April 26, 2024, 04:40:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Metan!  (Pročitano 95161 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Metan!
« Odgovor #195 poslato: Januar 05, 2007, 08:00:30 pre podne »
Ako nastavis po ovom tvom nacinu,rezulat ce doci vrlo brzo...ukoliko zelis da izgledas kao da si iz Etiopije :lol: :lol:

Sad bez zajebancije...ovo tvoje je katastrofa,jednu grupu je dovoljno raditi jednom u 7 dana ako je uradis kako treba.U svakom  slucaju treba napraviti pauzu od bar 3-4 dana pri treniranju iste grupe misica!Kod tvog programa imas 1 dan pauze,misic nema teoretske sanse da se odmori,a ti ga ponovo kidas i unistavas,i ocekujes rast???!!!Nema sanse!!!
Pa znaci da je onda dovoljno trenirati 3 puta nedeljno,  svaku mis.partiju po jednom i imati vidne rezultate?
Znam da je odmor BITAN faktor, ali nije mi jasno kakav bi to npr.biceps bio kad bi ga radili jednom nedeljno. Ne verujem da bi mocno izgledao.
Koliko znam manjim misicnim p. dovoljan je odmor od 48h do ponovnog treniranja, a velikim 72h. Ako je tako ne vidim razlog zasto se npr. biceps ne bi radio 3 puta nedeljno. 

..

a sta kazes na ovo...ja treniram biceps samo 1 nedljno..ha??/

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Metan!
« Odgovor #196 poslato: Januar 05, 2007, 01:36:00 posle podne »
Ma Pedjo,ja pokusavam da mu objasnim,ali ne vredi...Ovo  je onaj slucaj gde ljudi misle "sto vise to bolje"....jeste ali da odes u katabolizam ,da ne kazem u k...c :lol: :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Metan!
« Odgovor #197 poslato: Januar 05, 2007, 03:26:02 posle podne »
Trening mi izgleda ovako(treniram tako poslednja 2 i po meseca):
PONEDELjAK...................ramena + biceps + trbusnjaci
UTORAK.....................grudi + triceps + trbusnjaci
SREDA....................ledja(pre podne) + ramena i biceps(pred vece)
CETVRTAK..............odmor
PETAK..........grudi + triceps + trbusnjaci
SUBOTA.............ledja(pre podne) + ramena i biceps(pred vece)
NEDELjA...............odmor
*NOGE trenutno radim po malo,svaki drugi dan jednu vezbu po 7serija zbog POVREDE! Inace sam ih radio cetvrtkom,samo noge ceo trening.
Jer ok trening?

Evo da i ja dam komentar... vrlo su rijetki oni koji mogu da oporave misic toliko brzo da tijelo mogu vjezbati dva puta nedjeljno.... Ti misice vjezbas cesce i od toga a evo i zasto...

Ramena radis u ponedjeljak,  zatim su ti ramena snazno pogodjena sa grudima u utorak, zatim ista ta ramena su aktivirana u trenigu za ledje pa opet direktno istog dana uvece, pa ih opet rasturas sa grudima u petak, da bi tacku na I stavio sa direktnim treningom za ramena u subotu naravno u kombinaciji sa ledjima....

Znaci poenta moje price je da iako neki misic ne treniras direktno on je pogodjen i ostalim danima, zato vecina ljudi ima najbolje rezultate sa treningom jedna misicna partija jednom nedjeljno.... znaci primjer ramena 3 x nedjeljno, plus ostalim danima indirektno... po meni nema veze sa nicim, a da si malo citao forum sigurno bi nasao bolji plan koji bi ti sigurno donio i bolje rezultate... a da nije mi ni cudo sto ne napredujes u dizanjima, kao sto si rekao Lazicu....

To sto uzimas aas ne znaci da si sposoban da treniras misice ovom frekvencijom... 

Ali avaj ako ti mislis da tako treba samo udri, samo nemoj da ti poslije hemija bude fals ili nesto drugo kad nebude ocekivanih rezultata... ili sta vec ljudi pronalaze kao ispriku za promasaje u treningu, ishrani etc etc...

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Metan!
« Odgovor #198 poslato: Januar 05, 2007, 03:34:39 posle podne »
sva sreca pa brat vladar ima snage,volje i htjenja..

mada iz pozudanih izvora znam da je tome brzo kraj...

