April 29, 2024, 06:31:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: winstrol i masa  (Pročitano 18448 puta)

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #15 poslato: Novembar 25, 2006, 10:23:10 posle podne »

@ SELE.....

SELE...AKO GOSPIDN MILSO SARCEV ODGOVRNO TVRDI DA JE PROVIRON I TE KAKO EFIKASNA ZASTITA OD ESTROGENA TJ PRVENCIJA SKOKA ESTROGENA,JA NE VIDIM RAZLOGA CEMU FORSIRANJE BILO KAKVE DALJENJE RASPRAVE O TOME..

BAJDVEJ...JA SAM TO PROBAO I ODOGVRNO TVRDIM DA JE I TE KAKO DOBRA ZASTITA OD GINEKOMASTIJE KAKO U TOKU KURE A POSEBNO PSOLE NJE..

AKO NE VERUJES...ODVOJI SE MALO OD NOLVADEX-A....PROBAJ..VIDETI CES.....NIJE TESKO SHVATII NEKE STVARI...

ALI DA...JA ZAOBRAVIO..TI BAS I NE CENIS MISLJENJA MILOSA SARCEVA..
Cijenim misljenja ali nepovjerujem odmah u njih zato sto je neko milos ili bilo ko drugi jer svi mi mozemo pogrijesiti ili biti u zabludi.
Nutricionizam je milosev plus ,a za hemiju nisam bas siguran.Po pitanju provirona se neslazu mnogi steroidni guru-i koji imaju sigurno daleko vece znanje i praksu pa zato i nevidim zasto bih slijepo vjerovao milosu .Recimo beskrajno rokanje inzulinom pred takmicenje i nije tako bas pametno (skontace na koga se odnosi :D )
Osim toga nisam ni rekao da proviron nefunkcionira ako bolje procitas sta sam napisao nego da su podjeljenja misljenja oko njega kao antiestrogena sto je cinjenica.
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2006, 10:26:34 posle podne sele137 »
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #16 poslato: Novembar 25, 2006, 10:32:35 posle podne »
hm sad vise ni sam neznam
mozda mi pedja moze konkretno odogovoriti
uzeti ili ne
zasto ne ili zasto da
...

pa nema smisla......eto ti odgovr..pogtovo ako si..a jesi....takmicar...wini snazno pogadja receptore i sta ces onda kada ti bude neophodan..

a ako mislis.da ga uzimas u malim dozama..kao ono,..ajd ..samo malo da se definsiem..ma to batali..jer to nema smilsa...

a ako ga uzimas kako treba....onda ce da se desi ovo sto sam ti rekao gore..

ne postoji i jedan..ali ni jedna jedini razlog uzimati gu kombinaciju i pokusavati pridobiti micinu masu...ti ces da je dobijes..to niko ne spori..ali od drugih stvari..od winstrola..neces sigruno..

ja ovde ne tvrdim da NE MOZES DOBIJATI NA KVALITETNOJ MSICNOJ MASI UOPOTRBOM WINSTOLA..ALI TO JE NEKA DRUGA PRICA..I NEKE DRUGE KOMNINACIJE AAS

ok hvala
i sta sad da uzmemo umjesto toga
samo ne dianabol
sve drugo prolazi

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #17 poslato: Novembar 26, 2006, 03:00:58 pre podne »
A jel imas uopste neku ideju sta bi mogao da uzmes ili samo nabadas???Sad neko moe da ti kaze uzmi t-bol,sustu i boldenon...ali sta ti mislis,sta si imao otprilike u glavi???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #18 poslato: Novembar 26, 2006, 10:51:45 pre podne »

@ SELE.....

SELE...AKO GOSPIDN MILSO SARCEV ODGOVRNO TVRDI DA JE PROVIRON I TE KAKO EFIKASNA ZASTITA OD ESTROGENA TJ PRVENCIJA SKOKA ESTROGENA,JA NE VIDIM RAZLOGA CEMU FORSIRANJE BILO KAKVE DALJENJE RASPRAVE O TOME..

BAJDVEJ...JA SAM TO PROBAO I ODOGVRNO TVRDIM DA JE I TE KAKO DOBRA ZASTITA OD GINEKOMASTIJE KAKO U TOKU KURE A POSEBNO PSOLE NJE..

AKO NE VERUJES...ODVOJI SE MALO OD NOLVADEX-A....PROBAJ..VIDETI CES.....NIJE TESKO SHVATII NEKE STVARI...

