April 20, 2024, 04:01:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Lazar Novovic-Transformacija 3god  (Pročitano 128924 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #75 poslato: Decembar 01, 2013, 01:48:03 posle podne »

ne bih se slozio... ti za odredjen rezultat mozes da biras dal ces uloziti 2 godine maksimalnog truda ili za taj isti rezultat ulozis "prosecan trud" ali 5 godina umesto 2...

Bas sam to hteo da kazem, ovo sto sam ja postigao za 16 nedelja, nece postici bw vezbama i junkovanjem ni za godinu dana, gledam momke iz teretane koji su pre 16 nedelja za mene bili pojam, e sad sam ja za njih pojam a treniramo istim danima, u isto vreme i na istim masinama!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #76 poslato: Decembar 01, 2013, 02:02:27 posle podne »
Dominikanac ti ides sigurnim putem, svaka cas, al nema svako ni uslove ni volje toliko, neko se nemoze odreci neke hrane, neznaci sad da netreba da ide u teretanu itd.

Ovaj tvoj primjer b.w. vjezbi i junka je ono o sto sam spomenuo, crno-bjelo, naravno da od toga nema nista, mada je opet bolje nego nista, nemora sve bit perfekt ako neces na binu i neznam koliko si mogao napraviti za 16 sedmica da budes pojam za nekoga, al dobro, bitno da se napreduje.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #77 poslato: Decembar 01, 2013, 02:13:12 posle podne »
Ces u brojkama ili u slici? Visok 193 , Imao 97kg sa 20% Bf, sada imam oko 10%Bf i skoro 102 kile.
Ovo pojam je u kontekstu napredka, ne finalnog izgleda.

A potpuno si u pravu, da se ljudi koji se ne mogu odreci nekog obroka i treba da idu u teretanu, i treniraju, pa rade i bw ako nema uslova za nesto drugo. Ali to nije bila poenta rasprave, vec bw i teretana, jednostavno nikada nece biti isto niti ce rezlutati biti isti za odredjeni vremenski period. Isto tako kevina kuhinja ili Ne odricanje obroka, u poredjenju sa full  sredjenom ishranom.
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2013, 02:22:21 posle podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #78 poslato: Decembar 01, 2013, 03:35:57 posle podne »
isto mana bw vezbi koliko sma skontao okupim se 10 ljudi koji se smenjuju npr radeci zgibovi... i tako pauze su 10 min dok dodjes opet na red... sto znaci da je kompletan rad koji ti uradis za 2h mnogo manji nego sto neko uradi za 45 sa nekom prosecnom pauzom u teretani...

isto koliko sma primetio tako iz daljine da oni koji su jaci rade vise dok ovi slabiji gledaju tako da onaj ko zaostaje iako tehnicki on moze da postigne mnogo veci napredak od ovog koji je vise advanced to ne uradi jel trenira manje a gleda vise lol... nisam se bas dobro izrazio al kontas poentu nadam se :)

inace to sto je Dominikanac rekao je ono sto ti daje motivaciju i zelju da nastavis dalje sto optimalnijim putem...
poenta je kolko ulozis tolko dobijes nazad... sto se finansija tice mislim da se moze isfinansirati solidna bb ishrana nezavisno od primanja... ja sam bio u ubedjenju da ne moze a posle sam skontao da sam pare trosio na pogresne stvari...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #79 poslato: Decembar 02, 2013, 06:05:53 pre podne »
Ja kazem da neki uz prosjecnu ishranu/trening mogu napraviti nadprosjecan rezultat, svo je vecini ovdje i cilj.

pa evo
ti nam pokazi
pusti se ljudi za koje nemas pojma sta rade
ja mogu da ovde napisem sta HOCU a da li je to tacno ili ne-to je druga stvar
dakle
ti nam pokazi kako je to NADPROSECAN  izged sa nikakvom hranom?

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #80 poslato: Decembar 02, 2013, 09:17:36 pre podne »
Pedja, ja ne propagiram nista u smislu da se losom ishranom moze napraviti cudo, niti to tvrdim, niti sam kompetentan za takvo nesto... ti po svom obicaju, tvrdoglavno se zalazes za ono sto znas da je 100% tacno i to je ok, ja i vjerujem da je to tako, ali...

Ja recimo radim u vojnoj bazi, gdje smo svi prinudjeni da jedemo sto nam se servira (na sto se nemogu pozaliti), s ljudima kojima jedem i svakodnevno gledam po teretni izgledaju odlicno (nema tu takmicarskih ambicija), mada vjeruj mi da sam vidjao i takvih, po tvojoj definicji ispadne da je nesto ovako nemoguce ?

Da ne duzimo pricu, bezveze, jer mi se konstantno pokusava izvaditi rijeci iz kontesta i reci da propagiram bodybuilding ishranu, na plazma keksu, sto apsolutno nije tacno...
« Poslednja izmena: Decembar 02, 2013, 09:20:19 pre podne vlado0550 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #81 poslato: Decembar 02, 2013, 11:20:59 pre podne »
Pedja, ja ne propagiram nista u smislu da se losom ishranom moze napraviti cudo, niti to tvrdim, niti sam kompetentan za takvo nesto... ti po svom obicaju, tvrdoglavno se zalazes za ono sto znas da je 100% tacno i to je ok, ja i vjerujem da je to tako, ali...

