Mart 28, 2024, 04:54:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: THE TERMINATOR!  (Pročitano 40827 puta)

Van mreže Rolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #45 poslato: Mart 10, 2018, 12:21:30 posle podne »
Uz zadnju turu proteinia uzeo sam i ovaj sups.
Ono gde je nastao problem jeste doziranje. Na kutiji pise 2 kapsule pre treninga, na zalepljenoj deklaraciji na srpskom piše 1 kapsula pre treninga. Nigde se ne spominje uzimanje pre spavanja a ja sam ga nabavio kao dopunjeni ZMA.

Sa druge strane na sajtu i ovde se spominje 2x2, neki članovi preporučuju čak i 3x2, a kako se sastav nije menjao pretpostavljam da su to korektna doziranja. Imam me 134kg. 34 god. i koristim samo whey, bcaa i mešavinu dekstroze i maltodekstrina u PWM.

Šta preporučujete?

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #46 poslato: Mart 10, 2018, 02:15:04 posle podne »
Ja ga licno uzimam 2 pred trening i 2 pred spavanje. Nisam povecavao dozu. Dodam jso 1-2 kapsule zma pred spavanje. Cisto posto i ovaj terminator ima zma u sebi ;)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #47 poslato: Mart 10, 2018, 02:45:55 posle podne »
Uz zadnju turu proteinia uzeo sam i ovaj sups.
Ono gde je nastao problem jeste doziranje. Na kutiji pise 2 kapsule pre treninga, na zalepljenoj deklaraciji na srpskom piše 1 kapsula pre treninga. Nigde se ne spominje uzimanje pre spavanja a ja sam ga nabavio kao dopunjeni ZMA.

Sa druge strane na sajtu i ovde se spominje 2x2, neki članovi preporučuju čak i 3x2, a kako se sastav nije menjao pretpostavljam da su to korektna doziranja. Imam me 134kg. 34 god. i koristim samo whey, bcaa i mešavinu dekstroze i maltodekstrina u PWM.

Šta preporučujete?
Ne bih da gusim ovu temu ali 134 kg i dekstroza i malto mi nikako ne idu zajedno u recenicu.
Zasto uzimas terminator?

Van mreže Rolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #48 poslato: Mart 10, 2018, 10:25:21 posle podne »
Uzimam ih jer je bilo više tekstova u kojima se spominjalo da treba da se uzimaju u PWM zbog popunjavanja glikogenskih rezervi. I Pedja mi je potvrdio da je to ok iako ne želim dodatnu masu. U pitanju je jedna merica izmedju 5 i 10g (približnija 5g) zahvaćena iz posude sa sa izmešanim dex i maltom. Ako se nešto promenilo neću ga ubacivati.

Znam da 134kg zvuči mnogo, ali prirodno sam visok i krupan, zapravo cela porodica mi je takva, i kad bi se npr spustio na 100kg izgledao bih neuhranjeno. Imam pojas oko stomaka i njega skidam, tako da uz posao i intezivirane treninge hteo sam da uzmem ZMA radi boljeg sna i odmora, a Terminator mi je delovao kao poboljsana varijanta ZMA uz par potencijalno korisnih dodataka. Dakle praktično očekujem samo bolji san i odmor, a ako pomogne i u treninzima super.

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #49 poslato: Mart 11, 2018, 08:56:24 pre podne »
"Sa druge strane na sajtu i ovde se spominje 2x2, neki članovi preporučuju čak i 3x2, a kako se sastav nije menjao pretpostavljam da su to korektna doziranja. Imam me 134kg. 34 god. i koristim samo whey, bcaa i mešavinu dekstroze i maltodekstrina u PWM.
Šta preporučujete?"
3x2 Terminatora definitivno sweet spot. Posle mesec-dva mi je test. podigao na gornju granicu (25) sto je u tom trenutku za nekog ko ima 43god.,  preko 15 godina nije pipnuo teg i bio ubiven losim zivotom vise nego dobro. Kakvo je dejstvo na mladju populaciju, izvuzev u pct posle lekova gde je nenadhebiv😂, ne bih znao.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #50 poslato: Mart 11, 2018, 02:12:21 posle podne »
Odogovor za sve i svja

Citat
3x2 Terminatora definitivno sweet spot.

Van mreže Rolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #51 poslato: Mart 16, 2018, 08:29:11 pre podne »
Znaci u mom slucaju definitivno 2x2 posto treninge uglavnom radim  rano ujutru, prakticno kad ustanem, ili eventualno kasno uvece sto je dosta redje.

Znam da je postavljano vec dosta puta pitanje, ali da definitivno utvrdim da li u mom slucaju treba da ubacujem dex i malto u PWM ili ne, i ako trebam u kojoj količini?
Recimo da sam i vise nego zadovoljan količinom misica i da mi je cilj da odrzim postojece uz skidanje pojasa oko stomaka. Ako u tom procesu sprzim i nesto misica nije problem.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #52 poslato: Mart 16, 2018, 10:19:26 pre podne »
Znaci u mom slucaju definitivno 2x2 posto treninge uglavnom radim  rano ujutru, prakticno kad ustanem, ili eventualno kasno uvece sto je dosta redje.

Znam da je postavljano vec dosta puta pitanje, ali da definitivno utvrdim da li u mom slucaju treba da ubacujem dex i malto u PWM ili ne, i ako trebam u kojoj količini?
Recimo da sam i vise nego zadovoljan količinom misica i da mi je cilj da odrzim postojece uz skidanje pojasa oko stomaka. Ako u tom procesu sprzim i nesto misica nije problem.

ujutro na pr stomak 2
uvecer pred spavanje 2

sto se tice..
10 gr malto i 10 gr dex je ok

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #53 poslato: Mart 16, 2018, 10:56:40 pre podne »
Kad ste vec kod malto, ima li u ogistri da se uzme?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #55 poslato: Mart 16, 2018, 11:40:30 pre podne »
Zahvaljujem! Kad ode ova dekstroza mogu taman da uzmem ovo. Ima li neke razlike. Ako zamenim dektrozu sa ovim? Mislim 20g dekstroze izbacujem a ubacujem 50g ovoga ili?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #56 poslato: Mart 16, 2018, 12:04:08 posle podne »
Zahvaljujem! Kad ode ova dekstroza mogu taman da uzmem ovo. Ima li neke razlike. Ako zamenim dektrozu sa ovim? Mislim 20g dekstroze izbacujem a ubacujem 50g ovoga ili?

ma 20-25 gr ovoga sasvim ok

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #57 poslato: April 26, 2018, 09:18:38 pre podne »
Pojacao bi terminator na 3×2 da li je korektno 2 ujutru 2 pre treninga i 2 pre spavanja?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #58 poslato: April 26, 2018, 09:40:36 pre podne »
Pojacao bi terminator na 3×2 da li je korektno 2 ujutru 2 pre treninga i 2 pre spavanja?

top opcija

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: THE TERMINATOR!
« Odgovor #59 poslato: Maj 15, 2018, 01:05:36 posle podne »
Jel ima nešto,što bih mogao da uzmem kada imam kasniji trening,da se posle odrađenog treninga "spustim" sa The Beasta  :D