Maj 01, 2024, 11:12:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Moj drugar :) Tranformacija  (Pročitano 33938 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #15 poslato: Septembar 03, 2013, 02:43:40 posle podne »
Sad se vidi koliko je to sve tanko. Odradio je lep posao, al mu fali jos par kg, da bi to licilo na nesto.

Vene su bas izrazene, sto zbog niskog %bf, sto zbog genetike.

U svakom slucaju neka siba dalje.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #16 poslato: Septembar 03, 2013, 02:54:37 posle podne »
Sad se vidi koliko je to sve tanko. Odradio je lep posao, al mu fali jos par kg, da bi to licilo na nesto.

Vene su bas izrazene, sto zbog niskog %bf, sto zbog genetike.

U svakom slucaju neka siba dalje.
Pa jbg. svima nama nesto fali :) Ali ovo sa 35% i jedne mase, dosta i misica ima :)

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #17 poslato: Septembar 03, 2013, 03:04:32 posle podne »
Sad se vidi koliko je to sve tanko. Odradio je lep posao, al mu fali jos par kg, da bi to licilo na nesto.



Zanimljiva primedba.

Momku svaka cast,ovo je bas retko...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #18 poslato: Septembar 03, 2013, 03:07:43 posle podne »
Da je malo mrsaviji licio bi na kostura sa venama. Tako da je ovo malko bolja verzija.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #19 poslato: Septembar 03, 2013, 03:15:00 posle podne »
Da je malo mrsaviji licio bi na kostura sa venama. Tako da je ovo malko bolja verzija.
Ne znam cemu vredjanje? Mozemo da vidimo tvoje slike kada si bio u ovoj formi sa njegovim stazom ako nije problem? :)

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #20 poslato: Septembar 03, 2013, 03:15:59 posle podne »
Ymir

Ne treba da se opterecujes time,uvek ce biti takvih ljudi.Sve u svemu decko fantasticno izgleda s obzirom na sve gore pomenuto.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #21 poslato: Septembar 03, 2013, 03:18:05 posle podne »
Ymir

Ne treba da se opterecujes time,uvek ce biti takvih ljudi.Sve u svemu decko fantasticno izgleda s obzirom na sve gore pomenuto.
Ma ne opterecujem se samo sam se iznenadio odgovorom iskreno :) Ja znam kroz sta je prosao decko, zato sam ga i stavio na forum jer zasluzuje da ga vide.

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #22 poslato: Septembar 03, 2013, 03:18:19 posle podne »
Da je malo mrsaviji licio bi na kostura sa venama. Tako da je ovo malko bolja verzija.
Ne znam cemu vredjanje? Mozemo da vidimo tvoje slike kada si bio u ovoj formi sa njegovim stazom ako nije problem? :)

Pa gde vredjanje? Covek uz pohvale dao konstruktivno kritiku. E sad, iskreno..ovo bi trebalo klincu samo dobro da dodje ;)

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #23 poslato: Septembar 03, 2013, 03:21:58 posle podne »
Da je malo mrsaviji licio bi na kostura sa venama. Tako da je ovo malko bolja verzija.
Ne znam cemu vredjanje? Mozemo da vidimo tvoje slike kada si bio u ovoj formi sa njegovim stazom ako nije problem? :)

Pa gde vredjanje? Covek uz pohvale dao konstruktivno kritiku. E sad, iskreno..ovo bi trebalo klincu samo dobro da dodje ;)
Kako gde? "kostur sa venama" ? Ok da je to napisao neki srednjoskolac pa i ono da iskuliram. I kao da on ne zna da treba vise misica, ne moze on preko noci da nabije 15kg preko visine. Naravno da je svestan svojih mana i nema potrebe da mu se savetuje nesto sto je ocigledno :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #24 poslato: Septembar 03, 2013, 03:26:49 posle podne »
Nisam vredjao nego sam napisao kako meni izgleda njegovo stanje tela.

Nemam nameru nikoga da vredjam, decku jednostavno fali 5 do 7kg, da bi izgledao dobro.  Jako lako vadis stvari iz recenice koje tebi odgovaraju i lako donosis zakljucak da nekoga vredjam.

On je odradio dobar posao, kao sto sam vec napisao, ali mora da nabaci jos koji kg misica i tu nema dileme. Makar sto se mog misljenja tice.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #25 poslato: Septembar 03, 2013, 03:34:00 posle podne »
Nisam vredjao nego sam napisao kako meni izgleda njegovo stanje tela.

Nemam nameru nikoga da vredjam, decku jednostavno fali 5 do 7kg, da bi izgledao dobro.  Jako lako vadis stvari iz recenice koje tebi odgovaraju i lako donosis zakljucak da nekoga vredjam.

On je odradio dobar posao, kao sto sam vec napisao, ali mora da nabaci jos koji kg misica i tu nema dileme. Makar sto se mog misljenja tice.
Pa naravno da mu fali, ali ne treba da kazes na taj nacin. Ralno jesi rekao sa dozom vredjanja tj. kao da ti smeta sto je ovakav, a ne znam zasto :) Ja ne znam sta si ti mislio, ali iz tvoj odgovora se samo to moglo izvuci :) A i 5-7kg nije mnogo, a ti si rekao da kada bi bio malo mrsaviji bio bi kostur sto znaci da je tebi razlika recimo od 10kg kao izmedju kostura i dobrog izgleda, a tu nesto ne stima :)
Nadam se da se da je ovo samo obicna rasprava bez prepucavanja i ostalog :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #26 poslato: Septembar 03, 2013, 03:47:29 posle podne »
Sta ima meni da smeta kakav je. Niti sam hteo da vredjam, niti imam nameru. Ako 2x kazem da je odradio dobar posao, ne znam sta treba jos. Sad samo neka radi na misicnoj masi, koja mu fali.

Dobro=zdravo.

Samo neka pakuje misice i to je to.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #27 poslato: Septembar 03, 2013, 03:51:25 posle podne »
Sta ima meni da smeta kakav je. Niti sam hteo da vredjam, niti imam nameru. Ako 2x kazem da je odradio dobar posao, ne znam sta treba jos. Sad samo neka radi na misicnoj masi, koja mu fali.

Dobro=zdravo.

Samo neka pakuje misice i to je to.
Dobro ako je tako :) Sada od oktobra krecemo ja i on na masu, pa sledece godine neko takmicenje u juniorima :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #28 poslato: Septembar 03, 2013, 03:53:01 posle podne »
Srecno.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #29 poslato: Septembar 03, 2013, 04:10:46 posle podne »