April 29, 2024, 10:48:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Velika dilema  (Pročitano 5298 puta)

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Velika dilema
« poslato: Jun 10, 2013, 02:07:43 pre podne »
Pozdrav svima, ne bih mnogo duzio pricu, zelim samo neke konkretne smernice (naravno, ne one -citaj vise, edujuk se vise jer to i radim)
O cemu se zapravo radi
Ne planiram da se bodem jos uvek, iako sam postavljao slicne topike ranije. Imao sam tu blic kuru sa dianabolom, pocetnicki, ali od tad je proslo skoro dve godine.
Od tad samo hrana i suplementi. (Mada trenutno je vrlo gadna situacija u finansijskom smislu, tako da i nisam bas u najboljoj situaciji) ALI SAMO RAZMISLJAM, TO NE KOSTA ZAR NE? :)

Dakle, proveo sam dosta vremena iscitavajuci topike o lekovima (ali ne samo i o tome), mada me najvise interesuje misljenje strucnijih koji su to i koristili.

Kroz neko neodredjeno vreme, planirao bih da uzmem naravno NESTO iz sirokog asortimana istih. (Neko ce mi reci, kad dodje vreme, vrati se i odaberi nesto kad budes bio vise informisan i slicno, da, ali zelim da se cujem i vasa misljenja SADA)

Dakle, o cemu se radi, ukratko
20 godina, 192cm, 95kg. Ishrana osrednja, otp 1.5 gr prot/ kg , uh varira od 150-300 dnevno (kako kad)
Ako insistirate, sto se hrane tice, jedem kako kad. Nekad dosta mesa (Sad opet ide ono pitanje, moje dosta i tvoje dosta nikada ne mogu da budu isto? Recimo do kilogram dnevno mesanog, ili pileceg mesa, opet kazem ZAVISI, belancevine, preko sireva, mleka, i jaja) do ostalih stvari. Nista sokovi, samo voda. (To je idalje tako, uz suplemente)

Sta meni zapravo treba? Treba mi agresivnost, pored brzine, i naravno snaga. (A da mi na neki nacin i ostane agilnost)
Jer se bavim americkim fudbalom.
(Da me ne shvatite pogresno, snage brzine, nista od toga ne fali, ali zelim dodano nesto)

Teretana je uvek zastupljena, slabe su pauze (Samo kad dodje period pretreniranosti, pa napravim 2 nedelje pauzu), sto se tice teretane, ciljevi su vece tezine. (Ali uzeo bih nesto sto mi ne bi nabacilo previse telesne mase, a s druge strane bih voleo da izgledam manje-vise iseceno)

Razne price o ciklusima i kombinacijama sam slusao, drugari su rokali test depo 500 mg nedeljno, neki su uz depo pili i metan (klasicne kure, bar kako ovde pisu)
S druge strane, neki su kombinovali sustanon i plava srca (sto mu dodje isto, jer kod nas je dianabol,metan, srca ista stvar, tajland)
Neki-propionat,trenbolon i winstrol
A s druge strane, na primer, neki su uzimali-deku, ethanat i winstrol
Znaci bas je bilo razlicitih varijacija, za rad istog cilja (bigger faster stronger, but still good looking)
Jer se svi bavimo istim sportom.. (naravno nismo svi isto godiste, ima i starijih)
____________________________________

Sad moja glava razmisljanja su to, sta bi u mom slucaju bilo dobro (za drugi ciklus, kad-tad) za uzeti, a da ostvarim ono sto sam gore napisao, jer mi treba iskljucivo zbog sporta, i to jos na jako kratko vreme 3-4 meseca, ne duze.
Jer mi nije bitno hocu li tih 10-15 kg posle izgubiti, ili ih zadrzati, redovnim treningom i ishranom (naravno, vise bih voleo da zadrzim BAREM NESTO, jer se nesto mora izgubiti svakako)

Znaci drugari, ne bih voleo nikakve osude, teske reci ili slicno, samo bih voleo da cujem vasa misljenja, nista vise

Hvala na izdvojenom vremenu unapred

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Velika dilema
« Odgovor #1 poslato: Jun 10, 2013, 02:25:26 pre podne »
Sto se tice agresije, dobijanja na snazi i ne nabacivanju tezine definitivno halotest. Na ovu info bi naleteo i da si guglao verovatno.Probao sam ga jednom pred takmicenje od jednog naseg dilera i bio je british dragon i bio je fejk (tako rece Bukas kasnije). Tako da,ne verujem da ces ovde naci dobar halo, a i da nadjes (da se odmah ogradim), sigurno nije za pocetnike, jer kazu da je izuzetno razoran po jetru.  Trenbolon opet, utice negativno na aerobni kapacitet. Mada to za AF i nije toliko bitno buduci da su blic akcije.Sustanon cemu? Ako hoce malo brzi rad uzimao bih propionat.Ako pazis na hranu neces nabaciti mnogo tezine.Da bi uopste razmisljao o steroidima, a zanima te snaga kao jedan od glavnih ciljeva, trebao bi da imas solidne brojke na cucnju i bencu/stojecem potisku.

