April 25, 2024, 08:41:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Help !  (Pročitano 2536 puta)

Van mreže Jov.19082012

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 3
Help !
« poslato: Maj 28, 2013, 12:46:23 posle podne »
Ćao, ja sam Jovana. Imam 16 godina, visoka sam 174cm, i imam 59kg. Ranije sam bila dosta mršava i to mi je smetalo te sam se nedavno ugojila. Problem je u tome što sada imam mnogo celulita. Želim ih se otarasiti i usput želim da se zategnem. Pogotovo listove, volela bih da imam malo jače listove. Da li nelko može da mi pomogne? Da predloži neke vežbe, neki trening kojim ću to najbrže postići? Hvala unapred.  :D[font=times new roman][/font]

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Help !
« Odgovor #1 poslato: Maj 29, 2013, 06:33:43 pre podne »
JOvana
s obzirom da ti nemas visak kg a problem koji si navela se JEDINO moze resiti sa angazovanjem SVIH misicnih partija,moj bi ti predlog bio da odes u neku dobru teretanu i da ovisno o TVOJOJ fizickoj kondicji o kojoj nisti nista rekla,da se uradi program po kojem ces da vezbas neki full body sistem za zene,vezbe oblikovanja i sl.
Ovo ti sve kazem iz razloga sto ti ciljas npr samo na listove,a takav sistem ili trening ili slicno NE POSTOJI
Mi mozemo da ti napisemo neke vezbe,na pocetku bi tu i bilo mozeda nekih reuzlatata,ali kako vreme ide,rezulatati bi bili sve slabiji do nikakvi
iz tog razloga sam ti i rekao da uradis ovo gore i siguran sam da ukoliko budes posvecna 3-4 treninga nedljeno,i naravno adekvatnim vezbama u adekvatnim uslovima da ces da budes vise nego zadoivljna sa reuzlatatima

Van mreže Jov.19082012

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 3
Odg: Help !
« Odgovor #2 poslato: Maj 29, 2013, 02:15:43 posle podne »
Da, zaboravila sam da dodam: asmatičar sam, imam uzak grudni koš i nizak kapacitet pluća, stoga imam i slabu kondiciju, i ne bih ni smela preterano da se umaram. Verovatno ne bih dobro podnosila neki teži trening. Nije da ciljam baš samo na listove, ali to mi je trenutno najvažnije, volela bih što pre taj deo da razvijem.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Help !
« Odgovor #3 poslato: Maj 30, 2013, 01:02:12 posle podne »
Da, zaboravila sam da dodam: asmatičar sam, imam uzak grudni koš i nizak kapacitet pluća, stoga imam i slabu kondiciju, i ne bih ni smela preterano da se umaram. Verovatno ne bih dobro podnosila neki teži trening. Nije da ciljam baš samo na listove, ali to mi je trenutno najvažnije, volela bih što pre taj deo da razvijem.

Opusti se, ima nas astmaticara jos. Kad radim sa tegovima nemam problema, ali trcanje i brzi hod izbegavam kad god mogu.
« Poslednja izmena: Maj 30, 2013, 01:03:43 posle podne BUKAS »

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Help !
« Odgovor #4 poslato: Maj 30, 2013, 03:21:42 posle podne »
Probaj eliptik/nordijsko skijanje ili steper. Tu sigurno nećeš imati problema, već sa trakom je malo drugačije, mada počni polako pa koliko ti prija.
suck it up, buttercup