April 28, 2024, 05:43:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sta kazete na ovaku kuru?  (Pročitano 27428 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #30 poslato: Septembar 23, 2013, 02:33:05 posle podne »
super
samo me zanima da li si sam zakljucio da treba da uzimas 300 mg anadrola ili ti je to neko savetovao?
i na osnovu cega si shvatio tj prihvatio da je taj savet validan ili da je tvoje razmsljanje validno?
i licno smatram da bi trebalo da izlgedas veoma zavidno,a na osnovu svega sta si rekao (kako ovde,a tako i tamo)
ovo su neke stvari koje bih iskreno voleo da znam

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #31 poslato: Septembar 23, 2013, 03:03:19 posle podne »
super
samo me zanima da li si sam zakljucio da treba da uzimas 300 mg anadrola ili ti je to neko savetovao?
i na osnovu cega si shvatio tj prihvatio da je taj savet validan ili da je tvoje razmsljanje validno?
i licno smatram da bi trebalo da izlgedas veoma zavidno,a na osnovu svega sta si rekao (kako ovde,a tako i tamo)
ovo su neke stvari koje bih iskreno voleo da znam

u temi sam rekao vec 2 puta da sam isao vrlo kratko 6 evo sad treci put govorim,i da sam imao isti efekat kao sa 3 anadrola,za mene je sigurno malo dva anadrola,al mislim da za vecinu nije to sam isto rekao,dal je validno ili ne nije vazno,postoje istrazivanja i dokazi koriscenja anadrola u terapijskoj dozi izmedju 1-5 mg po kilogramu u periodu od 6 meseci,zurim na trening,i prezadovoljan sam izgledom tako da bez brige :),slika kao dokaz nece biti stavljena jer necu da ljudi upiru prstom u mene evo ga ovaj sto koristi 6 anadrola i ostalo,a o hemiji ovako i ne pricam kad me neko pita kazem da ne uzimam i to je to,to je moj izbor..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #32 poslato: Septembar 23, 2013, 03:18:55 posle podne »
jasno mi sta govoris
i naravno tvoj izbor
samo sto postoje i studije koje govore o tome,kako je anadrol lek sa kojim sigurno i garantovano dobijas teska ostecenja jetre (ne daj Boze i ono drugo sto tvrde studije) nakon xxx vremena upotrebe istog,kao i zagarantovno ostecnje nakon upotrebe xxx mg po kg tel tezine
to isto studije kazu
e sada
sto neko voli da cita jedne studije,neko druge,a neko nista ili neko sve-to je druga prica
u svakom slucaju
rauzmeo sam sta si hteo da kazes
NIKAKO ne podrzavam to sta radis i moje misljenje je isto veoma jasno kao i tvoje.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #33 poslato: Septembar 23, 2013, 03:46:44 posle podne »
za mene je sigurno malo dva anadrola


jel možeš da mi kažeš kako ti zaključuješ da ti je 2 anadrola malo?

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #34 poslato: Septembar 23, 2013, 04:38:13 posle podne »
za mene je sigurno malo dva anadrola


jel možeš da mi kažeš kako ti zaključuješ da ti je 2 anadrola malo?

mislim da je manje od 1mg po kg telesne tezine malo,probao sam i 1 i 2 i 3 i 4 i i 6, 1-2 nisam osecao efekat kao sa 3,zato isto tako sa 4,5,6 nisam video veci efekat nego sa 3..tako da za mene je 3 najbolja efektivna doza..svi smo razliciti svako treba za sebe da nadje sta mu odgovara,ako je nekom jedan anadrol dovoljan odlicno meni definitivno nije..

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #35 poslato: Septembar 23, 2013, 04:43:17 posle podne »
Ja uzimam trenutno jedan, a imam mnogo kg. I osecam punocu i cvrstinu,dodaje i na snazi, sto mi je najbitnije. Verovatno bi bolje bilo sa vecom dozom, ali sta cu za par godina da uzimam ako idem tim tempom.

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #36 poslato: Septembar 23, 2013, 04:47:50 posle podne »
Ja uzimam trenutno jedan, a imam mnogo kg. I osecam punocu i cvrstinu,dodaje i na snazi, sto mi je najbitnije. Verovatno bi bolje bilo sa vecom dozom, ali sta cu za par godina da uzimam ako idem tim tempom.

Nema to veze..znaci ako ja sad uzimam "3" mada sad ni ne uzimam anadrol,znaci da cu za npr 5 godina da uzimam 10 ?:) Ako vidis napredak sa 1 nema razloga da povecavas,tako je za sve..

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #37 poslato: Septembar 23, 2013, 04:48:58 posle podne »
nisam hteo da ga imenujem, al kad se javio... :)

3 depoa nedeljno i 1 anadrol dnevno za čučanj 280x7... i onda neko kaže da mu je malo dva... ok, nismo svi isti i ne možemo svi da imamo 300+ čučanj, ali vidim da se ovo sve svodi na preterivanje sa dozama i artiljerijom za prosečne rezultate, a da se zanemaruju ostali faktori koji utiču na napredak... npr. dosta ljudi ima koji uopšte ne pišu van podforuma AAS, sumnjam da i čitaju išta van te sfere, to se odmah vidi čim se malo duže prati forum...
ja stvarno ne vidim nijednog bildera ni liftera kod nas koji bi svojim rezultatima opravdavao doze od 300mg anadrola dnevno, možda evenutalno Katona, mada i to je upitno... naravno da ne treba da se pravdaš nikom ovde za to što radiš, tvoja stvar, samo glasno razmišljam... :)
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2013, 04:54:08 posle podne filip85 »

