April 16, 2024, 01:25:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Vitalij Kličko o MMA, Tyson vs Cro Cop fight...  (Pročitano 4745 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Vitalij Kličko o MMA, Tyson vs Cro Cop fight...
« poslato: Oktobar 30, 2006, 01:46:59 posle podne »
BOKS: Vitalij Kličko, bivši svjetski teškaški prvak

Vitalij Kličko: Cro Cop istukao bi Mikea Tysona
Autor Dražen Brajdić

Sinoć se u Cavtatu pojavio još jedan vrlo visok boksački gost, dva metra visoki Vitalij Kličko, bivši WBC-ov svjetski teškaški prvak. Zaslugom šarma Roberte, Ksenije i Anđela iz agencije Dubrovnik Partner uspjeli smo prozboriti koju s tim divom profinjenih manira. Uostalom, riječ je o doktoru sportskih znanosti koji izgleda elegantno i moćno. Uostalom, Bossov je maneken već godinama.
Rocky je u prvom filmu tog serijala bio odjeven u Bossovu opremu. Zbog Rockyja sam zavolio boks, a s njim i Huga Bossa.

Jedino je brat bolji
Zbog ozljede koljena prekinuo je karijeru. Otišao je 2005., kada je bio na vrhu. No njegov trener Emanuel Steward govori da bi, da se vrati, opet bio gospodar teškaškog ringa.
Kada gledam borbe za svjetski naslov i ja imam takav osjećaj. Jedino je brat Vladimir bolji od mene. Vjerujem da imam boksačko znanje dostatno za naslov, no tijelo me ne služi. Ipak, tko zna, možda se vratim.
Ljudi ga ponajviše pamte po iznimnom otporu velikom Lennoxu Lewisu, baš kao i našeg Željka Mavrovića.
Željko je trebao biti svjetski prvak. Šteta što ga je tijelo izdalo prije postizanja vrhunca.
Vitalij Kličko dobro poznaje još jednog hrvatskog fajtera. Svojedobno mu je u Hamburgu sparirao Mirko Filipović, pobjednik Grand Prixa u ultimate fightu.
Mirko nije bio posebno boksački tehnički dotjeran, ali je bio vrlo agresivan, odličan atlet i s njim mi nije bilo lako.

Pride je preopasan
Vitalij priznaje da po pravilima ultimate fighta niti jedan boksač s Cro Copom nema izgleda, pa ni on sam. No, Pride nije za njega.
Nikad se ne bih borio u ultimate fightu, to je preopasno za mene. To vam je kao kada bih ja kao veliki šahovski poklonik igrao šah s Kramnikom. Jasno je da ne bih imao izgleda. Čuo sam da se pričalo o mogućem okršaju Tysona s Mirkom. Bila bi to Tysonu velika pogreška. Možda bi Tyson otprije 15 godina i imao nekih izgleda, no ovako psihički slomljen nema nikakvih.

Izvor:
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/sports/more/664198/index.do
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Vitalij Kličko o MMA, Tyson vs Cro Cop fight...
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2006, 02:46:52 posle podne »
Kralj :? :D

Zoka

  • Gost
Odg: Vitalij Kličko o MMA, Tyson vs Cro Cop fight...
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 31, 2006, 02:58:50 posle podne »
Dobri su braca Klicko... svaka cast... ali mislim da kad je Tayson bio u najboljoj formi ni zajedno ne bi mogli da mu primirisu...
Nema veze sa temom... al eto nekako mi muka da je sad moda da svi pljuju po Taysonu...
Takvog boxera nije bilo i vjerovatno ga jos dugo nece biti....
Sorry na off-u Vladar

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Vitalij Kličko o MMA, Tyson vs Cro Cop fight...
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 31, 2006, 05:47:00 posle podne »
Zoko potpisujem to sto si rekao ali pogledaj sta on radi sada, samo se bruka, meni ga dodje zao ali na kraju lud je za sebe, a tdo da je bio najveca sila pre bio je to si potpuno u pravu, jbg.........kako hoce. :?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Vitalij Kličko o MMA, Tyson vs Cro Cop fight...
« Odgovor #4 poslato: Novembar 01, 2006, 12:01:02 pre podne »
Nikada necemo znati sto bi bilo sa njim da je imao malo vise pameti... ipak Tysonov pad je nastao prije odlaska u zatvor (mec sa Daglasom), iako mnogi krive zatvor sto nije bio jos veci sampion... opet kada pogledas konkurenciju krajem osamdesetih i ljude koje je Tyson nokautirao pretezno u prvih nekoliko rundi nema prevelikih imena (cast izuzetku Holmsu koji je tada bio prilicno u godinama)... po izlasku iz zatvora porazi od Holyfilelda i Lewisa su bili ubjedljivi... e sad da li bi on i njih pojeo da je nastupila ona verzija iz kraja '80 kada je jos bio ziv Damato pitaj boga...

U svakom slucaju ove egzibicije koje radi ne misilim da je ista sramotno, to je to sto on moze da radi, a svakako mnogo bolje nego da ide okolo i da pravi pizdarije i da ga svaka svaka zena koju sretne u zivotu napravi budalom... Kao sto mozda neki od vas znaju prvi razvod s Robin Givens ga je kazu kostao kao Petra kajgana (pominje se i cifra od 100mil$, ali ipak mislim da je to previse) i tako dalje  i tome slicno...

Posto je Tyson u naslovu valjda ovo nije preveliki OFF... mada sam ovaj clanak postavio da biste vidjeli sta jedan boxerski sampion kaze o njegovom ili angazmanu bilo kog drugog boksera po mma pravilima, odnosno kakave bi im bile sanse... Klicko: Pride je preopasan!  :-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me