April 29, 2024, 09:45:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: CIKLUSI SA AAS!!  (Pročitano 12976 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #15 poslato: Jun 15, 2013, 09:34:30 pre podne »
Nisi me rezumeo. Radi... al sta radi. Tren od odredjenih labova navuce ljudima vode, deka niiiista, bold kao da sipaju zejtin u sebe, bukvalno. Na trzistima tren taman kao zemlja itd itd.

@bebac ne pricam o ljiudima koje vidim jednom nedeljno, nego barem 5x ned i sa kojima pricam o tome. Ne moze me niko praviti ludim, jer znam sta momci rade. Ima tu nekih pomaka, ali mizerno mnogo. Podoziranih lekova je brdo, hteo priznati ili ne.


Moze neko da brani odredjeni lab, jer verovatno zivi od njega, al jbg...kad je nesto ocigledno onda je ocigledno. Nije upuceno tebi bebac da ne bi odmah doslo do napadanje i slicnih gluposti.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #16 poslato: Jun 15, 2013, 11:00:40 pre podne »
Ima tu i jos jedan bitan cinioc a to je da nekom jednostavno ne ide. Mozda bi bio dobar hokejas ili plivac ali tegovi ne idu. Evo ja sam ubedjen da neko radi ovo sta ja radim odavno bi bio na bini. Ne mislim na grame i grame ( to me ne zanima) nego na sinergiju svega

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #17 poslato: Jun 15, 2013, 11:05:59 pre podne »
Jednom da, ali da ne ide od 5 ljudi ni jednom... ne bih rekao.

Ne bih da se pravim pametan, ali od lekova znam sta da ocekujem. Podrazumeva se da ostale stvari budu ispostovane 100 posto.
« Poslednja izmena: Jun 15, 2013, 11:09:11 pre podne BUKAS »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #18 poslato: Jun 15, 2013, 11:09:24 pre podne »
Nisi me rezumeo. Radi... al sta radi. Tren od odredjenih labova navuce ljudima vode, deka niiiista, bold kao da sipaju zejtin u sebe, bukvalno. Na trzistima tren taman kao zemlja itd itd.

@bebac ne pricam o ljiudima koje vidim jednom nedeljno, nego barem 5x ned i sa kojima pricam o tome. Ne moze me niko praviti ludim, jer znam sta momci rade. Ima tu nekih pomaka, ali mizerno mnogo. Podoziranih lekova je brdo, hteo priznati ili ne.


Moze neko da brani odredjeni lab, jer verovatno zivi od njega, al jbg...kad je nesto ocigledno onda je ocigledno. Nije upuceno tebi bebac da ne bi odmah doslo do napadanje i slicnih gluposti.

ja ne branim ni jedan brend jer me to ne intersuje
ali opet sam i prosle godine sredio slikanje i pretprosle itd..
a ne uzimam ja neznam gde hemiju...srbija je veliko selo u kojem se se vise manje,vrti u krug.il je pera ili mika ili zika,ali sva tri imaju isto..
e sad..

Van mreže brankovich

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #19 poslato: Jun 15, 2013, 11:45:16 pre podne »
Citat
Tokom ,,off,, perioda upotrebu anabolika ograničite na oralnu i tokom jutra (ukoliko biste ih koristili u večernjem periodu to se negativno može odraziti na sintezu LH). Ova praksa tokom off perioda vam pomaže da umanjite gubitak forme, ali se može odraziti na produkciju prirodnog testosterona.

Jel ovo znaci da si tokom cele godine na kuri, 2 nedelje brzi esteri, 4 nedelje orali  :-\

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #20 poslato: Jun 15, 2013, 11:47:34 pre podne »
Teorija je ta da kad ujutru (9h) popijes oralni, primera radi  dbol, koji ima poluzivot 6h i aktivan 12, da ce njegovo delovanje proci do 21h i dati telu vremena da hpta nastavi sa oporavkom.
« Poslednja izmena: Jun 15, 2013, 11:49:38 pre podne BUKAS »

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #21 poslato: Jun 15, 2013, 06:46:53 posle podne »
Ja i dalje mislim da je stvar u slabom treningu/losoj hrani ili kombinaciji ta dva. Gledam ljude koji dobro treniraju, daju sve od sebe i znam da se dobro hrane i gledam neke na trenu propu i winsu koji se oslanjaju na to sto su uzeli.Sta mislite koji imaju rezultate?
I da je i poddozirana ta roba,nek ima 50posto supstance u sebi, ko ubode 500mg acetata (pravih 250mg) sigurno ce  osetiti da to radi.

