April 19, 2024, 01:00:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Moj stomak i ja :D  (Pročitano 2228 puta)

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Moj stomak i ja :D
« poslato: April 27, 2015, 10:51:30 pre podne »
Pozdrav svima, imam 16 god. i 60kg.
Dosta sam naucio ovde u poslednje vreme, krivo  mi je sto nisam krenuo da citam ranije kada sam krenuo sa mrsavljenjem. Imao sam 95kg  :o i odlucio sam da smrsam, ali naravno da to nije bilo na pravi nacin. Kada sam krenuo sa mrsavljenjem, ja sam smanjio kalorijski unos i to je bilo vise od 500 kalorija dnevno. Drzao sam se one ideje "ne jedi posle 18h, ne jedi hleb, jedi manje". Ja sam jeo mnoogooo manje. Rezultat je bio da sam za 3 meseca skinuo 30kg. Radio sam i kardio 2x dnevno. Stomak je ostao, a ja sam nastavio da se drzim glupe ideje. Jeo sam vise malo, ali i manje nekad. Proslo je malo vise od 6 meseci, a stomak je i dalje tu tj. na stomaku se najvise vidi salo ili visak koze.
Vec dva meseca se drzim nekog jelovnika koji sam sam sastavio, promena ima ali ne bas. Radim kardio 3x nedeljno, a nekad 2x kardio i jednom sklekove, trbusnjake itd... :)
Sada ne znam sta da radim, da li je ovo salo ili visak koze sto imam na stomaku. Kada radim sklekove jednostavno ispadne i visi kao ne znam sta... :D

U toku dana cu postaviti slike. :)

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Moj stomak i ja :D
« Odgovor #1 poslato: April 27, 2015, 01:04:04 posle podne »
Uplatis teretanu, odradis rotacije i onda krenes sa masom posle...
I ja sam bio debeo, smrsao sam na svoj nacin(kao ti), nasao forum i krenuo sa masom jer nisam imao puno sala

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Moj stomak i ja :D
« Odgovor #2 poslato: April 27, 2015, 01:11:31 posle podne »
Prvo ti druze izbaci slike da vidimo kakva je situacija, ali vec znam da ti sigurno fali misica i da si vec preterao sa deficitom odavno kao sto sam kazes pristupom..

Nemoj da shvatis ovo kao obeshrabrenje, sam sam bio u situaciji da sto vise skinem masti odjednom, ali ne ide to tako, moras redom ici..

Da bi lakse sagoreo to sto ti je ostalo potrebni su ti misici i promena, tako da ti bi verovatno trebao da pojacas ishranu tj da odradis neki period mase, naravno ne natrpavanjem cim stignes vec izbalansiranim odnosom proteina, UH i masti pa posle toga moze dijeta opet..

Ali ajde izbaci sliku da vidimo sta je za slucaj, i reci visinu :)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Moj stomak i ja :D
« Odgovor #3 poslato: April 27, 2015, 01:11:48 posle podne »
Slike da vidimo pa onda ostalo...vjerovatno si i krenuo na dijetu mrsav kao grana pa se jos vise "spalio" tokom iste...