ALI DA...JA ZAOBRAVIO..TI BAS I NE CENIS MISLJENJA MILOSA SARCEVA..
Cijenim misljenja ali nepovjerujem odmah u njih zato sto je neko milos ili bilo ko drugi jer svi mi mozemo pogrijesiti ili biti u zabludi.
Nutricionizam je milosev plus ,a za hemiju nisam bas siguran.Po pitanju provirona se neslazu mnogi steroidni guru-i koji imaju sigurno daleko vece znanje i praksu pa zato i nevidim zasto bih slijepo vjerovao milosu .Recimo beskrajno rokanje inzulinom pred takmicenje i nije tako bas pametno (skontace na koga se odnosi :D )
Osim toga nisam ni rekao da proviron nefunkcionira ako bolje procitas sta sam napisao nego da su podjeljenja misljenja oko njega kao antiestrogena sto je cinjenica.
...

PA OK..OVO JE TVOJE MISLJENJE...

JA TI OPET PONAVLJAM..JA SAM PROBAO..I ZATO ODGOVRNO TVRDIM DA JE TAKO......

E SADA..DALI TO DELUJE NA MENE,NA BINAISA,NA FLEX LEWISA,NA TROY ALVESA,NA MUSTAFU DOK JE BIO TJ RADIO SA MILSOEM,NA MNOGE DRUGE KOJE JE MILOS SAVETOVA A TU SPADA I IGOR MILANOVIC I SALE STANKO I MARKO DIMITRIJEVC...I KAO STO REKOH MNOGI DRUGO..A ODGOVRNO TVRDIM DA JE MILSO REKAO SVIMA ONO STO I MENI TJ DA SU DRUGI RADILI ONAKO KAKO JE MILOS REKAO...I STO JE NAJVAZINJE U OVOJ PRICI......

DELOVALO JE EXTRA...

O TOME SE RADI..

O BEKSRAJNOM ROKANJU INSULINOM PRE TAKMICENJE....HMMM..PA AKO SI MISLIO AN MENE....JA RADIM PUNJENJE SA INSULINOM...DA...JA TO NE KRIJEM....

ALI VERUJ DA NEZNAS KAKO JA TO RADIM.PA IZ TOGA PROZILZAI OVO TVOJE MISNJJE O MENI..ALI EVO..JA CU DA TI AKZEM.

JA SE PUNIM SAMO PETAK JEL MI TAKO ODGOVARA....AKO JE TAKMICNJE U SUBOTU A MERIM SE U PETAK JEL UVEK KUBURIM SA KG ONDA SE PUNIM NOC SA PETKA NA SUBOTU TJ NEMA SPAVANJA CELU NOC I UZIMAM ISNULIN 3-4 PUTA OVISNO OD FORME...

ZA OVO SVETSKO SAM TO RADIO TAKO..STO MOZE DA TI POTVRDI SVAKO KO JE BIO TAMO..I BILO JE FENEMOENLANO..

ZA GRCKU SAM RADIO ISTO TAKO...A SLIKE SI VIDEO..BILO JE EXTRA..

NIKADA NISAM RADIO BESMUCNO ROKANJE KAKO GA TI ANZIVAS SA INSULINOM IZ PROSTOG RALZOGA..JEL MI E PASE...JEDNOSTAVNO DOBRO REAGUJEM NA UH I NEMAM POTREBU DA UZIMAM ISNULIN DUZE OD 1 DANA TJ VISE OD 3-4 PUTA..

ZNAM LJUDE KOJ SE PUNE 3 DANA OD TOGA 2 SA INSULINOM I SADA SU PRVACI SVETA..

ZNAM MOMKA KOJI UZIMA ISNULIN SAMO 25-30 MINUTA PRE IZLAZAK NA BINU TJ PUNI SE I PUMPA U ISTO VREME SA INSULINOM...

I SVE SU OVO METODE MILOSA SARCEVA.....NE VIDIM RAZLOGA CEMU RECENICA ROKANJA....

ROAKANJE JE ONO KADA NEGO IMA GUZICU CRVENU KAO U MJAMUNA A IZLGEDA KAO VRECA GOVANA...E TO JE ROKANJA..

AKO OSOBA IZLGEDA OK NA BINI.....ONDA PADA U 2 PLAN DALI JE UZIMAO ISNULIN 2 3 PUTA ILI 1..ILI SE PUNIOM 2 DANA...OVO JE MOJE MISLJENJE....

