April 25, 2024, 02:49:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...  (Pročitano 7434 puta)

Van mreže srna92

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • No pain, no gain...
...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« poslato: Septembar 05, 2013, 10:33:56 pre podne »
caooo... idem na copy - paste... isto pitanje koje sam postavila Postovanom Pedji....  Imam 21. godinu, i problem sa kilazom.... ??? [/size] Bar je meni problem... Dugo pokusavam da skinem stomak inaslage (sredina ledj[/color]a)[/size] moram stagnirala sam, bilo je dana kada sam dizala ruke od svega, pa se sve i vracalo, ali sada sam misao pretocila na papir i imam cilj...[/color] ;D [/size]  zelim da postignem dobre rezultate, i pre svega trajne...!!! dnevni obroci su mi se sastojali od proteina, ugljenih hidrata... prvi obrok dorucak, 100gr piletine, i 100gr pirinca, properem ga pre obroka, drugi obrok isto tako... a preostala 2 obroka bez UH, samo protein, kada jedem unosim prvo piletinu, pa pirinac, ne mesam... i eventualno ubacim salatu (paradajiz, kupus, krastavci sve sa Ella sirom 0% m) izmedju rucka i vecere... obroke sam delila na 4 sata.... sada zelim da se bas uozbiljim, da krenem lepo i kontinuirano da treniram, zelim da se posvetim ovome, jer volim sebe, i svoj odraz u ogledalu [/color] :P   ;D [/size] volim kada sam zadovoljna sobom... potrebni su mi saveti u ve[/color][/size]zi ishrane, da li da menjam nesto, i planiram do polovine meseca da upisem neku teretanu... mozda bas eXtreme... sta mogu kao zena da uzimam od preparata, imam helios- proizvodjac sterOx lab, malo je pozuteo, predpostavljam zbog Clena, ali se ne usudjujem da ga bocnem sama.... a i rekli su mi da to ide kao finish kod Body bildera, pred takmicenje, da necu postici rezultate sada, dok ne steknem definiciju... nemam blage veze o treninzima i ishrani, bavim se Herbalife-om, ali to je za amatere... :)  pa bih upitala profesionalce... eh, da ako ista znaci, konfekcijski broj  Grudi 98, Struk 74, Bokovi 94. Visina 170cm ,[/color][/size]Tezina 60kg. Ja bih sve to zadrzala, ali malo zategnutije, izdefinisanije... grudi, ledja, ruke, ramena, guza, noge... bas bih sve ukljucila u vezbu [/color] :) [/size]  ... samo se plasim, da sa grudima posle nemam problem...[/color] :-[ [/size] da ne opadnu... pa ako mogu neke vezbe i za to...jer i sa tim teretom imam poprilican problem, treba ih odrzati....[/color] :o [/size]bila bih zahvalna, ako bih mogla da dobijem program ishrane (koliko UH i proteina dnevno da unosim, i kako), vezbe za pocetnice u teretani, kao sto sam ja  i sta bih mogla od suplementacije, da mi pomogne pri brzim rezultatima, kao i koji bih protein mogla da uzmem, koristila sam Whey Shake, cokoladu posle treninga, i za veceru, ako bas ogladnim kasno... hvala puunoo.. Pozdrav...[/color] :-*

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #1 poslato: Septembar 05, 2013, 11:20:12 pre podne »
ovde se nista ne vidi?

Van mreže srna92

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • No pain, no gain...
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #2 poslato: Septembar 05, 2013, 11:22:13 pre podne »
to i ja gledam , ne znam u cemu je problem... :( samo sam kopirala pitanje koje sam Vama juce poslala...

