April 30, 2024, 04:51:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy  (Pročitano 127556 puta)

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #45 poslato: Avgust 28, 2013, 09:30:28 pre podne »
Neverovatno kako zdravo izgleda u licu i boja tela je super, nije ono kako inače zna da bude na pretpostavljam tako ludim dozama
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #46 poslato: Avgust 28, 2013, 09:35:57 pre podne »
Neverovatno kako zdravo izgleda u licu i boja tela je super, nije ono kako inače zna da bude na pretpostavljam tako ludim dozama

a zasto se uvek forsira neciji izlged (ako je BIG DUDE) DA JE NA DIVLJACKIM DOZAMA,kada o tome ne da nema govora,vec je u 21 stolecu cak smesno i pricati o tome jbg...
stvarno ne rauzmem .

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #47 poslato: Avgust 28, 2013, 09:52:21 pre podne »
Dok se ne pojavi jos neki super huge dude sa takvim rezultatima i za to vreme, uspeh pripisujem njegovoj genetici..a mozda nas obraduju necim sasvim novim, vreme ce reci
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #48 poslato: Avgust 28, 2013, 09:55:26 pre podne »
Dok se ne pojavi jos neki super huge dude sa takvim rezultatima i za to vreme, uspeh pripisujem njegovoj genetici..a mozda nas obraduju necim sasvim novim, vreme ce reci

ma genetika ovde ima udela
ali ne toliko da bi se reklo samo genetika i velike doze,ili obratno..
mada rec genetika za mene je ono......ajd da kazem ..bezveze u najmanju ruku..
NEMA PREPREKA
samo IZGOVORI

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #49 poslato: Avgust 28, 2013, 09:58:58 pre podne »
Pa kazem, ako neka tehnika da rezultat na bar dva subjekta,  onda nije rec o slucajnosti(genetici) ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #50 poslato: Avgust 28, 2013, 10:07:43 pre podne »
Pa kazem, ako neka tehnika da rezultat na bar dva subjekta,  onda nije rec o slucajnosti(genetici) ;)

pa da
al aj ti to dokazi nekome
eno na FB
svima fali "zrelost" misica kod ramija
do jaja!!!!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #51 poslato: Avgust 28, 2013, 10:12:14 pre podne »
Pratim i tamo i odoste u 3 lepe hahaha
Slazem se da ce godinama dodavati detalje, ali po mom misljenju detalji retko kada ne dodju godinama, ali ovi obimi WOUW jbt i speracije i oblici, kao da ga je neko pumpao po nekom crtezu!
Al opet, kad pogledam kako je KAI izbrazdan i velik tu mogu odluciti detalji..izmedju Vika, Evana i drugih - Ramy je jebenih 3 svetlosnih godina ispred(on ce i te detalje postici, ali ovi te obime NIKADA), a sudjenje - to je ipak posebna disciplina :)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #52 poslato: Avgust 28, 2013, 10:28:47 pre podne »
pa evo sta sam napisao da ne ispadne da se nesto krije

Citat
to sto nesto napisem velikim slovima ne znaci buraz da vicam ni na bilo koga niti imam pravo (osim u cetiri oka :P).Neznam zasto stalno naglasvas da je to tvoje misljnje.Pa naravno da je tvoje i da niko ziv niti moze niti treba da ti ga menja ako je to tvoje.Vec kao i sto sam rece-vodimo diskusiju.Bas ono sto sam ti rekao buraz (kada si naveo primer Kai-a i Ramy-a).Ramy nikada nece imati to sto ima kai,ali ni KAI to nije dobio godnima zrelosti vec je to razlika u MISICNIM VLKANIMA koje cak i kod superornih crnaca mogu da budu razlicite.Kazem ti da pogledas opet sliku ronijeve butine i npr dexetrove ili ne daj Boze ,butine Flexove.O tome se radi.ramy nikada nece imati tako dubole seperacije kao sto ima Kai,ali npr nemozes da pored frame koji ima ramy a koje kai.ili pogledaj frame npr Denisa w (kojeg jako simapitsem i navijam za njega,jer sam ga i rpivatno upoznao-ne hvala Bogu u Bg,vec na nekomd rugom mestu) i jako mi je zao sto moram da priznam i napisem,da nikada visenece biti ni u Top 3.Ali pogedaj FRAME njegov i Ramijev i videti ces da nemaju ama bas nikakve slicnosti (jako malo ulogu u tome ima razlika u visini),a obadvica su belci.Dobro,ramy je egipcan i oni su poznati po tankoj kozi bla bla bla bla,ali opet,mozes da uzmes i bilo kod drugo egipcana i sam ces da vidis.Dakle,nije to stvar u tome koliko je ramy "zreo" ili nije,vec je stvar da detalje kakve ima kai ili kakve ima filip,on nikada imati nece.U ostalom,evo ti primer i sam napravi komparaciju.Uporedi slike od Kai-a pre 3 ili 4 godine i uporedi ih sada.Ono sto jedino mozes da vidis je POVECANJE OBIMA,a nikakva zrelost misica nakanda nije u pitanju.Moze da se pojavi tu i tamo koja vena vise zbog IGF ,ali da je njegov misic zreliji sada nego pre 3 god-to sigurno nije.Naravno da se ovde ne prcamo burazere,vec samo pricamo o tome i ja ti garantujem da sigurno na ramiju neces videti nita zrelije za 3 god osim eventualno popravljnja misicnih zaostatka koji mozda nekome deluju zrelije i da ces videti bolju formu i po neku vecnu vise tu i tamo.Oblik njegovih butina nikada se promeniti nece.Ono sto je bitno,a moze da se prica o detaljima je uvek ono sto sve muci,a to su detalji na ledima koje JE MOGUCE DODATI ali to nema opet veze sa zreloscu vec sa OPSERVACIJOM nekoga strucnog STA TI FALI kada stanes kraj nekoga ko je bolji od tebe (ne ti,nego pricam tj pisem uopsteno).Neznam ako si me razumeo...


