April 25, 2024, 10:23:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: problem...?  (Pročitano 4066 puta)

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
problem...?
« poslato: Jul 05, 2013, 05:15:07 posle podne »

u zadnje vreme mi se desavaju  cudne stvari....kada dremkam popodne a ponekad i uvece kada legnem da spavam.

Kada legnem,zatvorim oci pokusvam da zaspim...u trenutku kada pomislim da cu da zaspim...ucini mi se kao da krecem da se davim (ili mi staje disanje) i razbudim se odjednom....i opet sve ispocetka...nekad osecaj davljenja je jaci a nekada veoma slab ali dovoljan da me razbudi i da mi pravi probleme sa snom...takodje zvuk...dal je to suskanje kese ili komsija pusta muziku...bilo koja jacina zvuka me isto iscima na trenutke ko da me i prepadne u toj nekoj fazi.
Hrana ko da pocinje malo da mi smeta...trpam bez obzira 6 obroka, uzimam dual tabs 2 kom i 3 c vitamina 1000 (gentle c twinlab) i 300 mg kofeina ujutru 5 g lcarnitina, na 1,5 ml sam ml test-propa svaki drugi dan, 3 ampula od 10 ml , pre toga sam rokao "priomo" 200 na pet dana ukupno 3 ampule po 800 +(prot,glut,bcaa)
ujutru tegovi...po podne kardio sat vremena oba 6 dana nedeljno, na ketozi sam 5 nedelju privodim kraju.


posle i za vreme treninga sam ok....muci me spavanje...i to dojaja....desavalo mi se prosle god u aprilu bio sam off...kako se pojavilo tako i nestalo...probao sam rivotril ali on samo ublazi...trajalo od prilike mesec i nekoliko dana....
Jel imao neko nesto slicno?neki savet?
 

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: problem...?
« Odgovor #1 poslato: Jul 05, 2013, 06:35:41 posle podne »
ne bih da postavljam dijagnoze ali mi to zvuci kao anksioznost, to jest blazi oblici napada panike...ako je to onda ti to uzrokuje neki problem koji si potisnuo ili nezadovoljstvo trenutnom situacijom, a mozda je do steroida, mada sumnjam to neka useri prokomentarisu.

Spartak

  • Gost
Odg: problem...?
« Odgovor #2 poslato: Jul 05, 2013, 06:56:49 posle podne »

u zadnje vreme mi se desavaju  cudne stvari....kada dremkam popodne a ponekad i uvece kada legnem da spavam.

Kada legnem,zatvorim oci pokusvam da zaspim...u trenutku kada pomislim da cu da zaspim...ucini mi se kao da krecem da se davim (ili mi staje disanje) i razbudim se odjednom....i opet sve ispocetka...nekad osecaj davljenja je jaci a nekada veoma slab ali dovoljan da me razbudi i da mi pravi probleme sa snom...takodje zvuk...dal je to suskanje kese ili komsija pusta muziku...bilo koja jacina zvuka me isto iscima na trenutke ko da me i prepadne u toj nekoj fazi.
Hrana ko da pocinje malo da mi smeta...trpam bez obzira 6 obroka, uzimam dual tabs 2 kom i 3 c vitamina 1000 (gentle c twinlab) i 300 mg kofeina ujutru 5 g lcarnitina, na 1,5 ml sam ml test-propa svaki drugi dan, 3 ampula od 10 ml , pre toga sam rokao "priomo" 200 na pet dana ukupno 3 ampule po 800 +(prot,glut,bcaa)
ujutru tegovi...po podne kardio sat vremena oba 6 dana nedeljno, na ketozi sam 5 nedelju privodim kraju.


posle i za vreme treninga sam ok....muci me spavanje...i to dojaja....desavalo mi se prosle god u aprilu bio sam off...kako se pojavilo tako i nestalo...probao sam rivotril ali on samo ublazi...trajalo od prilike mesec i nekoliko dana....
Jel imao neko nesto slicno?neki savet?
 


moguce da se prezderavas + aas

obicno pun stomak izaziva nenormalne snove, bar meni

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: problem...?
« Odgovor #3 poslato: Jul 05, 2013, 07:05:48 posle podne »
npr trenbolon
ja od njega sanjam zmajeve kugle..i san gok-a

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: problem...?
« Odgovor #4 poslato: Jul 05, 2013, 07:59:00 posle podne »
Kontam da nije na trenu kad radi kardio sat vremena
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: problem...?
« Odgovor #5 poslato: Jul 05, 2013, 08:00:16 posle podne »
Kaze prop 1,5ml svaki drugi dan. Od propa nema sta da bude.