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Velika dilema
« Odgovor #2 poslato: Jun 10, 2013, 08:53:15 pre podne »
Treba mu agresivnosti, OMG...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Velika dilema
« Odgovor #3 poslato: Jun 10, 2013, 09:07:37 pre podne »
Koji trening program radis? Nema veze sa sterosima ali za AF ima bas finih specificnih programa.
Men sana in corpore sano !

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Velika dilema
« Odgovor #4 poslato: Jun 10, 2013, 12:24:11 posle podne »

Dakle, o cemu se radi, ukratko
20 godina, 192cm, 95kg. Ishrana osrednja, otp 1.5 gr prot/ kg , uh varira od 150-300 dnevno (kako kad)
Ako insistirate, sto se hrane tice, jedem kako kad. Nekad dosta mesa (Sad opet ide ono pitanje, moje dosta i tvoje dosta nikada ne mogu da budu isto? Recimo do kilogram dnevno mesanog, ili pileceg mesa, opet kazem ZAVISI, belancevine, preko sireva, mleka, i jaja) do ostalih stvari. Nista sokovi, samo voda. (To je idalje tako, uz suplemente)


Teretana je uvek zastupljena, slabe su pauze (Samo kad dodje period pretreniranosti, pa napravim 2 nedelje pauzu), sto se tice teretane, ciljevi su vece tezine. (Ali uzeo bih nesto sto mi ne bi nabacilo previse telesne mase, a s druge strane bih voleo da izgledam manje-vise iseceno)

Razne price o ciklusima i kombinacijama sam slusao, drugari su rokali test depo 500 mg nedeljno, neki su uz depo pili i metan (klasicne kure, bar kako ovde pisu)
S druge strane, neki su kombinovali sustanon i plava srca (sto mu dodje isto, jer kod nas je dianabol,metan, srca ista stvar, tajland)
Neki-propionat,trenbolon i winstrol
A s druge strane, na primer, neki su uzimali-deku, ethanat i winstrol
Znaci bas je bilo razlicitih varijacija, za rad istog cilja (bigger faster stronger, but still good looking)
Jer se svi bavimo istim sportom.. (naravno nismo svi isto godiste, ima i starijih)

 Znaci da klinci od 15 godina piju i ne gledaju sta uzimaju. :P Bolje kupi dva kg-a kreatina. Bezveze se trujete sa 20 godina.  :o

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Velika dilema
« Odgovor #5 poslato: Jun 10, 2013, 02:04:12 posle podne »
Sto se tice agresije, dobijanja na snazi i ne nabacivanju tezine definitivno halotest. Na ovu info bi naleteo i da si guglao verovatno.Probao sam ga jednom pred takmicenje od jednog naseg dilera i bio je british dragon i bio je fejk (tako rece Bukas kasnije). Tako da,ne verujem da ces ovde naci dobar halo, a i da nadjes (da se odmah ogradim), sigurno nije za pocetnike, jer kazu da je izuzetno razoran po jetru.  Trenbolon opet, utice negativno na aerobni kapacitet. Mada to za AF i nije toliko bitno buduci da su blic akcije.Sustanon cemu? Ako hoce malo brzi rad uzimao bih propionat.Ako pazis na hranu neces nabaciti mnogo tezine.Da bi uopste razmisljao o steroidima, a zanima te snaga kao jedan od glavnih ciljeva, trebao bi da imas solidne brojke na cucnju i bencu/stojecem potisku.

Da, da svestan sam toga. Vecina njih se  odlucivala za propionat, uz jos nesto. Sigurno bih gledao da ne trpam sve u sebe, jer zbog testa brojke na tim vezbama rastu,
Sto se halotestina tice, i o tome sam citao, ali nisam siguran da bih ga uzimao uopste. Trenbolon isto, znam da negativno utice na aerobni kapacitet.

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Velika dilema
« Odgovor #6 poslato: Jun 10, 2013, 02:09:30 posle podne »
Koji trening program radis? Nema veze sa sterosima ali za AF ima bas finih specificnih programa.

Da, ima finih programa. Radio sam razne, defranka, mvp, 5-3-1, i razne sa conditiong for football (preko upper-lower body routine, do total body routine) I jos mnoge za vansezonske pripreme, na primer power athlete footbal, ostalih trenutno ne mogu da se setim, ali ovi su ostavili najjaci utisak u vidu napredka na mene. Mada mvp u srcu, njega trenutno (opet) radim

Jer posle odredjenog perioda, promenim

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Velika dilema
« Odgovor #7 poslato: Jun 10, 2013, 02:16:10 posle podne »
Citat
Radio sam razne, defranka, mvp, 5-3-1, i razne sa conditiong for football (preko upper-lower body routine, do total body routine) I jos mnoge za vansezonske pripreme, na primer power athlete footbal, ostalih trenutno ne mogu da se setim,

koliko ti imas godina i koliko dugo se bavis sa AF?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Velika dilema
« Odgovor #8 poslato: Jun 10, 2013, 02:17:46 posle podne »
Halo neces naci kod nas da valja.