Van mreže frenky

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
  • Sculpting the masterpiece
Odg: Metan!
« Odgovor #199 poslato: Januar 05, 2007, 08:30:44 posle podne »
@Marko BG

ako se smijem i ja malo ukljuciti.... :)

prvo sto se tice tvog ciklusa...

uopce se ne slazem sa tvojim stavom prema ciklusu...jer ciklus kao takav mora biti pomno isplaniran  ...to nije slasticarnica u kojoj narucis sladoled sa preljevom i onda se nakon pola pojedenog sladoleda sjetis da bi mogao mozda jos koji preljev i ubaciti..dal razumijes sto ti pokusavam reci...

sad si na winnyu i jos bi ubacio metan....da te pitam nesto dal ti volis svoju jetru...jer ova dva oralna AAS su 17 alfa alikiliran spoj, teski su za jetru, pogotovo za krvnu sliku i lipide.
na tim oralnim se ne preporucuje period duzi od 6 TJEDANA.
dal uzimas kakvu "zastitu za jetru"..

sto se tvog treninga tice moram ti reci jednu cinjenicu nije tocno da se male misicne skupine regeneriraju za 48 , a velike za 72...evo ti primjer: nogama je nekad cak potrebno i do 10 DANA za regeneraciju ili ako ti je lakse 240 SATI da bi se postigla superkompenzacija...naravno sve zavisi od covjeka do covjeka ,al mi nismo genetski frekovi ko Coleman,Swarci,Cutler itd... zato u skladu sa time se mora PLANIRATI i trening.....
 lijepo ti Pedja kaze da on trenira biceps svakih 7 dana...i pogledaj  kolki je covjek.. :)..sto znaci VISE NIJE UVJEK BOLJE..pogotovo  u BB-u...

sasacg ti je dao dva primjera  treninga s kojim bi mogao ostvariti dobre rezultate ,naravno ako je prehrana dobro sredena,kao i odmor(bez kvalitetnog sna nema ni napredka)...
da sad sam se sjetio ti si pisao da imas probleme sa spavanjem..mislim da si dosao sa ovakvim treninzima u fazu pretreniranosti...jer sa ovakvim treninzima ni AAS ti nemoze pomoci da se oporavis nakon treninga...

nego onako informativno kolko si vremena proveo da proucis AAS i kako oni djeluju...
koliki ti je staz u teretani i kakvo imas iskustvo sa prehranom...

evo nadam se da ne zamjeras kaj...nisam mislio nitsta lose nego samo ti ukazati da BB kao takav nije prihvacanje zdravo za gotovo,nego da jo u svakom trenutku treniranja ,prehrane ,suplementacije potrebno PLANIRANJE....

eto tolko od mene...nemojte mi kaj zameriti... :P
Balls-to-the-wall training. You sweat. You push. It hurts. In here, there's no room for crybabies, no place for talking trash. Just raw lifting. This is real deal......

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #200 poslato: Januar 07, 2007, 11:06:33 posle podne »
Hvala svima na strpljenju!
POD HITNO menjam trening,od sutra krecem drugacije,samo jos nisam siguran kako.
Evo kako sam razmisljao i zbog cega:
-U teretani u kojoj idem vezba OGROMAN lik,vlasnik iste,koji poslednjih 10 i vise godina vezba 6 dana nedeljno-svaku mis.partiju po 2 puta.Vecina ljudi koji dolaze vezbaju po njegovom principu
P-grudi+bic
U-ledja+tric
S-ramena+noge
C-kao ponedeljak
P-kao utorak
S-sreda
N-odmor
Ja sam izabrao nacin koji sam napisao,s tim sto sam dodao jos po 1 trening za biceps i ramena(da bi ih sto vise naglasio).
Uverili ste me da je to suludo pa od sutra krecem drugacije!!!!!
Ako neko zna neki dobar program po kom je vezbao neka mi napise.
@Pedja@
Da li od uvek radis biceps jednom nedeljno(od pocetka)?

@Frenky@
Pijem liv52 i nista vise.
ZNAM da je kombinacija 2 oralna aas extra toxicna.
Dosta sam vremena proucavao aas iz knjiga, sa neta i kako god sam mogao, a i dugo sam skupljao muda da ih uzmem. Od ortaka koji uzimaju,a s kojima sam pricao cuo sam totalno razlicite price, sta jedan pljuje drugi dize u nebesa i obratno,pa sam odlucio da uradim po svom(bolje sam sebe da zajebem nego neko drugi).
O ishrani znam dosta sto i primenjujem. Teretana godinu i nesto.

