Jun 03, 2024, 03:47:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.162 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: fwslinkdof
X3MShop banner

Autor Tema: Dexter----kako sam postao veci....  (Pročitano 7473 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Dexter----kako sam postao veci....
« poslato: Oktobar 29, 2006, 06:40:17 posle podne »
Spremio sam vam skracenu verziju...
Ranije sam na takmicenjima tezio oko 100kg,ali 2003 na Mr.O sam izasao sa 107kg,a zahvaljujuci mojim tankim
zglobovima ta razlika u tezini je izgledala dramaticno--kaze Jackson.Znate zasto sam to uradio?
Pa zato sto su pocele da me nerviraju price tipa .Dex je odlican,samo je nedovoljno masivan.Takvi napisi su
se cesto javljali na b.b.forumima ,ali Dexter se odlucio da poveca masu tek kada  ga je na to upozorio njegov
prijatelj Flex Wheler.E pa, Dex je krenuo sa novim programom vezbanja i ishrane.Prvo je povecao broj treninga
sa 3 na 4 puta sedmicno.Ranije  je grudi i ledja trenirao na jednom treningu ,noge na drugom ,a ramena i ruke
na trecem treningu.
Sada da ne bi bilo previse vezbanja na jednom treningu ledjima je dao poseban dan.Ubacio je neke vezbe
koje do tada nije radio,poput mrtvog dizanja.Krenuo je lagano sa tom vezbom radeci je na osecaj,a sada je
radi sa umerenim tezinama od 10 ponavljanja sa 170kg.

Njegovo oruzje je njegov trener Joe Mcneil.Dexu je prvo promenio ishranu .Povecao mu je unos slozenih
hidrata.
Pre sam drasticno smanjivao unos u.hidrata kako bih bio sto suvlji .ali sada sam puno jeo-kaze Dex-
,a ipak sam postajao sve suvlji .
Do tada Dexter nije radio aerobni trening i tada u pripremama za Mr.O prvi put pocinje da gazi steper i to
krece sa 30minpre dorucka ,pa 30min.posle zadnjeg uh.hidratnog obroka i to 4-5 puta u sedmici.
Prvi put je poceo i ozbiljnije da radi trbuh,a vezbe poput kontra kosog benca ,hamer hek cucnja i mrtvog
dizanja su mu donele ocigledne promene.

Dexterov plan je urodio plodom.Dexter uglavnom radi piramidalno doziranje opterecenja.
Ponedeljak---grudi---benc,kosi benc,kontra kosi benc i kros samo pred takmicenje.
Utorak----ledja---lat masina,veslanje u pretklonu,t-sipka,mrtvo,hamer veslanje
Cetvrtak----noge---cucanj,leg press,hamer hek cucanj,iskorak.extenzija----z,loza---lezeci pregib,sedeci pregib,mrtvo za lozu.
Petak--ramena i ruke--smit potisak,letenje i letenje u pretklonu,triceps na latu,francuski pres,sklekovi na hameru,dv.biceps pregib,naizmenicni pregib i hamer jed.pregib.
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2008, 11:05:22 pre podne Polomac »

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: dexter----kako sam postao veci
« Odgovor #1 poslato: Decembar 13, 2006, 01:45:42 pre podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: dexter----kako sam postao veci
« Odgovor #2 poslato: Decembar 13, 2006, 08:59:56 pre podne »
BRAVO KUM..

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Dexter----kako sam postao veci....
« Odgovor #3 poslato: Septembar 28, 2008, 11:04:22 pre podne »
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2008, 11:06:26 pre podne Polomac »

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: Dexter----kako sam postao veci....
« Odgovor #4 poslato: Septembar 28, 2008, 10:55:22 posle podne »
Jednom  i moj favorit da pobedi u necemu! A da je zasluzio, zasluzio je. Iz godine u godinu sve bolji i sacekao je svojih 5 minuta. Mada, ni to sto se Roni penzionisao nije odmoglo.

