Jun 10, 2024, 09:06:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: Laznjak, pravi, etiketa, stampa, pranje ampule u ves masini, blabla  (Pročitano 31288 puta)

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Laznjak, pravi, etiketa, stampa, pranje ampule u ves masini, blabla
« poslato: Jul 15, 2013, 11:28:22 posle podne »



Slikano je nocu pa se ne vidi dobro sutra cu slikati fotoaparatom,prem da i ovde moze da se vidi razlika u kvalitetu stampe kao i razlika u velicini fonta slova,takodje na laznjaku je slabija boja i brise se prstima kao i hologram koji se jednostavno skinuo od pipanja rukama,dok na originalu to nije moguce boje su postojane kao i hologram!Inace brojka na originalu je Lot:AGP 029B     dok je na laznjkau broj  Lot:AGP 02998B




« Poslednja izmena: Jul 18, 2013, 09:48:10 posle podne BUKAS »

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Laznjak, pravi, etiketa, stampa, pranje ampule u ves masini, blabla
« Odgovor #1 poslato: Jul 15, 2013, 11:38:45 posle podne »
To za kod npr kao sto je kod propa slucaj , nije svaka bocica ispravna . Uzimao sam bas koji nije kod bio ok , dok je preparat bio dobar . Sad zasto je to tako , ko zna ....

E sad nailazio sam i na bocice gde je negde nalepnica bila malo manja i malo svetlija , ali nikad se nije boja skidala kao ni hologram . Mada razlika izmedju tih bocica je bila po vise od godinu dana razlike za istek roka .
« Poslednja izmena: Jul 18, 2013, 09:48:38 posle podne BUKAS »
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Laznjak, pravi, etiketa, stampa, pranje ampule u ves masini, blabla
« Odgovor #2 poslato: Jul 15, 2013, 11:55:11 posle podne »
Ma te brojeve manje vise. Sam lab vise dobije time, jer se stiti od fejkovanja itd. Sta stave unutra, stavili su. Nece taj broj pomoci ako umesto bolde stave test ili nista.
« Poslednja izmena: Jul 18, 2013, 09:48:49 posle podne BUKAS »

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #3 poslato: Jul 16, 2013, 12:31:21 pre podne »
Ali fazon je u tome sto deka sa hologramom i ok brojem koji prolazi validaciju na sterox sajtu ubija kako radi,dok ova ni 600mg nedeljno nece da pipne,znaci totalni fejk nema blage veze s mozgom.Da bi ste videli razliku u pakovanju trebalo bi da drzite obe bocice u ruci razlike su ogromne.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #4 poslato: Jul 16, 2013, 12:38:34 pre podne »
Malo je cudno sto kad vec isfejkuju ne stave isti LOT . I na slikama se vidi da po printu nesto nije u redu cim se boja skida .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #5 poslato: Jul 16, 2013, 12:42:47 pre podne »
Dobro, samo mislim da to sa brojevima i nije tako validno.Ovde imam acetat ciji kod nije tamo validan,probacu ga za par nedelja pa mogu da kazem utiske.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #6 poslato: Jul 16, 2013, 12:46:53 pre podne »
Dobro, samo mislim da to sa brojevima i nije tako validno.Ovde imam acetat ciji kod nije tamo validan,probacu ga za par nedelja pa mogu da kazem utiske.

Cekamo utiske .  :)

A kao sto kazem , prop sam koristio koji nije bio validan , odlicno radio .

Edit: bas sad vidim na sajtu sterox , da pokusavaju da unaprede validation system
« Poslednja izmena: Jul 16, 2013, 12:48:37 pre podne The Animal »
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #7 poslato: Jul 16, 2013, 12:50:44 pre podne »
Ko ce ga vise znati u ovom moru prevaranata i lopova..Najbolje farmacija ko ima love i mogucnosti da nabavi.Kad mi je drugar iz jedne arapske zemlje pokazao top shelf lekove koje je kupio...Ne oseca kad daje, a tresu kako rade.

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #8 poslato: Jul 16, 2013, 12:58:37 pre podne »
Ja probao i ne radi ko zna sta ubrizgavam u telo i ko to pakuje?Da li je sterilno,neznam nemam reci!!Poslao sam mail steroxu da pitam da li su izbacili proizvode sa tim brojem pa bas da vidimo o cemu se radi!

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #9 poslato: Jul 16, 2013, 12:59:08 pre podne »
Pa ta dva ne mogu da se porede . Imam drugara u Kaliforniji , kaze ceo tim na farmaceutskom GH , kida kao radi a cena im je smesna tipa 150 dolara . Americki fudbal je u pitanju
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #10 poslato: Jul 16, 2013, 09:42:16 pre podne »
Ali fazon je u tome sto deka sa hologramom i ok brojem koji prolazi validaciju na sterox sajtu ubija kako radi,dok ova ni 600mg nedeljno nece da pipne,znaci totalni fejk nema blage veze s mozgom.Da bi ste videli razliku u pakovanju trebalo bi da drzite obe bocice u ruci razlike su ogromne.

Sta osecas/vidis od deke?

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #11 poslato: Jul 16, 2013, 10:33:28 pre podne »
Pa ta dva ne mogu da se porede . Imam drugara u Kaliforniji , kaze ceo tim na farmaceutskom GH , kida kao radi a cena im je smesna tipa 150 dolara . Americki fudbal je u pitanju
Aj pitaj ga koja to doza gh ga razvaljuje

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #12 poslato: Jul 16, 2013, 12:39:19 posle podne »
Ali fazon je u tome sto deka sa hologramom i ok brojem koji prolazi validaciju na sterox sajtu ubija kako radi,dok ova ni 600mg nedeljno nece da pipne,znaci totalni fejk nema blage veze s mozgom.Da bi ste videli razliku u pakovanju trebalo bi da drzite obe bocice u ruci razlike su ogromne.

Sta osecas/vidis od deke?

Pa od ove sad pravo da ti kazem ne osecam nista i nema nikakvih efekata,a od one kad sam prvi put uzimao osecao sam i veci priliv snage,onda brzo sam dobija na masi i sto je najbitnije dobijao sam kvalitetan misic suv,cvrst!!!OVO SAD SRANJE!!!
Neznam zasto ali imam osecaj da to neko pakuje ovde u Srbiji! :)

Van mreže sekundesuvecnost

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #13 poslato: Jul 16, 2013, 01:19:36 posle podne »
Ne pakuje se u Srbiji.Ali se pakuje u sesednoj zemlji da ne imenujem kojoj.Obizrom da se ne razumem u mrezu proizvodjaca koji je vlasnik sajta,receno mi je juce da nas covek samo lepi te nalepnice.Juce sam drzao u ruci 3 sterox dianabola sa 3 razlicite nalepnice sa 3 ista koda koji nisu validni.

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #14 poslato: Jul 16, 2013, 01:27:21 posle podne »
za oral sterox neam pojma ne bih ni probao iskreno,bolja opcija sb i kakvo misljenje imate o danabolu plavim srcima?