@Vladar@
Pozdrav i hvala na obrazlozenju.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Metan!
« Odgovor #201 poslato: Januar 07, 2007, 11:16:30 posle podne »
da li su i vecina tih sto vjezbaju po njegovom principu takodje ogromni ko on?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #202 poslato: Januar 07, 2007, 11:26:48 posle podne »
Ima ih svakakvih ko u svakoj teretani,ima i ogromnih i smesnih.

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #203 poslato: Januar 07, 2007, 11:31:53 posle podne »
Ako nastavis po ovom tvom nacinu,rezulat ce doci vrlo brzo...ukoliko zelis da izgledas kao da si iz Etiopije :lol: :lol:

Sad bez zajebancije...ovo tvoje je katastrofa,jednu grupu je dovoljno raditi jednom u 7 dana ako je uradis kako treba.U svakom  slucaju treba napraviti pauzu od bar 3-4 dana pri treniranju iste grupe misica!Kod tvog programa imas 1 dan pauze,misic nema teoretske sanse da se odmori,a ti ga ponovo kidas i unistavas,i ocekujes rast???!!!Nema sanse!!!
Pa znaci da je onda dovoljno trenirati 3 puta nedeljno,  svaku mis.partiju po jednom i imati vidne rezultate?
Znam da je odmor BITAN faktor, ali nije mi jasno kakav bi to npr.biceps bio kad bi ga radili jednom nedeljno. Ne verujem da bi mocno izgledao.
Koliko znam manjim misicnim p. dovoljan je odmor od 48h do ponovnog treniranja, a velikim 72h. Ako je tako ne vidim razlog zasto se npr. biceps ne bi radio 3 puta nedeljno. 

..

a sta kazes na ovo...ja treniram biceps samo 1 nedljno..ha??/
Ok,ali brate........mislim........gh+hormoni+aas+suplementi+biceps jednom nedeljno?!

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #204 poslato: Januar 07, 2007, 11:33:48 posle podne »
Ako nastavis po ovom tvom nacinu,rezulat ce doci vrlo brzo...ukoliko zelis da izgledas kao da si iz Etiopije :lol: :lol:

Sad bez zajebancije...ovo tvoje je katastrofa,jednu grupu je dovoljno raditi jednom u 7 dana ako je uradis kako treba.U svakom  slucaju treba napraviti pauzu od bar 3-4 dana pri treniranju iste grupe misica!Kod tvog programa imas 1 dan pauze,misic nema teoretske sanse da se odmori,a ti ga ponovo kidas i unistavas,i ocekujes rast???!!!Nema sanse!!!
Pa znaci da je onda dovoljno trenirati 3 puta nedeljno,  svaku mis.partiju po jednom i imati vidne rezultate?
Znam da je odmor BITAN faktor, ali nije mi jasno kakav bi to npr.biceps bio kad bi ga radili jednom nedeljno. Ne verujem da bi mocno izgledao.
Koliko znam manjim misicnim p. dovoljan je odmor od 48h do ponovnog treniranja, a velikim 72h. Ako je tako ne vidim razlog zasto se npr. biceps ne bi radio 3 puta nedeljno. 

..

a sta kazes na ovo...ja treniram biceps samo 1 nedljno..ha??/
Ok,ali brate........mislim........gh+hormoni+aas+suplementi+biceps jednom nedeljno?!
+insulin(to sam zaboravio).

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Metan!
« Odgovor #205 poslato: Januar 08, 2007, 07:21:49 pre podne »
jbg....stvarno si smesan kada tako moram da kazem....

ali ajde ovako...

zar ti se ne cini logicnije..da ja koji sve to koristim ima sposobnost da mi se misic brze obnovi tj regenerise PA GA OPET NE RADIM 2 PUTA NEDLJNO....NI JEDAN MISIC..A KAMOLI BICPES..???

jel ti ovo ne zvuci logicno??..

mozda ne..

idemo dalje....

JA SAM NISAM KORISTIO OD KADA ZNAM ZA SEBE SVE OVO...NA PRVO TAKMICENJE SAM IZASAO NAUTRAL...HRANECI SE KUVANIM KROMIRPOM I JAJIMA..I BIO 2 U VOJVODINI.....