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Dexter----kako sam postao veci....
« Odgovor #5 poslato: Septembar 29, 2008, 01:03:56 pre podne »
kakav crni roni???
al se nekad dobro jelo

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Dexter----kako sam postao veci....
« Odgovor #6 poslato: Septembar 29, 2008, 02:05:58 pre podne »
jbt Ronnie i Jay,kakvo odsustvo estetike i sklada!!!Konacno da dobre linije i pravi izgled ostvare uspjeh..Nadam se da ce i nadalje to biti slucaj,tj. da je era tzv. mass monster-a konacno zavrsena
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže akita

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Dexter----kako sam postao veci....
« Odgovor #7 poslato: Septembar 29, 2008, 09:03:21 posle podne »
jbt Ronnie i Jay,kakvo odsustvo estetike i sklada!!!Konacno da dobre linije i pravi izgled ostvare uspjeh..Nadam se da ce i nadalje to biti slucaj,tj. da je era tzv. mass monster-a konacno zavrsena

Ronnie odsustvo sklada?????Ne cu vecu glupost skoro!!I trpas ga sa Cutlerom u isti dzak,to veze s mozgom nema!!!Estetika je ok,ali + MASA!!Slazem se da je Dex zasluzio titulu,ali je ovo bio 'incident',ti izolovan slucaj,kad se sledece god pojave Victor i Phil,sa neverovatnom estetikom,skladom i masom,sitniji momci nece imati sanse...

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Dexter----kako sam postao veci....
« Odgovor #8 poslato: Septembar 30, 2008, 01:05:14 pre podne »
cutler i ronnie nemogu da stanu u 1 dzak   ;D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Dexter----kako sam postao veci....
« Odgovor #9 poslato: Septembar 30, 2008, 01:17:19 pre podne »
jbt Ronnie i Jay,kakvo odsustvo estetike i sklada!!!Konacno da dobre linije i pravi izgled ostvare uspjeh..Nadam se da ce i nadalje to biti slucaj,tj. da je era tzv. mass monster-a konacno zavrsena

Ronnie odsustvo sklada?????Ne cu vecu glupost skoro!!I trpas ga sa Cutlerom u isti dzak,to veze s mozgom nema!!!Estetika je ok,ali + MASA!!Slazem se da je Dex zasluzio titulu,ali je ovo bio 'incident',ti izolovan slucaj,kad se sledece god pojave Victor i Phil,sa neverovatnom estetikom,skladom i masom,sitniji momci nece imati sanse...

Evo ga jos jedan strucnjak sa tvrdnjom o Ronijevom skladu,simetriji i estetici ;D ;D ;D :twisted: 

I stavljas ga u isti kos sa Matrinezom i Heathom?jbt jesi li ti pratio koju Olimpiju do sad ili barem gledao slike ili snimke?Izgleda da ne...Ajte vi sa Ronijem u penziju :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Dexter----kako sam postao veci....
« Odgovor #10 poslato: Septembar 30, 2008, 01:52:02 pre podne »
Citat
sledece god pojave Victor i Phil,sa neverovatnom estetikom,skladom i masom,sitniji momci nece imati sanse...
i phil je veci od dexa? meni oni imaju skoro istu masu...mada mozda je phil veci 2x...na nekoj mr.o sto si samo ti gledao :)

roni nije samo bio odsustvo sklada [oslednje bar 2 godine...nego odsustvo skoro svega sto se trazi
al se nekad dobro jelo

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Dexter----kako sam postao veci....
« Odgovor #11 poslato: Septembar 30, 2008, 09:32:32 pre podne »
Ha,ha,ha.Steta sto mnogi nisu imali prilike da vide neke od njih uzivo,pa onda da pricamo neke stvari  ;D.
Dex mali,naravno nizak jeste,ali ljudi on ima ogromni misicnu masu,i to neverovatno dobro upakovanu na tu visinu.
Pa eto primer,cesto se svi oni pa i Dex mogu se videti na sajmovima,seminarima.Najcesce odeveni u neku trenerku,ali gore majcica.
Pa hajmo za mnoge sinonim bildinga rukee,pa znate li kolike su rucerde tom Dexteru,mnogi ne bi verovali sta vide?!!!!!

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Dexter----kako sam postao veci....
« Odgovor #12 poslato: Septembar 30, 2008, 01:14:18 posle podne »
verujem ti .... ja bi voleo da vidjam cheshce takve likove

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Dexter----kako sam postao veci....
« Odgovor #13 poslato: Septembar 30, 2008, 01:17:12 posle podne »
ma jok bre poloms kad kazu da je mali onda je mali...a usrali bi se kad bi videli henry-a koji je isto ''mali''
al se nekad dobro jelo

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: Dexter----kako sam postao veci....
« Odgovor #14 poslato: Septembar 30, 2008, 01:30:34 posle podne »
ja sam se usrao kada sam video Pedju :) ... mogu misliti sta bi se desilo kada bi Dex-a video...