e sad...

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #53 poslato: Avgust 28, 2013, 10:33:17 pre podne »
Procitah i tamo :D
Ovde se rasprava svela na detalje u smislu tipova vlakana i separacija i obima :D
Kako te onaj pogledao to imas nema tu neke vece misterije..al bas taj IGF pravi razliku poslednjih 20ak godina, verujem da moze napraviti napredak cak i u prugicama, al naravno ne dramaticno.
Zanimljiva mi je npr slika kolemana kada je imao mozda oko 100kg i kasnije..kao 2 razlicita telesna tipa :D msm lupam, al razliga je ogromna
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #54 poslato: Avgust 28, 2013, 10:38:54 pre podne »
Citat
Ovde se rasprava svela na detalje u smislu tipova vlakana i separacija i obima

pa to je ono sto sma morao da kazem i to je "zrelost" a ne da on mora da gura jos 5 god da bi imao seperacije kao kai-jer ih imati nece-to je ono sto jebe nase koke ,a nije pevac

Citat
.al bas taj IGF pravi razliku poslednjih 20ak godina, verujem da moze napraviti napredak cak i u prugicama, al naravno ne dramaticno.
Zanimljiva mi je npr slika kolemana kada je imao mozda oko 100kg i kasnije..kao 2 razlicita telesna tipa :D msm lupam, al razliga je ogromna

ma u redu je
ali roonijeva butina je ista po "zrelosti" i sa 100 kg i sa 135-jedino da je prbati komad snicle kada je imao 100 kg i 135 i onda reci...sada je zrelija..zreo je za...hahahhahahahahhah..(jbt,jos cu da najebem)
samo sto je nekako...."malo"veca sa 135  ;D ;D

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #55 poslato: Avgust 28, 2013, 10:56:23 pre podne »
Moguce da sam istripovao da je razlika u formi ili i samoj kontrakciji ali
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=106511221&page=1
i
http://forums.musculardevelopment.com/showthread.php/71583-Jay-2009-vs-Coleman-2003/page2

Meni bi bila logicna teorija, da je ramy 'prioritizirao' obime i da ubuduce mora poraditi na nedostacima (jasno da ne moze napraviti kao sto rekoh dramaticnu razliku, kao npr Dorian, jer je ovaj vec ispucao sve arsenale hahaha)

"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #56 poslato: Avgust 28, 2013, 10:59:35 pre podne »
velika je razlika
ovo prvo cu crno bele slike a druge HD od offical MD fotogrfa..
forma je bolja verovatno na boljim slikma
ali to ne znaci da je roonie bic ili 2vad bio zzreliji hehehhehehehehe
nije ramy druze moj prioritizirao nista
vec je gurao i gura doklem ide..

tamo sam pobrisao jer sam jos veca budala gde se upustam i upste u razgovore tog tipa
to ostavljam tamo na nekim stranicama gde su virtuelni strucnjaci sa 14-18 god doktori svog zanata :P

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #57 poslato: Avgust 28, 2013, 11:05:09 pre podne »
za mene KAI favorit all the way (osim ako se Ramy-ju ne rode nova vlakna i . sto se mene tice ) :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #58 poslato: Avgust 28, 2013, 11:17:11 pre podne »
za mene KAI favorit all the way (osim ako se Ramy-ju ne rode nova vlakna i . sto se mene tice ) :D

mada se ja ne bi zajebavo ni sa filipom
mnogo je zahebam i opak tip

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Elssbiay Mamdouh - Big Ramy
« Odgovor #59 poslato: Avgust 28, 2013, 01:09:11 posle podne »
Dosta se prica o dozama IGF da prave razliku. Neki spominju 1000mcg po servingu ;D, al ajd znaj.