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #19 poslato: Novembar 26, 2006, 06:44:00 posle podne »
A jel imas uopste neku ideju sta bi mogao da uzmes ili samo nabadas???Sad neko moe da ti kaze uzmi t-bol,sustu i boldenon...ali sta ti mislis,sta si imao otprilike u glavi???

znam sta zelim od injekcionih

test enathat 1000mg osam tjedana
boldenon 800mg osam tjedana
e sad za prva tri tjedna oralno........

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #20 poslato: Novembar 26, 2006, 09:57:30 posle podne »
a mnogo jbt
nece ti mnogo uticat na karijeru te duple doze ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #21 poslato: Novembar 27, 2006, 01:03:16 pre podne »
ove su doze za slijedece natjecanje koje je u cetvrtom mjesecu
mozete me vidjeti na drzavnom prvenstvu hrvatske i na bihacu
pa gle ove doze neznam imam utisak da drugi uzimaju i puno puno vece  a bit ce u mojoj kategoriji
skupio sam dosta para pa sam se odlucio na taj potez plus sto uz to ide hgh
ovo je po redu sesta kura i do sada nikada nisam mislio ici na ovolike brojke
vecinom su to bili testovi enathat propionata deca boldenon dianabol winstrol proviron suspenzija primabolan evo to sam dosad koristio ako se nevaram

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #22 poslato: Novembar 27, 2006, 09:31:55 posle podne »

@ SELE.....

SELE...AKO GOSPIDN MILSO SARCEV ODGOVRNO TVRDI DA JE PROVIRON I TE KAKO EFIKASNA ZASTITA OD ESTROGENA TJ PRVENCIJA SKOKA ESTROGENA,JA NE VIDIM RAZLOGA CEMU FORSIRANJE BILO KAKVE DALJENJE RASPRAVE O TOME..

BAJDVEJ...JA SAM TO PROBAO I ODOGVRNO TVRDIM DA JE I TE KAKO DOBRA ZASTITA OD GINEKOMASTIJE KAKO U TOKU KURE A POSEBNO PSOLE NJE..

AKO NE VERUJES...ODVOJI SE MALO OD NOLVADEX-A....PROBAJ..VIDETI CES.....NIJE TESKO SHVATII NEKE STVARI...

ALI DA...JA ZAOBRAVIO..TI BAS I NE CENIS MISLJENJA MILOSA SARCEVA..
Cijenim misljenja ali nepovjerujem odmah u njih zato sto je neko milos ili bilo ko drugi jer svi mi mozemo pogrijesiti ili biti u zabludi.
Nutricionizam je milosev plus ,a za hemiju nisam bas siguran.Po pitanju provirona se neslazu mnogi steroidni guru-i koji imaju sigurno daleko vece znanje i praksu pa zato i nevidim zasto bih slijepo vjerovao milosu .Recimo beskrajno rokanje inzulinom pred takmicenje i nije tako bas pametno (skontace na koga se odnosi :D )
Osim toga nisam ni rekao da proviron nefunkcionira ako bolje procitas sta sam napisao nego da su podjeljenja misljenja oko njega kao antiestrogena sto je cinjenica.
...

PA OK..OVO JE TVOJE MISLJENJE...

JA TI OPET PONAVLJAM..JA SAM PROBAO..I ZATO ODGOVRNO TVRDIM DA JE TAKO......

E SADA..DALI TO DELUJE NA MENE,NA BINAISA,NA FLEX LEWISA,NA TROY ALVESA,NA MUSTAFU DOK JE BIO TJ RADIO SA MILSOEM,NA MNOGE DRUGE KOJE JE MILOS SAVETOVA A TU SPADA I IGOR MILANOVIC I SALE STANKO I MARKO DIMITRIJEVC...I KAO STO REKOH MNOGI DRUGO..A ODGOVRNO TVRDIM DA JE MILSO REKAO SVIMA ONO STO I MENI TJ DA SU DRUGI RADILI ONAKO KAKO JE MILOS REKAO...I STO JE NAJVAZINJE U OVOJ PRICI......

DELOVALO JE EXTRA...

O TOME SE RADI..

O BEKSRAJNOM ROKANJU INSULINOM PRE TAKMICENJE....HMMM..PA AKO SI MISLIO AN MENE....JA RADIM PUNJENJE SA INSULINOM...DA...JA TO NE KRIJEM....

ALI VERUJ DA NEZNAS KAKO JA TO RADIM.PA IZ TOGA PROZILZAI OVO TVOJE MISNJJE O MENI..ALI EVO..JA CU DA TI AKZEM.

