Mart 28, 2024, 10:41:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Kova  (Pročitano 10154 puta)

Van mreže kova

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kova
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 30, 2006, 10:10:26 posle podne »
Zovem se Marko Kovacic, dolazim iz Rijeke. Imam 20 god., 178 cm.

Koliko sam mogao upratiti, kova je najbolji primjer covjeka koji uspjesno teoriju primjenjuje u praksi.
Kova, cestitke na uspjesima.Sjajan izgled.
Pozdrav
Zahvaljujem na iznimno lijepim rijecima.
I think on-stage nudity is disgusting, shameful and damaging to all things. But if I were 22 with a great body, it would be artistic, tasteful, patriotic and a progressive religious experience. -- Shelley Winters

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kova
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 30, 2006, 11:10:17 posle podne »
Dobro dosao i svaka cast za formu!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Kova
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 30, 2006, 11:21:07 posle podne »
Kova izgledas odlicno, sve pohvale ...... i dobro nam dosao : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kova
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 31, 2006, 07:53:34 pre podne »
BRAVO KOVA....

DOBRO DOSAO

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: Kova
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 31, 2006, 12:44:45 posle podne »
ma nema sta...svaka cast na izgledu Kova

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Kova
« Odgovor #20 poslato: Novembar 01, 2006, 09:50:47 posle podne »
Svaki dan na ovaj forum dolaze nevjerovatni momci, ne znam samo ko ih dovodi  :P
Kova majstore sve cestitke za izgled! Dobro dosao..
Usput, ovaj me je momak (i njegov brat) mazao na takmicenju u Bihacu dok sam bio izgubljen u vremenu i prostoru  8)
Razbio si nas ondje! :)
Samo naprijed

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Kova
« Odgovor #21 poslato: Novembar 01, 2006, 10:18:22 posle podne »
IFBBPro, posto si vec tu, na ovoj temi, Kova rece da ste se takmicili zajendo na nekoj od ovih slika.

To nisi prijavljivao, ili sam ja propustio to. Ajd sad razotrij nam tajnu, ko si ti na slikama.






Van mreže kova

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kova
« Odgovor #22 poslato: Novembar 01, 2006, 11:56:25 posle podne »
IFBBPro je decko skroz desno.
U zivo ogroman, ali definicije fali jedno 6 tjedana :) , znati ces za drugi put.
I think on-stage nudity is disgusting, shameful and damaging to all things. But if I were 22 with a great body, it would be artistic, tasteful, patriotic and a progressive religious experience. -- Shelley Winters

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Kova
« Odgovor #23 poslato: Novembar 02, 2006, 12:07:51 pre podne »
IFBBPro je decko skroz desno.
U zivo ogroman, ali definicije fali jedno 6 tjedana :) , znati ces za drugi put.

Hmmm. A pravio se celo vreme kao neko nevinasce.

Haha. Salim se dobra mu je masa, ali cini mi se da si ih sve "odrao" sto se tice defke ovde.

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Kova
« Odgovor #24 poslato: Novembar 02, 2006, 10:27:16 pre podne »
Kao sto Kova rece ja sam skroz desno i sve sam prijavio, samo sto nisam stavljao nikakve slike jer moj stari je slikao izdaleka pa nisu bas neke slike a nisam ih skenirao.. a i nema ih bas puno.
U svlacionici sam na prvi pogled Kovi odmah rekao da ce biti prvi iako nisam vidio ostale takmicare.
A sad da ne kvarimo momku temu, idemo dalje sa njegovim pohvalama :)

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: Kova
« Odgovor #25 poslato: Novembar 06, 2006, 05:00:27 posle podne »
Dobrodosao Marko!

Marko je primjer kako netko moze biti uzoran decko, student i uz to vrhunski sportas. Prototip bildera buducnosti koji se konstantno educira i uci iako ne genetski idealnih preduvjeta on konstantno napreduje i uz min ulaganja i max rad i predanost ostvario je stvarno odlicne rezultate. Na bini je nevjerojatno prirodan i ponasa se kao da je iza njega stotinu takmicenja. Idealan je primjer mladim deckima koji se zele takmiciti jer od njega mogu puno nauciti  o pristupu treningu, prehrani i opcenito bb zivotu.
Marko siguran sam da ces se uklopiti ovdje jer je atmosfera vrlo tolerantna i prijateljska i to posebno medju takmicarima...pozdrav

Van mreže kova

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kova
« Odgovor #26 poslato: Novembar 06, 2006, 08:59:24 posle podne »
Dobrodosao Marko!

Marko je primjer kako netko moze biti uzoran decko, student i uz to vrhunski sportas. Prototip bildera buducnosti koji se konstantno educira i uci iako ne genetski idealnih preduvjeta on konstantno napreduje i uz min ulaganja i max rad i predanost ostvario je stvarno odlicne rezultate. Na bini je nevjerojatno prirodan i ponasa se kao da je iza njega stotinu takmicenja. Idealan je primjer mladim deckima koji se zele takmiciti jer od njega mogu puno nauciti  o pristupu treningu, prehrani i opcenito bb zivotu.
Marko siguran sam da ces se uklopiti ovdje jer je atmosfera vrlo tolerantna i prijateljska i to posebno medju takmicarima...pozdrav

Prijatelju, hvala ti na ogromnoj potpori kada mi je bila najpotrebnija.

Jedna slika sa Big Ronijem:
I think on-stage nudity is disgusting, shameful and damaging to all things. But if I were 22 with a great body, it would be artistic, tasteful, patriotic and a progressive religious experience. -- Shelley Winters

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Kova
« Odgovor #27 poslato: Novembar 06, 2006, 11:09:07 posle podne »
Svaka cast na izgledu prijatelju a na poslednjoj slici sa ronijem izgledate ko brace
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže kova

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kova
« Odgovor #28 poslato: Novembar 11, 2006, 03:47:41 posle podne »
Leđa:
I think on-stage nudity is disgusting, shameful and damaging to all things. But if I were 22 with a great body, it would be artistic, tasteful, patriotic and a progressive religious experience. -- Shelley Winters

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Kova
« Odgovor #29 poslato: Novembar 11, 2006, 04:57:11 posle podne »
odlično,
imaš znanje da nabaciš još kvalitetne mase, samo napred.