April 28, 2024, 06:20:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat  (Pročitano 18389 puta)

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« poslato: Septembar 30, 2013, 11:39:23 posle podne »
Pozdrav,
zanimaju me mišljenja o drugoj kuri koju planiram:

sustanon 500mg nedeljno (još razmišljam da li iz 3x ili 2x nedeljno jer mi je drugi ciklus)
boldenon 600mg nedeljno (iz 2x)
masteron Drostanolone Enanthate 400mg nedeljno (iz 2x)
sve to 12 nedelja, najverovatnije će biti SteroxLab

imam 34god, 179 83kg, solidnog izgleda, oko 12bf, treniram 3-4 godine sa manjim prekidima, godinu već bez većih od nedelju dana.

Prva kratka kura od pre 5-6 meseci mi je bila propi 350mg 8 nedelja , anavar 60 dnevno 5 nedelja i proviron 50mg dnevno 8 nedelja.

Da li možda da zamenim sust sa depom iz galenike, negde čujem da bolda nema supstance u Sterox negde da ima... Koje bi još labove preporučili, imam ponude i u Genesis, Swiss i Axio koje bi da izbegnem.

Koliko sam informisan ovaj ciklus ima malo kasniji "start"

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 01, 2013, 10:55:00 pre podne »
1,5gr ned za drugi ciklus sta god da je mnogo je

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 01, 2013, 02:40:41 posle podne »
Menjaj sust za depo.

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 01, 2013, 03:59:45 posle podne »
ok je i sust ali depo je za nijansu jeftiniji,primecujem i na sustu da mi je kriterijum za zene dosta nizak :D:D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 01, 2013, 04:42:23 posle podne »
ok je i sust ali depo je za nijansu jeftiniji,primecujem i na sustu da mi je kriterijum za zene dosta nizak :D:D


u ni jednom elmentu igre zvane IGLANJE,nemoes da poreds tesosteron enhatat sa sustanonom-ni jednog brenda

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 01, 2013, 05:17:36 posle podne »
ok je i sust ali depo je za nijansu jeftiniji,primecujem i na sustu da mi je kriterijum za zene dosta nizak :D:D


u ni jednom elmentu igre zvane IGLANJE,nemoes da poreds tesosteron enhatat sa sustanonom-ni jednog brenda

voleo bih objasnjenje, posto sam mislio da je 1000mg susta slicno 1000mg enantata sto se efekta tice,u cemu je razlika?

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 01, 2013, 05:21:43 posle podne »
ok je i sust ali depo je za nijansu jeftiniji,primecujem i na sustu da mi je kriterijum za zene dosta nizak :D:D


u ni jednom elmentu igre zvane IGLANJE,nemoes da poreds tesosteron enhatat sa sustanonom-ni jednog brenda

voleo bih objasnjenje, posto sam mislio da je 1000mg susta slicno 1000mg enantata sto se efekta tice,u cemu je razlika?

iskljucivo me zanima efekat na izgled,ne sto je ovaj 4 razlicita estra a ovaj samo enan

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 01, 2013, 06:57:23 posle podne »
Menjaj sust za depo.
2x250mg nedeljno depoa bi bila ok zamena?
Ako ne gresim ona prica da etananthate navlaci vise vodu od susta nema veze sa zivotom, razlika je u brzini otpustanja?

1,5gr ned za drugi ciklus sta god da je mnogo je
500mg depo
500mg bolda
400 mast
 ili mislis jos nize?

Sta ti ti Bukas mislis o kolicini?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 01, 2013, 07:08:38 posle podne »
Nema to veze sa estrom.

Samo mi reci koja svrha masterona?