JA SE PUNIM SAMO PETAK JEL MI TAKO ODGOVARA....AKO JE TAKMICNJE U SUBOTU A MERIM SE U PETAK JEL UVEK KUBURIM SA KG ONDA SE PUNIM NOC SA PETKA NA SUBOTU TJ NEMA SPAVANJA CELU NOC I UZIMAM ISNULIN 3-4 PUTA OVISNO OD FORME...

ZA OVO SVETSKO SAM TO RADIO TAKO..STO MOZE DA TI POTVRDI SVAKO KO JE BIO TAMO..I BILO JE FENEMOENLANO..

ZA GRCKU SAM RADIO ISTO TAKO...A SLIKE SI VIDEO..BILO JE EXTRA..

NIKADA NISAM RADIO BESMUCNO ROKANJE KAKO GA TI ANZIVAS SA INSULINOM IZ PROSTOG RALZOGA..JEL MI E PASE...JEDNOSTAVNO DOBRO REAGUJEM NA UH I NEMAM POTREBU DA UZIMAM ISNULIN DUZE OD 1 DANA TJ VISE OD 3-4 PUTA..

ZNAM LJUDE KOJ SE PUNE 3 DANA OD TOGA 2 SA INSULINOM I SADA SU PRVACI SVETA..

ZNAM MOMKA KOJI UZIMA ISNULIN SAMO 25-30 MINUTA PRE IZLAZAK NA BINU TJ PUNI SE I PUMPA U ISTO VREME SA INSULINOM...

I SVE SU OVO METODE MILOSA SARCEVA.....NE VIDIM RAZLOGA CEMU RECENICA ROKANJA....

ROAKANJE JE ONO KADA NEGO IMA GUZICU CRVENU KAO U MJAMUNA A IZLGEDA KAO VRECA GOVANA...E TO JE ROKANJA..

AKO OSOBA IZLGEDA OK NA BINI.....ONDA PADA U 2 PLAN DALI JE UZIMAO ISNULIN 2 3 PUTA ILI 1..ILI SE PUNIOM 2 DANA...OVO JE MOJE MISLJENJE....

Nemoj se ti meni sta naljutiti :wink:
Nisam mislio na tebe nego sam cuo da se pocetnicima u takmicenjima predlazu takve advance tehnike bez obzira na njihovu dob,status i sl. i to samo prema onome sta je uzimao nekoo drugi totalno neprilagodjeno njima.Eh ovakvo napamet uzimanje nekih stvari potecijalno opasnih po zivot ja zovem rokanjem :D Buduci da me takve stvari uvijek iznerviraju spomenuo sam to u mom postu a odnosi se na jednog posjetioca ovog foruma koji misli da je drugi milos (duga je to prica) :D
A za proviron kao sto sam rekao misljenja su podijeljenja sto znaci da polovici djeluje polovici ne.Ti si u prvoj grupi i dragom mi je zbog toga.Medjutim da bih ja mogao reci 100% da djeluje nesto ja bih morao vidjeti pored prakticnog iskustva barem jednu klinicku studiju o provironu kao aniestrogenu,a ja koliko znam takvo nesto nepostoji.
I na kraju slazem se NAJVAZNIJE JE IZGLEDATI DOBRO NA BINI.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #23 poslato: Novembar 28, 2006, 07:55:45 pre podne »
MA STO DA SE LJUTIM.....IZ OVOGA KLINCI MOGU SAMO DA NAUCE..

TACNO EJ DA NEMA STUDIJA DA PRIVORN DELUJE ISKULJCUVO KAO ANIESTOGEN,ALI BRATE..PA ON I NIJE PRAVLJEN U TU SVRHU  KAO NOLVADEX...

MOGLO BIH SE RECI DA JE TO NEJGOVA...PO NAS NA SRECU..POPRATNA POJAVA DA BLOKIRA VISAK ESTROGENA NA RECEPTORU 8) 8)....TAKO DA JBG....TAKVA STUDIJA NIKADA I NECE BITI NAPRAVLJENA...

A BILO BI LEPO DA NAM KAZES KOJI JE TO FORUMAS A DA MISLI DA JE DRUGI  MILOS :shock: :shock: :shock:..DA I MI ZNAMO.. :lol:

I SADA ONO GLAVNI PITANJE....ZASTO MISLIS NA OVAJ ANCIN..DA SU TO ADVANCE TEHNIKE KOJE NISU PRILAGODJENE NEKOME..

ZNACI PITANJE JE...A STA JE PRILAGODJNO..UZIMANJE NOLVADEXA ILI BILO CEGA DRUGOG??>.

