Mart 29, 2024, 12:44:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Metan!  (Pročitano 94806 puta)

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: e vako
« Odgovor #225 poslato: Januar 14, 2007, 08:31:22 posle podne »
posto idem u skolu policije i tamo ima mnogo paljevina i dosta njih na metanu,moj drug iz susedne sobe uzimao je metan i imao je neverovatan napredak posta je zivotinja,on je 89 god,lik ladno ladu  nivu uvati rukama i okrene za 360 LADNO,a misicima i masi da nepricamo ali pojave kod njega su sledece
-nema dlaka po telu sem kose na glavi,trepavica,i obrva
-pocinjao je da uzasno smrdi
-tusirao se u kupacim gacama,pogodi zasto???
postoje jos niz sitnica ali nemam vremena da ti ih pisem
                             peace out
E strumfovi,strumfovi.........iskompleksirani mali strumfovi se tusiraju u kupacim gacama,ccc,misevi mali.
Fuck the police!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Metan!
« Odgovor #226 poslato: Januar 16, 2007, 09:05:41 posle podne »
Postavi ti slike od tvog pajtosa da vidimo to cudo prirode :twisted:

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Metan!
« Odgovor #227 poslato: Januar 21, 2007, 08:38:46 posle podne »
moze jedno pitanje

ortak je nabavio od British Dragon Stanabol (Stanozozol) 100 tableta, 10mg svaka.
to bi valjda trebao da bude neki metan. nije hteo da ubaci test ni decu kako sam ja preporucivao i ovo bi mu bila prva kura uzimace dovoljno hrane, ima liv52, proviron i suplemente).
E sad, covek koji mu je prodao mu kaze da pije 1 tabletu na dan. pa tako nekih 6 nedelja.
meni se 1 tableta na dan cini malo. sta vi mislite.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Metan!
« Odgovor #228 poslato: Januar 21, 2007, 08:41:23 posle podne »
Nije metan nego winstrol....A to za jednu tabletu dnevno-to je sjajan predlog :twisted: jbt,koja glupost :evil:

Neka drug prvo malo procita po forumu pre nego sto se odluci na koriscenje AAS
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Metan!
« Odgovor #229 poslato: Januar 21, 2007, 09:02:57 posle podne »
auuu... :o
on trazio metan a dobio winstrol!
da nije tuzno bilo bi smesno.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Metan!
« Odgovor #230 poslato: Januar 21, 2007, 09:16:10 posle podne »
Ko zna sta je on dobio,mozda su mu uvalili i metan a rekli da je winny...Ko zna koji je fejk navukao i sta je aktivni sastojak u tim tabletama...

Ali me odusevljava diler :lol: :lol: To je izgleda neka nova vrsta koja brine o zdravlju svojih musterija ili jednostavno nema blage veze o materiji...:lol: :twisted: Znam da su dosad uvaljivali ljudima sto vise robe i prepisivali neke astronomske kolicine lekova samo da prodaju i uvale sto vise robe...ali za ovo prvi put cujem :lol: :lol: Jedna tableta dnevno,kakav car :lol: Osim ako mu nije uvalio Anadrol :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Metan!
« Odgovor #231 poslato: Januar 22, 2007, 06:46:00 pre podne »
Ko zna sta je on dobio,mozda su mu uvalili i metan a rekli da je winny...Ko zna koji je fejk navukao i sta je aktivni sastojak u tim tabletama...

Ali me odusevljava diler :lol: :lol: To je izgleda neka nova vrsta koja brine o zdravlju svojih musterija ili jednostavno nema blage veze o materiji...:lol: :twisted: Znam da su dosad uvaljivali ljudima sto vise robe i prepisivali neke astronomske kolicine lekova samo da prodaju i uvale sto vise robe...ali za ovo prvi put cujem :lol: :lol: Jedna tableta dnevno,kakav car :lol: Osim ako mu nije uvalio Anadrol :twisted:
...

