April 28, 2024, 03:08:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: prvenstvo srbije u NABBA federaciji  (Pročitano 32897 puta)

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #60 poslato: Maj 14, 2007, 10:00:25 pre podne »
Ma to uopšte nije teško rešiti...ako si dobio salu,dovedi svu tu decu i onu gomilu iz body classica par sati ranije,izaberi 5 za finale i to je to...
Model fitness mi nije smetao  :oops:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prvenstvo srbije u NABBA federaciji
« Odgovor #61 poslato: Maj 15, 2007, 04:57:29 pre podne »
OK bio sam u pancevu i video takmicenje i bilo je za deset klasa bolje nego u NS-u 14.04.2007 i po kvalitetu takmicara i po broju takmicara,ali me jedna stvar buni ako extreme gym bojkotuje ova takmicenja zasto se njihovi takmicari pojavljuju tamo pod imenom nekih drugih klubova i takmice?! NABBA kup srbije u Pancevu je bilo jako kvalitetno takmicenje za sad ove godine,a da ne pricam o organizaciji takmicenja koja je bila dobra i sve proslo jako dobro,jedina mana u NABBi je podela ktagorija koja ne ide po kilazi vec po visini.
...

JA NECU DA TI ODGOVARAM I DA ULAIZM U POLEMIKU KOJE TAKMICENJE JE BILO BOLJE PO NEKIM ELEMENTIMA,I KOJE TAKMICENJE JE IMALO KVALITETNIJE TAKMICARE...JER..UKUSI SU RALICITI I O NJIM SE NE RASPRAVLJA POSEBNO O KOMPLEKSIMA..

A SADA CU DA TI ODGOVRIM OKO EXTREME GYM-M TEAM-A JER SAM DEO TOGA I MISLIM DA IMAM PUNO PRAVO KAO JEDAN OD PRVIH DA TI ODGOVRIM.

TO STO NEKI MOMCI SU SADA IZASLI NA TO TAKMICENJE A NJIHOVO IME NIJE PROCITANO DA SU TAKMICARI EXTREME GYM TEAMA CE ONI DA OBJASNE KASNIJE ONOME KOME TREBA DA OBJASNE..

A RAZLOGA MOZE DA BUDE SAMO 2!!!

ILI ONI NISU HTELI DA NASTUPE ZA EXTREME GYM......

ILI ORGANIZATOR NIJE DAO DA SE IMENUJE KLUB ZA KOJI SE NASTUPA..

TO CE BITI VEOMA BRZO RESECNO..

A SADA PAR RECI DA TI KAZEM....

MA NECU...NE VREDI DA TROSIM JAGODICE NA PRSTIMA....

SAMO DVE STVARI..

KOMPLEKSI SU CUDO.......CUUUUUDOOOOOO