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 01, 2013, 08:59:56 posle podne »
voleo bih objasnjenje, posto sam mislio da je 1000mg susta slicno 1000mg enantata sto se efekta tice,u cemu je razlika?
U oporavku

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 01, 2013, 09:18:43 posle podne »
voleo bih objasnjenje, posto sam mislio da je 1000mg susta slicno 1000mg enantata sto se efekta tice,u cemu je razlika?
U oporavku

pedju sam pitao

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 02, 2013, 06:56:33 pre podne »
voleo bih objasnjenje, posto sam mislio da je 1000mg susta slicno 1000mg enantata sto se efekta tice,u cemu je razlika?
U oporavku

pedju sam pitao

pa kako da odgovrim na pitanje
"kako na izlged deluje enhatat i sustanon"
mislim
ovamo kazes da se rauzmes jako mnogo,a onda ovakvo pitanje...neznam sta da odgovrim u opste

a razlika nije samo u tome sto sustanon moze u priclino velikom broju slucajeva (90%) da bude gubljenje vremena jer indivodia ocigledno ne rauzume svrhu uzimanja lekova,osim sto mu se cini da ce manje da se zalije ako je koncnetracija enhatata slabija

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 02, 2013, 12:54:10 posle podne »
Pa posto si rekao da ne moze da se poredi sustanon i enantat nikako,zato sam i pitao koja je razlika prvenstveno me je zanimalo za izgled..I u kojem se slucaju koristi sustanon,a u kom enantat?tnx

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 02, 2013, 02:00:18 posle podne »
Pa posto si rekao da ne moze da se poredi sustanon i enantat nikako,zato sam i pitao koja je razlika prvenstveno me je zanimalo za izgled..I u kojem se slucaju koristi sustanon,a u kom enantat?tnx

a ti znas za neku razliku?
pa evo,timeni objasni razliku u izgledu coveka koji je na enhatatu i coveka koji je na sustanonu
hvala

ps
ja sam rekao da NEMOZE da se poredi u kvalitetu,a pogtovo kod nas
jer zamene je svako da ne kazem STA ,ko pored onoga sto ima da kupi u apoteci i da je siguran da je farmacetusku,uzima nesto u sta ni Bog dragi nije siguran sta je unutra

Pa neka bude i farmacetuski OMNDAREN-nemoze da se poredi po kvalittu ucnika u odnosu na galeniku.
- foru da ces a sustanonom biti suvlji tj da te nece zalivati u odnosu na galeniku, su nemilosrdne gluposti u koje veruju samo jos deca

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 02, 2013, 02:23:45 posle podne »
Pa posto si rekao da ne moze da se poredi sustanon i enantat nikako,zato sam i pitao koja je razlika prvenstveno me je zanimalo za izgled..I u kojem se slucaju koristi sustanon,a u kom enantat?tnx

a ti znas za neku razliku?
pa evo,timeni objasni razliku u izgledu coveka koji je na enhatatu i coveka koji je na sustanonu
hvala

ps
ja sam rekao da NEMOZE da se poredi u kvalitetu,a pogtovo kod nas
jer zamene je svako da ne kazem STA ,ko pored onoga sto ima da kupi u apoteci i da je siguran da je farmacetusku,uzima nesto u sta ni Bog dragi nije siguran sta je unutra

Pa neka bude i farmacetuski OMNDAREN-nemoze da se poredi po kvalittu ucnika u odnosu na galeniku.
- foru da ces a sustanonom biti suvlji tj da te nece zalivati u odnosu na galeniku, su nemilosrdne gluposti u koje veruju samo jos deca

Pedja ocekivao sam da ti znas posto si rekao da ne moze da se poredi,zato sam i pitao jer mislim da je 1000mg testa 1000mg,samo je razlika u estrima,a za to zaliveniji ili suvlji znam i ja da nema veze sa estrom vec sa klopom,sad jbg svako ima svoj genetski kod navlacenja vode al to je druga prica,ja sam bas skoro poceo sa sustom imam jos malo i 1000mg je stvarno vise nego dobro,al uzimati nesto drugo pored najjeftinije galenike i 100% kvalitet za to si u pravu,sam cu da se vratim na depo cim ovo nestane,samo sam konstatovao da je i sust dobar,zato sam ga u principu i probao da vidim jel ima razlike u odnosu na depo.