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: problem...?
« Odgovor #6 poslato: Jul 05, 2013, 08:31:32 posle podne »
samo prop rokam steroxov 1,5 ml...

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: problem...?
« Odgovor #7 poslato: Jul 05, 2013, 08:37:08 posle podne »
npr trenbolon
ja od njega sanjam zmajeve kugle..i san gok-a

hahahaha.....ja sam na trencugi sam spavao kao beba :)....al ove god ga zaobilazim...mozda je to greska ;)

ne bih da postavljam dijagnoze ali mi to zvuci kao anksioznost, to jest blazi oblici napada panike...ako je to onda ti to uzrokuje neki problem koji si potisnuo ili nezadovoljstvo trenutnom situacijom, a mozda je do steroida, mada sumnjam to neka useri prokomentarisu.

pa mozda majku mu....mada nemam ja neki stresan zivot

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: problem...?
« Odgovor #8 poslato: Jul 05, 2013, 08:54:03 posle podne »
Pretreniranost, keto, test. Jbg ne moze sve da bude kao sat

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: problem...?
« Odgovor #9 poslato: Jul 05, 2013, 09:02:49 posle podne »
Pretreniranost najverovatnije...

Ovo sa gusenjem mi zvuci kao ona paraliza u snu ? to znaci da nemas dubok san, desavalo se i meni to par puta.
http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis


A tren je posebna prica tek....
« Poslednja izmena: Jul 05, 2013, 09:11:49 posle podne roki123 »

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: problem...?
« Odgovor #10 poslato: Jul 05, 2013, 09:41:42 posle podne »
Ovo sa gusenjem mi zvuci kao ona paraliza u snu

E moguce da je ovo.


@athletic_man

Jel' imas osecaj kao da ti je telo ukoceno i da ne mozes da se pomeras u tom trenutku?

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: problem...?
« Odgovor #11 poslato: Jul 05, 2013, 09:45:17 posle podne »
Ovo sa gusenjem mi zvuci kao ona paraliza u snu

E moguce da je ovo.


@athletic_man

Jel' imas osecaj kao da ti je telo ukoceno i da ne mozes da se pomeras u tom trenutku?

mogu da se pomeram...kad je jaci "napad" bas se cimnem maltene ustanem...tako da sve normalno sto se pomeranja tice

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: problem...?
« Odgovor #12 poslato: Jul 05, 2013, 09:49:46 posle podne »
Pretreniranost, keto, test. Jbg ne moze sve da bude kao sat

pa razmisljo sam i ja u tom nekom pravcu...
Pretreniranost najverovatnije...

Ovo sa gusenjem mi zvuci kao ona paraliza u snu ? to znaci da nemas dubok san, desavalo se i meni to par puta.
http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis


A tren je posebna prica tek....
bem li ga tebrex ovo iz vikipedije nedaj boze.....kad zaspim zaspao sam ali kad me cima onda je zajebano...pre 2 dana nisam do 6-7 mogao da zaspim


videcu da smanjim drndanje...bar da probam...sace punjenje u nedelju pa da vidim

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: problem...?
« Odgovor #13 poslato: Jul 05, 2013, 09:59:53 posle podne »
Ovo sa gusenjem mi zvuci kao ona paraliza u snu

E moguce da je ovo.


@athletic_man

Jel' imas osecaj kao da ti je telo ukoceno i da ne mozes da se pomeras u tom trenutku?

mogu da se pomeram...kad je jaci "napad" bas se cimnem maltene ustanem...tako da sve normalno sto se pomeranja tice

Aha ok, onda nije paraliza sigurno. To je inace normalno, to se desava svaki put kada spavas, samo sto nisi svestan toga. Mislio sam da postanes svestan izmedju sna i budnosti pa da se uplasis, neki se ljudi pocnu gusiti jer ne znaju sta se desava i osete da se ne mogu pomerati pa panice.

Ne pada mi nista na pamet osim toga, moguce da je visok nivo stresa u kombinaciji sa dosta treninga, ko zna.
« Poslednja izmena: Jul 05, 2013, 10:01:43 posle podne Becks »