MALO EJ TO NELOGICNO JER TI SVI LEKOVI NISU TU DA BI BILI PRUILAGODJENI JEDNIOM BB..VEC SU TU TJ IZMISLJENI SU TJ NAPRAVLJENI SU U NEKE DRUGE SVRHE A NE DA BI SE PRILAGODJAVLI BILO KOME OD BB...

PA TAKO NI PROVIRNONCE 8) 8)..NI MAKEDONCE...NI BUGARCE.. 8) 8)

MISLIM DA OVO NIJE OK KONSTATACIJA..

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #24 poslato: Novembar 28, 2006, 08:42:42 pre podne »
MA STO DA SE LJUTIM.....IZ OVOGA KLINCI MOGU SAMO DA NAUCE..

TACNO EJ DA NEMA STUDIJA DA PRIVORN DELUJE ISKULJCUVO KAO ANIESTOGEN,ALI BRATE..PA ON I NIJE PRAVLJEN U TU SVRHU  KAO NOLVADEX...

MOGLO BIH SE RECI DA JE TO NEJGOVA...PO NAS NA SRECU..POPRATNA POJAVA DA BLOKIRA VISAK ESTROGENA NA RECEPTORU 8) 8)....TAKO DA JBG....TAKVA STUDIJA NIKADA I NECE BITI NAPRAVLJENA...

A BILO BI LEPO DA NAM KAZES KOJI JE TO FORUMAS A DA MISLI DA JE DRUGI  MILOS :shock: :shock: :shock:..DA I MI ZNAMO.. :lol:

I SADA ONO GLAVNI PITANJE....ZASTO MISLIS NA OVAJ ANCIN..DA SU TO ADVANCE TEHNIKE KOJE NISU PRILAGODJENE NEKOME..

ZNACI PITANJE JE...A STA JE PRILAGODJNO..UZIMANJE NOLVADEXA ILI BILO CEGA DRUGOG??>.

MALO EJ TO NELOGICNO JER TI SVI LEKOVI NISU TU DA BI BILI PRUILAGODJENI JEDNIOM BB..VEC SU TU TJ IZMISLJENI SU TJ NAPRAVLJENI SU U NEKE DRUGE SVRHE A NE DA BI SE PRILAGODJAVLI BILO KOME OD BB...

PA TAKO NI PROVIRNONCE 8) 8)..NI MAKEDONCE...NI BUGARCE.. 8) 8)

MISLIM DA OVO NIJE OK KONSTATACIJA..

Pa prvo nije logicno da svaki takmicar uzima iste doze i koristi istu semu uzimanja.
Neko ko nezna razliku izmedju testosterona i bureka (bukvalno)  takoder,a ima i takvih koji bih da koriste advance tehnike :shock:
Velika je razlika izmedju nuspojava nolvadexa i insulina ,zar ne???
Zar mislis da bih to trebao uzimati neko ko bih htjeo da topikalno primjeni burek jer je cuo da postoji topikalni tesosteronski flasteri?
Poenta je da treba malo vise staza i znanja uopsteno o svom tijelu i hemiji da bih upotrebljavao advance tehnike.
A sto se tice tog clana foruma...nefolim ofirati ljude!!!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: winstrol i masa
« Odgovor #25 poslato: Novembar 28, 2006, 08:49:09 pre podne »
SVE SI REKAO U OVOJ RECENICI...

Poenta je da treba malo vise staza i znanja uopsteno o svom tijelu i hemiji da bih upotrebljavao advance tehnike.


SAMO JA BIH REKAO DA JE TREBAJU PRIMNEJVAIT SVI BEZ OBZIRA BILA ADVANCE TEHNIKA ILI NE...DOK NE UPOZNAS OSNVOE FUNCIONSASA SVOG TELA....BATALI OPASNE IGRICE..

A O NEUS POJAVMA RAZNIH LEKOVA.....MA BRATE..PROBLEM JE U TOME STO TO NIKO NE PITA...I NIKOGA I NE ZNAIMA...

BITNO DA JE VELIK....O TOME SE RADI...

A NARAVNO DA NIJE LOGICNO I NARAVNO NIJE PRAKSA DA SVI UZIMAMO ISTE DOZE ITD.....MENE LJUDI AKD APITAJU..OND ANE VERUJU..DOK KADA PITAJU NEKOGA DRUGOG I KADA IM ON KAZE RECIMO 2 G TESTA I OPET NE VERUJU..JBG...U STA OND AVERUJU..

JA UZIMAM 750 MG..I KAZU ALZES...OVAJ UZIMA 2 GR I IZLGEDA VEOMA LOSE...I OPET KAZU DA LAZE..JBG..HAHAHHAHAHAHHAAHH