio pro kard.. ima pravo..a zasto izlazi evo ti objasnjenje

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,4189.msg88851.html#msg88851
..

NIJE BAS TAKO DOBIO PRO CARD...ALI DA NE ULAZIMO U DETALJE...

ne znam kako i kako  je dobio, ali slusajuci komentatore prenosa. receno je da sada moze da se dobije pro kard kao predstavnik neke zemlje jer bilo je jos 2-3 slaba takmicara..da emru nismo pomenuli u gornjem linku ne bih ni znao da je dobio kard..ali je neminovno da slabije izgleda nago na drzavnim takmicenjima

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Re: Emro on New York Pro
« Odgovor #17 poslato: Maj 14, 2007, 07:39:27 posle podne »
Necemo da idemo dalje u OFF !!!


Ono sto meni najvise bode oci u vezi ovog takmicara su veoma slabi latovi.
Zadnja dupla biceps poza mu je ,plafon, za neko regionalno takmicenje.
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže Dule_Madzarovic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 299
Odg: Emro on New York Pro
« Odgovor #18 poslato: Maj 14, 2007, 07:41:25 posle podne »
Emro je PRO vec nekoliko godina ( 3-4 ), tako, da je on dobio pro  card kao takmicar SCG , predlozio ga je savez SCG za IFBB, zastupao je isto tako SCG na pro takmicenjima.... Kako je CG postala svoja drzava, tek se sada on takmici pod CG zastavom - koja  za mene nije toliko slicna sa Albanskom..... :D :D :D :D
A kako Emro izgleda - necu komentirati, mada ovakvih Emra ima jos u  IFBB profesionalcima, nije on jedini.... :lol: :lol: :lol:

Kriterij bas tacan ne postoji za IFBB  pro card, Emro je imao nekoliko titula sampiona SCG ( ili kup ili prvenstvo SCG - neznam tacno ), pa je IFBB trazio, da nastupi i na svetskom IFBB u Over 40, gdje i bas nije postigao neki rezultat, ali na osnovu svega toga dobio je Pro Card, u stvari Pro Card mu je sredio tadasnji  ( mozda i sadasnji ) funkcioner saveza SCG.
Naser el Sonbaty isto je dobio pro card na osnovi titule bivse SFRJ, isto tako mnogi pro takmicari.

Zoran Vejic je pobedio na amaterskom svetskom prvenstvu IFBB  Over 40 - i to je jedina pobjeda bilo kog takmicara bivse YU  na nekom svetskom prvenstvu IFBB, kasnije nakon prelazka u PRO nije imao bas najbolje rezultate.

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Re: Emro on New York Pro
« Odgovor #19 poslato: Maj 14, 2007, 07:46:10 posle podne »
Dule, majstore, svaka cast na veoma profesionalnom objasnjenju.

Sada bih ja postavio jedno hipoteticko pitanje:

Ako bi Pedja konkurisao za PRO card da li bi postojali izgledi da je on i dobije posto ima titula i titula ?
« Poslednja izmena: Maj 14, 2007, 08:17:43 posle podne California »
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže Dule_Madzarovic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 299
Odg: Emro on New York Pro
« Odgovor #20 poslato: Maj 14, 2007, 08:06:52 posle podne »
Pa ako uzmemo u obzir i ovogodisnje titule, nema tu puno problema oko PRO CARD ( ipak ima tu par ljudi-funkcionera saveza  iz Srbije, koji imaju dobre prijateljske odnose sa IFBB ), znaci nije to problem, nego postavlja se pitanje, dali bi Peki hteo da se spusta u te vode...., sta bi to njemu donelo a sta odnelo....., nije to jednostavno......

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Re: Emro on New York Pro
« Odgovor #21 poslato: Maj 14, 2007, 08:10:17 posle podne »
Ne, pitao sam samo hipoteticki da vidim da li bi on na osnovu svojih rezultata mogao da dobije PRO card.

Inace, Pedja je na drugom forumu pisao kako on nema ambicije da ide u profesionalne vode. Ipak, covek ima porodicu, dva sina i sigurno bi to bio veliki teret za sve njih, a i sam je rekao (ako se ne varam) da on vise nije u godinama u kojima moze da se ocekuje toliki napredak potreban za profesionalnu scenu.
« Poslednja izmena: Maj 14, 2007, 08:12:57 posle podne California »
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Emro on New York Pro
« Odgovor #22 poslato: Maj 15, 2007, 05:05:41 pre podne »
Pa ako uzmemo u obzir i ovogodisnje titule, nema tu puno problema oko PRO CARD ( ipak ima tu par ljudi-funkcionera saveza  iz Srbije, koji imaju dobre prijateljske odnose sa IFBB ), znaci nije to problem, nego postavlja se pitanje, dali bi Peki hteo da se spusta u te vode...., sta bi to njemu donelo a sta odnelo....., nije to jednostavno......
...

BRAVO DULE!!!!

SADA SU MNOGE STVARI MNOGO JASNIJE SVIMA,ZA SVE I U GLOBALU...

HVALA TI STARI...

CALIFORNIJA....TO STO SAM TAMO NAPISAO JE TAKO....A KAO STO DULE RECE....POSTOJE STVARI KOJE MORAS U SVOJOJ GLAVI DA 100 PUTA PRELISTAS PRE NEGO STO DONESES NEKU ODLUKU..

PRIMERA RADI..

HRISTOMIR HRISTOV..DOBIO JE PRO CARD POBEDOM NA EVROPSKOM..

OTISAO...PROBAO....USRAO SE....

VRATIO PRO CARD...

I PROLSE GODINE OTRESAO NA SVETSKOM NA DOPING TESTU....

SAM ZAKLJUCI STA JE URADIO..

GDE SI BIO 3 GODINE...NIGDE...

GDE CES BITI NAREDNE 3...NIGDE..

TO JE BATICE 6 GODINA SKUPA!!!!

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Emro on New York Pro
« Odgovor #23 poslato: Maj 15, 2007, 07:40:17 pre podne »
Citat
POSTOJE STVARI KOJE MORAS U SVOJOJ GLAVI DA 100 PUTA PRELISTAS PRE NEGO STO DONESES NEKU ODLUKU..


Naravno druze, samo su me zainteresovali kriterijumu IFBB-a...

Dovoljno si pametan i iskusan pa znas sta je najbolje za tebe kao bildera i sportistu, a i kao coveka.
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic