April 26, 2024, 09:49:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Korekcija dijete ako treba  (Pročitano 16083 puta)

Van mreže Luka30

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Korekcija dijete ako treba
« poslato: Maj 28, 2013, 03:42:21 posle podne »
Poštovanje moje ime je Luka , postavicu svoj plane dijete kako sam ja to svatio a vi me ispravite ako nesto nije uredu , imam 84 kile namjera mi je skinuti 4 kile doci do 80 , ovih dana postavicu slike pa ce te imati bolji uvid u kakvom sam stanju  a ja sam to namjeravo odradit iovako :D

ujutro prije treninga 6 do 10 grama bcaa , trening vaterpolo u 9 sati do 10 pola 11 poslije treninga oko 15 grama bcaa + wey , zatim obrok sat i pol poslje treninga 5,6 jaja + 1,2 zumanjka + saka oraha , 2 sata nakon obrok 150 grama piletine + dinstano povrce na vodi bez ulja uglavnom paprika , paradajz koji sampinjom brokula + zelena salata + 2 zlice malisnovog ulja , 2 sata nakon opet obrok 150 grama piletine opet dinstano povrce + zelena salata ili masline + 2 zlice maslinovog ulja , 2 sata nakon 100 grama piletine + salata ili masline ili sirova paprika ili paradajz + saka badema , oko 7, 8 sati navece mi je trening sa utezima u teretani prije treninga 6, do 10 grama bcaa poslje treninga 15 grama bcaa + wey , spavanje :D,

nedjeljom radim punjenje sve isto sto se tice jedino po obrocima ujutro dodam 100 , 150 grama zobenih , 2 obrok 300 tinjak grama krumpira , 3 obrok oko 100 grama rize , treniram svaki dan ponedjljak petak , nekad subota , nedjljom nema treninga
ako nesto nevalja bio bih zahvalan da mi ukazete na greske lp

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #1 poslato: Maj 28, 2013, 05:43:06 posle podne »
jedino ovo povrce ne treba DINSTATI ni na kakvom ulju a pogtovo ne na obicnom nego da ga jedes sveze
a ovo bi trebalo da je neka ketogena dijeta ali je napisano s brda i dolova tako da se jako tesko snaci ali cini se da je generalno ok

Van mreže Luka30

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #2 poslato: Maj 28, 2013, 06:02:51 posle podne »
Thx Pedja , sto se tice povrca nije dinstano na ulju vec samo na vodi i brokulu pustim da na pari omeksa doslovce minuti dvije , paradajz i papriku dinstam iskljucivo jer piletinu umjesam unutra i ukusnija mi je za jest , ono sto me zanima jos dali masline mogu umjesto maslinovog ulja , jer je maslinovo ulje za pit na zlicu ne bas najboljeg okusa i da nekad umjesto 3 obroka znam napravit 2 po 200 grama piletine cisto vrmenski jer nekad ne stignem nadam se da to nisu neke velike greske lp

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #3 poslato: Maj 28, 2013, 06:20:03 posle podne »
onda ok

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #4 poslato: Maj 28, 2013, 06:54:52 posle podne »
Napisi malo preglednije jelovnik, ovako je nejasno

Obrok 1:...
Obrok 2:...
Obrok 3:...
Obrok 4:...
Obrok 5:...

Par maslina ne moze da ti zameni 2 kasike maslinovog ulja, a pored toga su i uzasno slane da bi ih jeo u velikim kolicinama.. Ne moras ga gutas maslinovo ulje direktno, pospi ga preko salate. I postavi sliku da vidimo kakvo je stanje jer samo napisani kilogrami i ne znace mnogo posebno bez napisane visine, slika vredi mnogo vise :)

Van mreže Luka30

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #5 poslato: Maj 29, 2013, 11:28:26 pre podne »
1 obrok poslje jutarnjeg treninga  5,6 kuhanih jaja + 2 zumanjka + saka badema (ili umjesto jaja nekad ubacim 150 grama tune + masline )