Van mreže srna92

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • No pain, no gain...
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #3 poslato: Septembar 05, 2013, 12:05:05 posle podne »
caaoo... imala sam problem, nikako Copy- paste :) sad reseno.. elem, imam 21. Godinu, i po meni problem sa viskom... nekome je to kul, meni nije... ja bih 2% m :) isto pitanje koje sam postavila i Pedji,  dugo pokusavam da skinem stomak i naslage na sredini ledja (nista strasno, ali sam ja nezadovoljna) .. Moram priznati stagnirala sam, bilo je dana kada sam dizala ruke od svega ,pa se sve i vracalo, ali sad sam misao prenela na papir i imam cilj... Zelim da postignem dobre rezultate, i pre svega trajne!! Dnevni obroci su mi se sastojali od proteina i UH... prvi obrok dorucak 150gr piletine , isto toliko barenog pirinca koji prethodno properem, drugi obrok isto tako, a preostala dva bez UH, samo piletina.... prvo jedem piletinu, pa pirinac, ne mesam ta dva i eventualno ubacim salatu (kupus, paradajiz, krastavac, Ella sir 0%m) izmedju rucka i vecere... Obroke sam delila na cetiri sata.. sada bas zelim da se uozbiljim, krenem lepo i kontinuirano da treniram, da se posvetim ovome.. Volim kada sam zadovoljna sobom, i svakom treba da se svidi sopstveni odraz u ogledalu, puno je to samopouzdanja plus... Potrebni su mi saveti u vezi ishrane , da li je potrebno da nesto menjam i planiram do polovine meseca da udjem u teretanu, mozda bas eXtreme.. Sta mogu kao zena da koristim od suplementacije i dodataka ? imam HeliOs, proizvodi ga sterox lab, malo je pozuteo, valjda zbog Klena, ne znam bolje da ne pricam, da me ne lincujete :) ali ne smem da ga uzmem vec dugo... A i rekli su mi da to ide kao finish kod Body bildera, pred takmicenje, i da meni nista nece pomoci sada, jer trebam da uradim definiciju :( Nemam blage veze o treninzima i ishrani, bavim se Herbalife-om, ali to je za amatere, imam neko povrsinsko znanje.. pa bih da pitam vas profesionalce.. trenutna moja tezina je 60kg, visoka sam 170m a obim struka 72, bokova 92 i grudi 98... huh, puno... :( Ja bih sve to zadrzala, ali malo zategnutije, mozda 2-3kg dole.. Sve bih ukljucila u vezbu, ledja, ramena, noge, grudi ,guzu, sve, samo me je strah da grudi ne opadnu, poprilican teret, koji treba drzati... pored treninga, bila bih vam zahvalna u koliko biste napisali i program ishrane (koliko UH i proteina dnevno da unosim i kad) i sta bih mogla od suplemenata, da mi pomogne pri brzim rezultatima , koristila sam Whey Shake, odlican je, zamenjivao mi je kasnu veceru, ako bas ogladnim i posle treninga ga popijem...  hvala punoo pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #4 poslato: Septembar 05, 2013, 04:02:33 posle podne »
Srna
kao i sto sam odgovrio na mail tako i ovde i defitivno je ovo odgovor
defitivno treba da se klonite heliosa (ocigledno neznate kako na tom polju stvari stoje)
a ono cega treba da se prihvatite je cinjenica a sudeci po vasim paramterima i ako je ovo vasa fotografija ,da viska kg vi NEMATE
Ono sto vam je potrebno je sigurno neki dobar sistem treninga,a s obzirom da sam imao slucaejva slicnih vama,ma koliko god to paradoksalno zvucalo za mene  ;D-u ovom slucaju bih preprocuio neki full body traning u kombinaciji sa nekim blazim oblikom sagorevca,kao i sa nekom laganijoim varijantom low carb dijete (dakle,nikako rotacije ili jako nizak unos,vec jednostavno unos UH za 30-40% manje nego sto bi to trebalo u nekom drugom slucaju

Van mreže srna92

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • No pain, no gain...
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #5 poslato: Septembar 06, 2013, 12:36:17 pre podne »
... moja slika, moja... pa , kazem Vam , samo da ne odustajem od ovog rezima ishrane... aaa odustajem :( ranije sam jela tako 6 dana u nedelji, sedmi tj. nedelja je punjenje, ili kako se vec zove.. jedem bas sve, ali u normalnim kolicinama, ne prejedam se....  pa onda popustim, 10 dana krsim, pa opet nanovo, i naravno da rezultata nema.. sada bas imam volje da izguram do finala, jer steta, imam sjajnu genetiku... kazu 30% je genetika, ali ja odem mesec dana na treninge, a postignem rezultat vidljiviji nego neke devojke posle pola godine.... zao bi mi bilo da se u ovome ne isprobam... a opet nisam najzadovoljnija jer znam, da kada bih imala podrsku, znala kako, mogla bih dosta, takve sam konstitucije, krupna...  hvala jos jednom... super Vam je forum :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #6 poslato: Septembar 06, 2013, 06:14:41 pre podne »
genetika je izgovor za one koji nemaju rezulatata-po meni i moje misljenje
svaka genetksa barijera se probije.To sto neko ima srece ili obratno (veliko jepitanje) pa ostane uljuljkan u tome kako je Bogom dan za nesto-tako i ostane/nigde.
A kod tih "manje geneticara" volja,trud,i znoj dodju do izrazaja.
Jelovnik tipa-jedem sve ali jedem manje-to je nista.
Treba da se ima jelovnik koji ce se postvati iz dana u dan iz grama u gram.
Kada ste vi u pitanju onda defitivno namirnice kao sto su
belo meso
riba
jaja
posni siervi
krompir
pirinac
sport musli
parce-dva voca na dan
bezmasni jogrurt itd
-IMAJU SMISLA i treba ih ukomponovati na osnovu vaseg BMR-a kako i kada -ovisno od vasih obaveza i mogucnosti konzumiranje odredjenje vrste hrane (posao,skola.....)