Ja recimo radim u vojnoj bazi, gdje smo svi prinudjeni da jedemo sto nam se servira (na sto se nemogu pozaliti), s ljudima kojima jedem i svakodnevno gledam po teretni izgledaju odlicno (nema tu takmicarskih ambicija), mada vjeruj mi da sam vidjao i takvih, po tvojoj definicji ispadne da je nesto ovako nemoguce ?

Da ne duzimo pricu, bezveze, jer mi se konstantno pokusava izvaditi rijeci iz kontesta i reci da propagiram bodybuilding ishranu, na plazma keksu, sto apsolutno nije tacno...

pa lepo ti je neko gore iznad rekao
REC IZLGEDATI DOBRO JE RELATIVAN POJAM
i nemoj stalno da se hvatas sa takmicenje i takmicarski izlged
Lepo ti kazem.
Izlgedati dobro je RELATIVAN pojam
imas oni koji tako svastare sa svim i svacim i lupaju se sa hemijom i izlgedaju OK.
i sta sad?
to je SUPER?
nema veze sto se udaraju do besvesti,ali je bitno da nemaju jaja da stisnu dijetu i da izlgedaju jos pet x bolje nesto sto mozda i izlgedaju-DAJEM PRIMER
naravno
pricam o ljudima koji se ne takmice a znam ih bar 300 takvih.
Nema ovde izlvacenja reci iz konteksta vec lepo kazem
stvar je jako relativna da bi se mogola banalizovati na taj nacin
ako nemas takmicarskih izlgeda,jedi sta hoces i biti ces ok..jbg

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #82 poslato: Decembar 02, 2013, 11:26:57 pre podne »
Ja nemam takmicarskih ambicija niti cu ih ikada imati, takodje nemam kvalitet ni godine da pocnem tako nesto, ali ipak nikada ne junkujem, hranim se kao takmicari, treniram kao oni, e sad iz prostog razloga, za sav trud koji dajem, hocu da imam najbolje moguce rezlutate za najkrace moguce vreme. Eto to je, a samo sam objasnjavao da se to ne moze sa Bw vezbama i losom tj svojevoljnom ishranom.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #83 poslato: Decembar 02, 2013, 02:50:30 posle podne »
vlado jedan tip uzmes od tetkica oslica i belog da imas kad je to na redu na rucku :) i imas ok ishranu...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Keef

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #84 poslato: Decembar 11, 2013, 01:50:01 pre podne »
ne zna se ko je gori, oni sto govore da je bw trening sranje ili oni sto govore da je trening s tegovima stanje.

svasta, kakve gluposti. znaci vi sto pljujete bw, ne radite u teretani zgibove, propadanja?

trening je trening, prvo se mora razdvojiti kvalitetan trening od gubljenja vremena. kako po parkovima ima ljudi sto urade 3x10 zgibova i cude se sto nisu gradjeni ko arnold, tako i po teretanama mogu da se vide razni primeri idiota.

onda treba razdvojiti ciljeve. nekome je snaga, nekome izgled, nekome izdrzljivost, nekome egzibicionisanje po parkovima, ima nas raznih. zasto bi se ja nervirao sto neko radi ovo ili ono?

ismevati bw trening navodeci primere nekih nekompetentnih ljudi ili treninga je isto kao i reci svi koji treniraju u teretani su debili a evo i zasto  Ultimate Gym Fail Compilation 2013


znaci sto se tice izgleda, jasno je da se trening s tegovima ne moze porediti s bw treningom, ali ne loze se svi na izgled, neko trenira i zbog drugih stvari.



znaci ajde recite mi, ovo je po vama smejurija i previse lako?

https://www.youtube.com/watch?v=TpsRVMIyqfU
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2013, 09:13:44 pre podne mica86 »

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #85 poslato: Decembar 11, 2013, 05:14:37 posle podne »
Pa ovde se ne prica o bodywight nego o streetwork. A to su 2 razlicita pojma,evo i mog argumenta i dokaza - i gimnastika je bodyweight sport ali nije sw...nebitno nego brate sw je sada cisto sranje jer se pretvara u propalu gimnastiku.nastalo je zbog toga sto ljudi nisu imali sredstava za gym pa su improvizovali ,a sad postoje takmicenja u sw sa sve prenosom na eurosportu ,najvecim menadzerima,organizatorima ,trose se desetine hiljade evra samo da se organizuje svetsko takmicenje itd..a ti uzmi pogledaj svetsko tak iz swa i videces da su gimnasticari izvodili to isto pre 50 godina.itd

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #86 poslato: Decembar 11, 2013, 07:15:08 posle podne »
i šta je tu konkretno loše?

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #87 poslato: Decembar 12, 2013, 01:16:55 pre podne »
sta je lose? lose je to sto je to imitacija gimnastike,lose je to sto ljudi koji rade pravi sw ne mogu da dodju do izrazaja od propalih gimnasticara,koji imaju po 40 kg i bacaju se kao majmuni,lose je to sto takvi gimnasticari osvajaju svetska prvenstva u sw,dobijaju grdne nagrade ,slavu itd itd da ne pisem sad sve,a imao bih jos mnogo da pisem :P to bi bilo sad kao da se odvoji bodybuilding u teretani od ovih sto imaju teretane po kuci ,i da to budu 2 razlicita sporta...

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #88 poslato: Decembar 12, 2013, 07:17:56 pre podne »
@pekipro

A sta ako sam bogat ko Bekam, i imam kucnu teretanu bolju od 90% teretana na svetu ?

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Lazar Novovic-Transformacija 3god
« Odgovor #89 poslato: Decembar 12, 2013, 09:29:46 pre podne »
onda prestani da trolujes i idi vezbaj  :)