ili extazi>>>>

hehehe..takav je majstor lugger bio..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Metan!
« Odgovor #232 poslato: Januar 22, 2007, 06:46:29 pre podne »
moze jedno pitanje

ortak je nabavio od British Dragon Stanabol (Stanozozol) 100 tableta, 10mg svaka.
to bi valjda trebao da bude neki metan. nije hteo da ubaci test ni decu kako sam ja preporucivao i ovo bi mu bila prva kura uzimace dovoljno hrane, ima liv52, proviron i suplemente).
E sad, covek koji mu je prodao mu kaze da pije 1 tabletu na dan. pa tako nekih 6 nedelja.
meni se 1 tableta na dan cini malo. sta vi mislite.
////

strasno....strasnooooooo

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Metan!
« Odgovor #233 poslato: Januar 22, 2007, 06:40:36 posle podne »
update:
ortak je dobio u pakovanju od winstrola (stanozozol) metan koji je trazio. tu je doslo do zabune.
e sad ne zna se koji je metan u pitanju (200 tableta- 100 eur, kruzne su tabletice, zelenkastoplave, i imaju crtu na polovini).
Covek koji je prodao metan je inace jedan nas takmicar i dobar prijatelj sa ovim ortakom i ne bi mu podvalio, ali i dalje mi je smesno, zasto bi onda preporucio samo jednu tabletu dnevno?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Metan!
« Odgovor #234 poslato: Januar 22, 2007, 07:17:05 posle podne »
200 metana za 100eur...auuuuu,fin neki ortak :twisted: I to sve u pakovanju od winny-a :lol:
Predlozi svom ortaku da dodje na ovaj forumu i postavi slike tog "metanskog winstrola" i nauci par stvari,a mogao bi i taj takmicar da svrati...

Mada,sad mi pade na pamet...da nije to d-bol od 50mg????
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Metan!
« Odgovor #235 poslato: Januar 22, 2007, 07:38:30 posle podne »
brate i ja sam mu predlagao da krene malo u teretanu samo sa dobrom ishranom i suplementima, pa da procita nas forum, da barem 2 godine radi tako...
ali jebiga.
ne verujem da je dobio d-bol, ipak je on od 50 mg, a ovog ima 200 komada i mnooogo je sitno. al s'druge strane, sta ja znam, i 50mg i 5 mg su male pilule. Ne mogu nikako na netu da nadjem slike ovog metana, pod svim imenima za metan sam trazio i nigde nema.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Metan!
« Odgovor #236 poslato: Januar 22, 2007, 07:39:30 posle podne »
Neka slika pa ti postavi...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Metan!
« Odgovor #237 poslato: Januar 22, 2007, 09:32:24 posle podne »
update:
ortak je dobio u pakovanju od winstrola (stanozozol) metan koji je trazio. tu je doslo do zabune.
e sad ne zna se koji je metan u pitanju (200 tableta- 100 eur, kruzne su tabletice, zelenkastoplave, i imaju crtu na polovini).
Covek koji je prodao metan je inace jedan nas takmicar i dobar prijatelj sa ovim ortakom i ne bi mu podvalio, ali i dalje mi je smesno, zasto bi onda preporucio samo jednu tabletu dnevno?
U pakovanju od winsa 100 metana od 100e, hahahhahahahahahahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Van mreže steroid_junky

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Metan!
« Odgovor #238 poslato: Januar 22, 2007, 11:09:06 posle podne »
bas mu je dobar prijatelj

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Metan!
« Odgovor #239 poslato: Februar 13, 2007, 07:26:32 posle podne »
cisto da kazem sta se desilo na kraju.
ortak je ozimao 2-3 tablete metana devno (znaci 10-15mg) samo danima kad trenira.
Dobio je 1kg za skoro mesec dana.
sad ce da napravi pauzu od 1 mesec pa ce ponovo da uzima istu "nazovi kuru".
nece da se bode, jer "nece da mu nestane kita".
znaci i ja koji nemam pojma o steroidima, vidim da je ono sto radi katastrofa.
molim vas iskomentarisite nesto da bih mogao da mu pokazem sta ostali misle o "kuri".