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #38 poslato: Septembar 23, 2013, 04:53:59 posle podne »
nisam hteo da ga imenujem, al kad se javio... :)

3 depoa nedeljno i 1 anadrol dnevno za čučanj 280x7... i onda neko kaže da mu je malo dva... ok, nismo svi isti i ne možemo svi da imamo 300+ čučanj, ali vidim da se ovo sve svodi na preterivanje sa dozama i artiljerijom za prosečne rezultate, a da se zanemaruju ostali faktori koji utiču na napredak... npr. dosta ljudi ima koji uopšte ne pišu van podforuma AAS, to se odmah vidi čim se malo duže prati forum...
ja stvarno ne vidim nijednog bildera ni liftera kod nas koji bi svojim rezultatima opravdavao doze od 300mg anadrola dnevno, možda evenutalno Katona, mada i to je upitno... naravno da ne treba da se pravdaš nikom ovde za to što radiš, tvoja stvar, samo glasno razmišljam... :)

Izvini druze znaci anadrol se uzima po tebi samo ako je nekom cilj 300kila da dize?razliciti su ciljevi verovatno meni i tom decku..tu smo svi da glasno razmisljamo :)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #39 poslato: Septembar 23, 2013, 04:58:40 posle podne »
Pa nekako mi je logicno da za vecu kolicinu misica i snagu treba veca kolicina.Zasto bi neko od 75kg uzimao neku ogromnu dozu koja ce samo da mu pravi problem?

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #40 poslato: Septembar 23, 2013, 04:59:09 posle podne »
nisam hteo da ga imenujem, al kad se javio... :)

3 depoa nedeljno i 1 anadrol dnevno za čučanj 280x7... i onda neko kaže da mu je malo dva... ok, nismo svi isti i ne možemo svi da imamo 300+ čučanj, ali vidim da se ovo sve svodi na preterivanje sa dozama i artiljerijom za prosečne rezultate, a da se zanemaruju ostali faktori koji utiču na napredak... npr. dosta ljudi ima koji uopšte ne pišu van podforuma AAS, to se odmah vidi čim se malo duže prati forum...
ja stvarno ne vidim nijednog bildera ni liftera kod nas koji bi svojim rezultatima opravdavao doze od 300mg anadrola dnevno, možda evenutalno Katona, mada i to je upitno... naravno da ne treba da se pravdaš nikom ovde za to što radiš, tvoja stvar, samo glasno razmišljam... :)

Izvini druze znaci anadrol se uzima po tebi samo ako je nekom cilj 300kila da dize?razliciti su ciljevi verovatno meni i tom decku..tu smo svi da glasno razmisljamo :)


naravno da ne... ali ovde govorimo o malo većim dozama od jednog anadrola...

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #41 poslato: Septembar 23, 2013, 05:02:29 posle podne »
Pa nekako mi je logicno da za vecu kolicinu misica i snagu treba veca kolicina.Zasto bi neko od 75kg uzimao neku ogromnu dozu koja ce samo da mu pravi problem?

pa ne kazem da treba,svako treba sebi da odredi sta mu je najbolje..

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #42 poslato: Septembar 23, 2013, 05:05:55 posle podne »
nisam hteo da ga imenujem, al kad se javio... :)

3 depoa nedeljno i 1 anadrol dnevno za čučanj 280x7... i onda neko kaže da mu je malo dva... ok, nismo svi isti i ne možemo svi da imamo 300+ čučanj, ali vidim da se ovo sve svodi na preterivanje sa dozama i artiljerijom za prosečne rezultate, a da se zanemaruju ostali faktori koji utiču na napredak... npr. dosta ljudi ima koji uopšte ne pišu van podforuma AAS, to se odmah vidi čim se malo duže prati forum...
ja stvarno ne vidim nijednog bildera ni liftera kod nas koji bi svojim rezultatima opravdavao doze od 300mg anadrola dnevno, možda evenutalno Katona, mada i to je upitno... naravno da ne treba da se pravdaš nikom ovde za to što radiš, tvoja stvar, samo glasno razmišljam... :)

Izvini druze znaci anadrol se uzima po tebi samo ako je nekom cilj 300kila da dize?razliciti su ciljevi verovatno meni i tom decku..tu smo svi da glasno razmisljamo :)


naravno da ne... ali ovde govorimo o malo većim dozama od jednog anadrola...

druze meni je stvarno drago sto mu odgovara jedan anadrol i sto je on jak,ja imam svoj pristup on svoj postujem svacije misljenje,jednostavno meni tako odgovara i to je to,ne teram ja nikog da uzima vise ili manje samo konstatujem da nisam dobio rak jetre i da mi odgovara 3 anadrola

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #43 poslato: Septembar 23, 2013, 05:28:27 posle podne »
ja nikada u zivotu nisam isao vise od jednog anadrola
probao jesam dva i imao sam probleme sa hypertenzijom
Imao sam 114 kg u masi na jednom anadrolu i 750 mg galenike i 10 iu inuslina
svi moji drugari koji su se nekada takmicili,nikada NIKO nije isao vise od 2!!
Necu da imenujem sada momka,jer nema smisla,ali znam da nikada nije isao vise od 2 anadrola i 750 mg gallenike i 16 iu inuslina
imao je 124 kg u masi
primera mogu da navedem xxx

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Sta kazete na ovaku kuru?
« Odgovor #44 poslato: Septembar 23, 2013, 05:50:33 posle podne »
Svaka cast pedja i tebi i tim momcima,ne osporavam ja nista,cak mi je drago kad cujem da sa malo moze mnogo da se postigne..