Van mreže brankovich

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #22 poslato: Jun 16, 2013, 03:02:39 pre podne »
Nisam dovoljno upucen, ali jel to samo spekulacija ili su ljudi probavali to. Ako oraki kada se uzmu ujutru ne uticu na HPTA, sto se onda ne bi stalno uzimali? Zbog jetre?  Jel to nesto kao onaj bridging 70-ih?
« Poslednja izmena: Jun 16, 2013, 03:09:52 pre podne brankovich »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #23 poslato: Jun 16, 2013, 07:19:06 pre podne »
Citat
,nek ima 50posto supstance u sebi, ko ubode 500mg acetata (pravih 250mg) sigurno ce  osetiti da to radi.

bravo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #24 poslato: Jun 16, 2013, 07:20:56 pre podne »
Nisam dovoljno upucen, ali jel to samo spekulacija ili su ljudi probavali to. Ako oraki kada se uzmu ujutru ne uticu na HPTA, sto se onda ne bi stalno uzimali? Zbog jetre?  Jel to nesto kao onaj bridging 70-ih?

cuj brdigin
pa jucer si usao u teretanu a vec rpicas io bridginu iz 70 ccccc
i nije HPTA da oral unistava vec moze da utice na LH
nemoj da pokusavas da ispadnes pametan u razredu pa ispadne bez veze :P

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #25 poslato: Jun 16, 2013, 10:45:31 pre podne »
pa jucer si usao u teretanu a vec rpicas io bridginu iz 70 ccccc

Kako me Pedja nasmeje ujutru dok pijem kafu, kralj  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #26 poslato: Jun 16, 2013, 12:37:59 posle podne »
pa jucer si usao u teretanu a vec rpicas io bridginu iz 70 ccccc

Kako me Pedja nasmeje ujutru dok pijem kafu, kralj  :D
pa cek...zar nije?
mislim jebem mu misa..
prcitas dva clnaka sa T nationa i to za ona koja ti smatras da su dobra (ne ti naravno,pricam uopsteno),stavis vatar nekog lika sa trbunjsacima,zamislis kao homer simpson ispred ogledala da i ti tako izlgedas,i krenes da diskustujes po forumima o stvarima koje su toliko daleko da je to strasno...
mislim jebem mu mater vise i nixi i svim tim poremecenim likovima koji su oivo uradili i koji nam od dece prave debile u pm...
i sto je najgore
ja ovo gledam vec jako dugo vremena
pre npr 5 godina (brankovich je tada verovatni imao izmedju 10-16 god) su se isto pojavljvivali internet ratnici ,ali ih je bilo manje.
sada..pa jbt...svako sebi da je za pravo cim stavi neki strasan avatar da zna znanje...

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #27 poslato: Jun 16, 2013, 02:11:18 posle podne »
A najjaci je bio onaj Lav sto je prepisivao lekove i kure sa laznjak avatarom i slikama also :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #28 poslato: Jun 16, 2013, 02:28:00 posle podne »
A najjaci je bio onaj Lav sto je prepisivao lekove i kure sa laznjak avatarom i slikama also :)

e da...
na njega sam vec zaboravio

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: CIKLUSI SA AAS!!
« Odgovor #29 poslato: Jun 16, 2013, 08:56:52 posle podne »
Malo je nezgodno preko interneta, moze svako da bude iza naloga i da pise da uzima ogromne doze,a ne mora da znaci ni da vezba.To o fals i poddoziranoj robi mi deluje vise kao opravdanje teskih korisnika ciji rez i ne opravdavaju doze. Kad se setim preporuke jednog naseg strucnjaka na tu temu za ciklus za liftere..2.5-3gr testa,1.5gr tren E i 60mg halotestina..Kapiram i da ima i takvih koji to stvarno rade.