2 obrok 150 , 200 grama piletine dinstano povrce na vodi + zelena salata + 2 zlice maslinovog

3 obrok 150, 200 grama piletine dinstano povrce na vodi + zelena salata + 2 zlice maslinovog

4 obrok 100 grama piletine dinstano povrce na vodi + zelena salata + saka badema

ujutro prije treninga 20 minuta 6-10 grama bcaa poslje treninga wey + 10 - 15 grama bcaa

predvecer trening 20 min prije treninga 6-10 grama bcaa poslje treninga wey +10-15 grama bcaa

jutrani trening je vaterpolo sat sat i pol  , predvecer  teretana 

nedjeljom je punjenje samo sto ujutro

1 obrok dodam 100-150 grama zobenih

2 obrok 300 grama krumpira

3 obrok 100 - 150  grama intergralne   rize

kolicine mesa su uglavnom iste

treninzi su mi svaki dan ponedjeljak petak , nekad subota , nedjelja je odmor

eto nadam se da je sad ovo preglednije izvinjavam se jos jedamput na prvom nepreglednom postu lp
« Poslednja izmena: Maj 29, 2013, 11:34:36 pre podne Luka30 »

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #6 poslato: Maj 29, 2013, 11:56:54 pre podne »
Ubaci jos koji obrok u toku dana, neka ih bude barem 5. Ako ti je problem zbog vremena moze taj dodatni obrok da ti budu 2 merice whey proteina sa nekim mastima, omega 3 ili oni bademi iz prvog obroka.
U prvom obroku ti je dovoljno 5-6 jaja.
Mesa neka bude u svakom obroku po 200gr, ipak imas 84kg, trebace ti :)

Van mreže Luka30

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #7 poslato: Maj 29, 2013, 02:06:37 posle podne »
evo ovako to sada nekako izgleda

Van mreže Luka30

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #8 poslato: Maj 29, 2013, 10:13:54 posle podne »
evo jos dvije slike nisu bas nesto najbolje neznam se stat ako neko ima neki komentar slobodno dajte

Van mreže Luka30

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #9 poslato: Maj 29, 2013, 10:17:27 posle podne »
jos jedna

Van mreže Luka30

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #10 poslato: Maj 29, 2013, 10:30:08 posle podne »
jos jedna

Van mreže Luka30

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #11 poslato: Maj 29, 2013, 10:37:03 posle podne »
zanima me dali ako bas nemogu da izdrzim kao danas jer sam se osjeco jako lose mogu pojest 150 do 200 grama posnog prije spavanja i dali suncokretove sjemenke mogu jest nekad umjesto badema  lp

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #12 poslato: Maj 30, 2013, 01:27:22 posle podne »
zanima me dali ako bas nemogu da izdrzim kao danas jer sam se osjeco jako lose mogu pojest 150 do 200 grama posnog prije spavanja i dali suncokretove sjemenke mogu jest nekad umjesto badema  lp
zasto bi jeo semnke sunkcokerta umesto badema?
sir nije pozeljan ali

Van mreže Luka30

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #13 poslato: Maj 30, 2013, 01:32:38 posle podne »
nesto su dostupnije sjemenke  bundeve  krivo sam misli nisam mislio na suncokret neka na bundeve  a i u slucaju da ukuci nema badema dali mogu biti zamjena , isto je i sa sirom ako nema koje jaje da ubacim navece dali pomaze i sir :) znaci stvar je nuzde nista drugo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Korekcija dijete ako treba
« Odgovor #14 poslato: Maj 30, 2013, 02:23:49 posle podne »
nesto su dostupnije sjemenke  bundeve  krivo sam misli nisam mislio na suncokret neka na bundeve  a i u slucaju da ukuci nema badema dali mogu biti zamjena , isto je i sa sirom ako nema koje jaje da ubacim navece dali pomaze i sir :) znaci stvar je nuzde nista drugo


drzi se ti leniska,badema,oraha