ZA HEMIJU NISAM NI ZNAO....

A TRENIRAO SAM JEDVA 1 NEDLJNO SVAKI MISIC....

NEZNAM..ZASTO JE TEBI TESKO...ILI KOJI JE RAZLOG U PITANJU....

ALI TO JE KAKO MI SE CINI GENERLANI PROBLEM KOD SVIH.......

JEDNOSTAVNO DA NAUCITE.......DA MISIC RASTE KADA SE ODMARA..

I DA SVA HEMIJA OVOG SVETA TI NECE POMOCI AKO SE NE HRANIS DOVOLJNO I NE ODMRAS SE DOVOLJNO..

A TI SI OTISAO TOTALNO...ALI TOTALNO U KONTRA SMERU..

DAKLE....KONSTATNO SI PRETRENIRAN..A VERUJM DA JEDES 2 ILI 3 PUTA DNEVNO I TO ONO STO TI MAMA SKUVA....

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Odg: Metan!
« Odgovor #206 poslato: Januar 08, 2007, 07:44:12 pre podne »
Biceps 3x nedeljno?
Ja bih prestao da treniram kad bi morao biceps da radim 3 nedeljno! :)

Spartak

  • Gost
Odg: Metan!
« Odgovor #207 poslato: Januar 08, 2007, 11:58:53 pre podne »
da se vratimo temi koju je zapoceo gligor,jeli gligore...kad ce te slike,da vidimo sto si uradio...

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #208 poslato: Januar 08, 2007, 02:44:37 posle podne »
jbg....stvarno si smesan kada tako moram da kazem....

ali ajde ovako...

zar ti se ne cini logicnije..da ja koji sve to koristim ima sposobnost da mi se misic brze obnovi tj regenerise PA GA OPET NE RADIM 2 PUTA NEDLJNO....NI JEDAN MISIC..A KAMOLI BICPES..???

jel ti ovo ne zvuci logicno??..

mozda ne..

idemo dalje....

JA SAM NISAM KORISTIO OD KADA ZNAM ZA SEBE SVE OVO...NA PRVO TAKMICENJE SAM IZASAO NAUTRAL...HRANECI SE KUVANIM KROMIRPOM I JAJIMA..I BIO 2 U VOJVODINI.....

ZA HEMIJU NISAM NI ZNAO....

A TRENIRAO SAM JEDVA 1 NEDLJNO SVAKI MISIC....

NEZNAM..ZASTO JE TEBI TESKO...ILI KOJI JE RAZLOG U PITANJU....

ALI TO JE KAKO MI SE CINI GENERLANI PROBLEM KOD SVIH.......

JEDNOSTAVNO DA NAUCITE.......DA MISIC RASTE KADA SE ODMARA..

I DA SVA HEMIJA OVOG SVETA TI NECE POMOCI AKO SE NE HRANIS DOVOLJNO I NE ODMRAS SE DOVOLJNO..

A TI SI OTISAO TOTALNO...ALI TOTALNO U KONTRA SMERU..

DAKLE....KONSTATNO SI PRETRENIRAN..A VERUJM DA JEDES 2 ILI 3 PUTA DNEVNO I TO ONO STO TI MAMA SKUVA....
Naravno da mi nije tesko,pa mnogo mi je lakse da sve radim po jednom nego 2-3puta.
Znam da je odmor bitan,ali sam mislio da treba vise da se trenira.
A ono sto sam napisao za hemiju nemoj da shvatis kao nesto lose,to mi nije bio cilj,samo konstatacija.A i logicno mi je to sto kazes. Pocecu sve po jednom da radim kad svi kazete da je tako provereno.
Inace jedem 6-7 puta dnevno i sam spremam vecinu toga.Kad kazem da jedem mislim na obroke a ne na pr.praskove,to ne racunam.
Ako ti nije tesko napisi mi ovde ili na pm neki program,mogu da treniram svaki dan sem nedelje(ne radi teretana).
Pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Metan!
« Odgovor #209 poslato: Januar 08, 2007, 02:52:31 posle podne »
PA IMAS OVDE NAPISANIH PROGRAMA KOLIO HOCES..TVOJE JE SAMO DA ODABERES.

A KAZES DA JEDSS 6-7 PUTA..

PITANJE JE STA??