Kao sto rekose gore, probaj da promenis trening pa vidi kako ide.

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Velika dilema
« Odgovor #9 poslato: Jun 10, 2013, 02:18:54 posle podne »
Citat
Radio sam razne, defranka, mvp, 5-3-1, i razne sa conditiong for football (preko upper-lower body routine, do total body routine) I jos mnoge za vansezonske pripreme, na primer power athlete footbal, ostalih trenutno ne mogu da se setim,

koliko ti imas godina i koliko dugo se bavis sa AF?

20 godina, 3 godine AF

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Velika dilema
« Odgovor #10 poslato: Jun 10, 2013, 02:20:40 posle podne »
Citat
20 godina, 3 godine AF

3 godine znaci 3 sezone od kojih ide 3 x prirpeme i ti si odradio sa svojih 20 god i kroz tri sezone priprema sve NABORJANE PROGRAME?
kaprias sada gde je grska?
da ti ne govorim o tome da jedan pgoram traje xxx ned x 5 programa..mislim,duze ti traju trenign programi nego karijera u AF

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Velika dilema
« Odgovor #11 poslato: Jun 10, 2013, 02:22:26 posle podne »
Citat
20 godina, 3 godine AF

3 godine znaci 3 sezone od kojih ide 3 x prirpeme i ti si odradio sa svojih 20 god i kroz tri sezone priprema sve NABORJANE PROGRAME?
kaprias sada gde je grska?
da ti ne govorim o tome da jedan pgoram traje xxx ned x 5 programa..mislim,duze ti traju trenign programi nego karijera u AF

Hvala Pedja, to nisam znao

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Velika dilema
« Odgovor #12 poslato: Jun 10, 2013, 10:22:48 posle podne »
Druze, agresivnost u americkom fudbalu ili imas ili nemas, ne zavisi to od steroida. Ili dodjes na gameday spreman  da im svima otkines glave i nataknes na kolac ili ne.
Uostalom to sto ti hoces moze da se postigne i psihostimulansima, ali kazem ultimativno sve se svodi na to da li ces na terenu da pogines za svoje ili ne.

Ja sam ti pre godinu dana mislim pisao da batalis steroide i da se drzis programa, ti dodjes i kazes da si probao 10 programa... Sto je ok, ali sto se nisi drzao nekog?
Drugo, nemoj da napravis gresku kao ja i da hemiju uzmes a da jedes nekad dosta mesa a nekad kakokad ili sta god. Moras da imas para za hranu pre nego sto krenes na ciklus, i moras da imas naviku da spremas i pojedes brdo hrane u toku dana.
Trece: snaga u teretani, fleksibilnost, kondicija
Ako ne znas kako da radis ovo nemoj da uzimas, ako znas odaberi program koji radi i drzi se. Najveci benefit steroida je sto ce ti omoguciti da sve ovo radis simultano i strpas sto vise treninga u nedelju ( i da se oporavis od istih).

Sta god da odlucis, prvo osnove pa tek onda hemija. A buduci da imas 20 godina, mogao bi jos bar jednu godinu da sacekas. Pozdrav
No curling in the squat rack!

Van mreže MadMan

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Velika dilema
« Odgovor #13 poslato: Jun 11, 2013, 12:22:08 pre podne »
Druze, agresivnost u americkom fudbalu ili imas ili nemas, ne zavisi to od steroida. Ili dodjes na gameday spreman  da im svima otkines glave i nataknes na kolac ili ne.
Uostalom to sto ti hoces moze da se postigne i psihostimulansima, ali kazem ultimativno sve se svodi na to da li ces na terenu da pogines za svoje ili ne.

Ja sam ti pre godinu dana mislim pisao da batalis steroide i da se drzis programa, ti dodjes i kazes da si probao 10 programa... Sto je ok, ali sto se nisi drzao nekog?
Drugo, nemoj da napravis gresku kao ja i da hemiju uzmes a da jedes nekad dosta mesa a nekad kakokad ili sta god. Moras da imas para za hranu pre nego sto krenes na ciklus, i moras da imas naviku da spremas i pojedes brdo hrane u toku dana.
Trece: snaga u teretani, fleksibilnost, kondicija
Ako ne znas kako da radis ovo nemoj da uzimas, ako znas odaberi program koji radi i drzi se. Najveci benefit steroida je sto ce ti omoguciti da sve ovo radis simultano i strpas sto vise treninga u nedelju ( i da se oporavis od istih).

Sta god da odlucis, prvo osnove pa tek onda hemija. A buduci da imas 20 godina, mogao bi jos bar jednu godinu da sacekas. Pozdrav

Istina drugar, pisao si mi vec pre god dana, tacno je. I imas prava za sve sto si rekao, posebno sto i nemam tu neku naviku oko dobrih i jakih obroka.

Hvala svima na korisnim informacijama, pozdrav