April 18, 2024, 07:33:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Šta dalje?  (Pročitano 2454 puta)

Van mreže petar90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Šta dalje?
« poslato: Maj 21, 2013, 04:51:31 posle podne »
Pozdrav svima!

U ovoj temi sam dao neke osnovne informacije o sebi http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,27386.0.html pa vas molim da bacite pogled da se ne bih opet ponavljao.

Nekih 5 nedelja sam se hranio kao u gore navedenoj temi (mada sam dodao 50ak g UH prva tri dana).

Sadašnja ishrana je ovo:

PONEDELJAK

5 belanaca + 2 žumanca
PWM - 20g DEX + whey
200g pileće belo/140g tunjevina + salata
200g pileće belo + salata
150g pileće belo + salata + 40g badem
½  ella sira + ½ whey
~200g P, 0g UH, 60g M

UTORAK

65g ovsenih pahuljica + whey
200g pileće belo + salata + 90g pirinač
150g pileće belo + salata + 90g pirinač
150g pileće belo + salata + 40g badem
½  ella sira + ½ whey
~170g P, 180g UH, 60g M


SREDA

5 belanaca + 2 žumanca
PWM - 20g DEX + whey
200g pileće belo + 70g pirinač + salata
200g pileće belo + salata
150g pileće belo + salata + 40g badem
½  ella sira + ½ whey
~200g P, 50g UH, 60g M

ČETVRTAK

65g ovsenih pahuljica + whey
200g pileće belo + salata + 90g pirinač
150g pileće belo + salata + 90g pirinač
150g pileće belo + salata + 40g badem
½  ella sira + ½ whey
~170g P, 180g UH, 60g M

PETAK

5 belanaca + 2 žumanca
PWM - 20g DEX + whey
200g pileće belo + 70g pirinač + salata
200g pileće belo + salata
150g pileće belo + salata + 40g badem
½  ella sira + ½ whey
~200g P, 50g UH, 60g M

SUBOTA

5 belanaca + 2 žumanca + 65g pirinač
PWM - 20g DEX + whey
150g pileće belo + salata + 65g pirinač
150g pileće belo + salata
150g pileće belo + salata + 40g badem
½  ella sira + ½ whey
~180g P, 100g UH, 60g M

NEDELJA

65g ovsenih pahuljica + whey
200g pileće belo + salata + 90g pirinač
150g pileće belo + salata + 90g pirinač
150g pileće belo + salata + 40g badem
½  ella sira + ½ whey
~170g P, 180g UH, 60g M


Ili koga mrzi da čita svaku stavku UH idu: 0, 180, 50, 180, 50, 100, 180.

Izgledam bolje nego na početku, ali je to još dosta daleko od nekog čak i "pristojnog" izgleda.
Za ovo vreme sam mogao mnogo više da napredujem, ali sam uspeo da za sada sačuvam mišiće i ne osećam se iscrpljeno tako da tek očekujem da dam gas.

Trenutno treniram 4x nedeljno.

ponedeljak - ledja
utorak - odmor
sreda - grudi
četvrtak - odmor
petak - noge
subota - rame
nedelja - odmor

(do pre 2 nedelje sam petkom radio rame, a subotom noge pa sam ukapirao da će mi ovako više prijati)

biceps i triceps ubacim uz neku partiju, ali uvek ih odradim jednom nedeljno i isto tako stomak uradim 2 puta nedeljno

posle treninga radim 25 min HIIT, neki put posle treninga nogu odradim samo brzo hodanje sa nagibom.



još jednom ponavaljam, izgled je daleko od zadovoljavajućeg, ali imam volju, što je najbitnije pa se nadam da ćemo napraviti neki posao... :)

EDIT: zaboravih samo da napišem da sam imao ginekomastiju (ili lipomastiju, više ni sam nisam siguran) pa je zbog toga takav izgled grudi... glupa je fora "za sve je kriva genetika" ali ipak, mislim da je u mom slučaju genetika veliki krivac za dosta stvari...
« Poslednja izmena: Maj 21, 2013, 04:54:37 posle podne petar90 »

Van mreže petar90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Šta dalje?
« Odgovor #1 poslato: Maj 24, 2013, 10:17:17 pre podne »
nemoguće da niko nema neki predlog kako bi on išao dalje sa dijetom/treninzima?

od ove nedelje uvodim još 2 dodatna kardio treninga (low int) pa bi trebalo da malo razdrmam uspavano telo pošto mi se čini da sam se već navikao na režim ishrane i treninga.

otrpilike nemam još mnogo kalorija iz hrane da sečem pa sada gledam da izvučem što je više moguće postepenim dodavanjem kardia. posle toga bih još malo smanjio hranu pa bih video kako ide...

neki predlog, nešto?

Van mreže Marko95

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Šta dalje?
« Odgovor #2 poslato: Maj 24, 2013, 10:47:32 pre podne »
Koliko si dugo na ovom rezimu ishrane? Ovo tvoje mi deluje kao rotacija UH.

Ako ti je kilaza vec stala, tj ne ide dalje mozes da ubacis jos jednu 0, tj da onih 50g UH zamenis sa jos jednom nulom. E sad, mozes da predjes i na drugu dijetu, tj na low carb, ali sve zavisi od tebe samog. Mislim da bi bolje bilo da ubacis jos jednu nulu i da nastavis sa rotacijom. Sto se tice kardio treninga, ne bih ubacivao jos jedan, jer 4 treninga u teretani i 2 kardio treninga je po meni dovoljno.

Pozdrav svima, nov sam na forumu, jesam neko vreme registrovan, ali nisam stizao nista posebno da pisem.

Van mreže petar90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Šta dalje?
« Odgovor #3 poslato: Maj 25, 2013, 10:47:14 posle podne »
završavam sedmu nedelju sa ovim režimom i čini mi se da je vreme za promenu... verovatno će morati još jedna 0, a možda i još neki dan da smanjim količinu uh.
i moj je neki plan da pred kraj bude 6-7 nedelja low carb i posle toga još toliko keto, kao neki finiš.. ali mislim da to toga imam još dosta da skidam... tj. specijalno me ubija stomak i pored sala na njemu koža koja nikako da se povuče već ovako stoji godinama.

Van mreže Marko95

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Šta dalje?
« Odgovor #4 poslato: Maj 25, 2013, 10:49:54 posle podne »
završavam sedmu nedelju sa ovim režimom i čini mi se da je vreme za promenu... verovatno će morati još jedna 0, a možda i još neki dan da smanjim količinu uh.
i moj je neki plan da pred kraj bude 6-7 nedelja low carb i posle toga još toliko keto, kao neki finiš.. ali mislim da to toga imam još dosta da skidam... tj. specijalno me ubija stomak i pored sala na njemu koža koja nikako da se povuče već ovako stoji godinama.


Ubaci jos jednu nulu pa prati.

A za kozu ne znam sta da ti kazem, ja sam skinuo 25kg za 7 meseci, nemam nikakvih viskova koze, a mozda ti se nece ni povuci, tj verovatno nece, jedino da ides to da resavas hiruskim putem.