Van mreže srna92

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • No pain, no gain...
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #7 poslato: Septembar 06, 2013, 12:50:03 posle podne »
slazem se sa Vama u potpunosti.... ma ja sam svuda nosila sa sobom kantice, za dva obroka minimum.... :) Ici cu na Analize, pa ce mi praviti odredjenu ishranu, na osnovu BMR-a... pustila sam Vam zahtev, pa me prihvatite...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #8 poslato: Septembar 06, 2013, 01:12:12 posle podne »
na kakve analize mislis?
kod nutriconiste nekog?
i zahtev na fb mislis meni ili?

Van mreže srna92

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • No pain, no gain...
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #9 poslato: Septembar 06, 2013, 04:48:18 posle podne »
da, ali ja to imam besplatno, u sklopu mog posla... imamo studio za analize, u Kralja Petra, ovde u Beogradu.... imamo specijalnu vagu koja meri viscelarne masti, bazalni metabolizam, procenat misica, sve u globalu.... poslala sam zahtev na fb...

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #10 poslato: Septembar 06, 2013, 11:50:14 posle podne »
cuvene herbalife "specijalne supergigasonicne vagice" :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #11 poslato: Septembar 07, 2013, 12:55:02 pre podne »
na kakve analize mislis?
kod nutriconiste nekog?
i zahtev na fb mislis meni ili?

Van mreže srna92

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • No pain, no gain...
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #12 poslato: Septembar 07, 2013, 02:04:07 posle podne »
... dobro, nemojte sada osudjivati nesto sto ne poznajete... kao sto ja ne kritikujem vase zanimanje i alate za rad ;) to radim, i imam svoje rezultate....  a vaga je vrlo precizna ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #13 poslato: Septembar 09, 2013, 11:53:43 pre podne »
... dobro, nemojte sada osudjivati nesto sto ne poznajete... kao sto ja ne kritikujem vase zanimanje i alate za rad ;) to radim, i imam svoje rezultate....  a vaga je vrlo precizna ;)

ta vaga je NAJVECA glupost koja postoji
nikoga ne vredjam vec na ovom forumu nemoze da se o tim stvarima prica u superlativu a bez bilo kakvog LOGICNOG objasnjenja
primera radi o toj vagi (naravno iz emprijskog iskustva)
Kada sam se spremao 2008 god za gradn prixu swe imao sam 96.4 kg 4 dana do takmicenja
kONREKTNO,TO JE OVA FORMA sa mog avatara a to je najboja forma koju sam ikada uradio
Ukucao sam paramtere tj 96 kg -168 cm visine + godine starosrti i izbacilo je da ima 37 % BF i da su mi unutrasnji organi masni tj da je moje zdravstveno stanje-..pa ajde da kazem..pred smrt :D

Zato molim Vas,a nevezano za ovu temu da o tim i takvim stvarima koje NI VI NE RAZUMETE vec se sa njima korisitte u radu sa Vasim klijetnima-nemam nista protiv ako neko veruje u to
Ali ovde to nemoze da prolazi i da se takve stvari propagiraju na taj nacin
Nikakve zle namere-samo konstruktivna zamerka jer se % telsne masnoce meri sa KALIPEROM a ne sa tim vagama

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: ...Ishrana i treninzi za one koje pocinju...
« Odgovor #14 poslato: Septembar 09, 2013, 01:29:53 posle podne »
Meni je ta vaga pokazala 20 posto u trenutku kad sam bio na jednocifrenom broju b.f.