April 25, 2024, 01:06:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Potreban savet u vezi ishrane radi dobijanja trbusnjaka  (Pročitano 2826 puta)

Van mreže Moj_Beograd

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Potreban savet u vezi ishrane radi dobijanja trbusnjaka
« poslato: Jun 02, 2013, 03:44:07 posle podne »
Da odmah pojednostavim pricu. Visok sam 178 cm,tezak 75 kg. Vezbam 5-6x nedeljno,dakle 3x teretana - 3x kardio. Do skoro sam se bavio boxom,ali iako sam prestao kardio trening mi ne manjka. Trcim,vozim bicikl,radim vijacu... Najvise sto me zanima naravno,stoji u naslovu su trbusnjaci. Imam prve 4 plocice,tj gornje,ali predeo oko pupka mi je i dalje onako kao voden tj kad da imam stomacic. Hleb ne jedem vec godinama,ne pijem,ne pusim,ne jedem slatkise.ali i dalje nesto pogresno radim u vezi ishrane. Cuo sam da ne valja preterivati sa vocem,pa sam i to smanjio. Citao sam razne textove u vezi uglenjih hidrata i rotiranju istih. Nisam vremenski opterecen da mora nesto za mesec,dva ili tri,nemam problem sa strpljenjem kao ni sa voljom. Posto sam dugo u sportu,ocigledno da je sve za sada potrebno korigovati ishranu. Molim da mi neko pomogne u podeli obroka,da li postoji neka tabela koju treba pratiti, da li trbusnjake da raidm svaki dan. Sta da jedem i za koji obrok? Posto sam nov u svemu ovome otvoren sam za svaku ,kritiku,savet,sugestiju ili sta god. 

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Potreban savet u vezi ishrane radi dobijanja trbusnjaka
« Odgovor #1 poslato: Jun 02, 2013, 04:44:06 posle podne »
Jako si mrsav druze. Udri ti neku masu dve godine, pa onda guli do trbusnjaka
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.