April 28, 2024, 09:40:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat  (Pročitano 18387 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 02, 2013, 03:08:13 posle podne »
Pa cek
zar treba postaviti pitanje DA LI ZNAS i ako znas KOJA JE RAZLIKA jjbg?
Mislim
cemu ovo-mislio sam da ti znas-da ZA RAZLIKU OD MNOGIH znam i to veoma mnogo i nemam razloga da se expniram kao neki guru itd.
Dakle,smisao tvoje recenice niti ima smisla niti je fer a pogtovo sto si mi seti licno obracao bezbroj puta za savet na pm i isti dobio
Dakle
i onaj ko veze blage nema sa mozgom bi razliku izmedju enhatata i sustnaona video
dakle
u sustanonu IMA enhatata,samo bih te molio da kazes tj pogledas KOLIKO i koliko bi to ukupno mg SUSTANONA morao da unosis da bi uneo 1000 mg enhatata
I da,ima sigurno razlike izmedju SIROVINE koju koristi neka farmacetuska kuca (enhatat) i sirovine koju koristi neki UG lab a da je poreklom npr iz indije,kine ili tako neke zemlje.

Ja licno smatram da je ova zadnja razlika vise nego bitna,a da ne ulazim u pricu oko razlike broj 1 gde ti pitas u cemu je razlika izmedju sustanona i galenikinog enhatata.Jbg..stvarno neznam na kojem jeziku bih morao da napisem jos nesto

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 02, 2013, 03:10:23 posle podne »
jedino sto treba da te zanima je test, a ne ester(jer ako znas matematike lako ces apliciranje da uskladis). Galenika ima proveren test 100%, jedino bih kraj kure sacekao sa brzim estrom da se ne cedim nedeljama da nesto iscili sto ne radi posao.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 02, 2013, 03:12:58 posle podne »
jedino sto treba da te zanima je test, a ne ester(jer ako znas matematike lako ces apliciranje da uskladis). Galenika ima proveren test 100%, jedino bih kraj kure sacekao sa brzim estrom da se ne cedim nedeljama da nesto iscili sto ne radi posao.

ma to je ok i logicno
ali kazem
koliko mg UKUPNO sustanona (jer sustanon nije enhatat solo) moras da uneses da bi uneo 1000 mg enhatata-o tome se radi

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 02, 2013, 03:51:36 posle podne »
hehe pa kad mi neko objasni zasto sust pored depoa, onda mogu da pricam o tome koliko i zbog cega :)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 02, 2013, 04:44:02 posle podne »
hehe pa kad mi neko objasni zasto sust pored depoa, onda mogu da pricam o tome koliko i zbog cega :)

rekao sam da sam samo probao sust i da se vracam na depo :)

koliko mg UKUPNO sustanona (jer sustanon nije enhatat solo) moras da uneses da bi uneo 1000 mg enhatata-o tome se radi.
ja ovo nisam pitao,mozda me nisi razumeo nije ni bitno,mada na ovom steroxovom ni ne pise koliko ima cega pise samo 4 testosterone esters bez svakog pojedinacnog koliko ima mg.

A naravno da sam te pitao na pm dosta stvari,al sa razlogom pitam samo tebe jer me zanima tvoje misljenje jer mislim da posedujes najvise znanja ovde,a i mozda sam ja nesto krivo procitao,mislio pa zelim da uporedim razlicita misljenja,naravno samo od ljudi za koje mislim da imaju znanje o tome,ne pitam te sa razlogom da obezvredim tvoje znanje nego da naucim nesto sto nisam znao ili da potvrdim ono sto ja mislim ili znam. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 02, 2013, 05:06:22 posle podne »
pa stvar je u tome sto sam ti napisao,ali nisi rauzemo pa si ponovio u smislu
mislio sam da ti znas
jbg
ja sam mislio da se TO PODRAZUMEVA ali eto-pogresio sam i ja sam u principu kriv
jer sam ja zaista mislio da svako zna STA UNOSI u sebe,pa tako da kada apliciras sustanon da onda bi trebalo po pravilu da apliciras 4 vrste testostreina tj 30 mg testosteron propionata,60 mg testosteron phenylpropionata,60mg testosteron isocaproata,100 mg testosteron decanoata..dakle ovo bi trebalo da bude BAZA
e sada
ti si me pitao koja je razlika i meni je to bilo u startu cudno jer sam mislio da se ovo podrazumeva tj da nemozes da poredis enhatat kojeg i nema u sustanonu sa ova 4 mladja brata od enhatat
eto
samo se o tome radi

edit
a to sto mozes da nadjes ovako nesto:
Citat
Za razliku od drugih testosterona kao što su Cypionat i Enanthat, upotreba Sustanona dovodi do manje retencije vode i estrogenih neželjenih propratnih efekata.

i
Citat
Medutim, za razliku od drugih testosteronskih supstanci kao što su Cypionat i Enanthat, korišcenje Sustanona dovodi do manje retencije vode i estrogenih sporednih efekata.

jbg..neznam sta da kazem osim da stvarno lepo zvuci
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2013, 05:09:53 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 02, 2013, 05:29:57 posle podne »
hehe razumeli smo se na kraju to je bitno,a ova dva citata su stvarno glupost :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 02, 2013, 05:51:43 posle podne »
hehe razumeli smo se na kraju to je bitno,a ova dva citata su stvarno glupost :)

pa jbg
i sam vidis
ali tako pise i jbg..

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 02, 2013, 10:10:37 posle podne »
Nema to veze sa estrom.

Samo mi reci koja svrha masterona?

Koliko ja laicki kapiram trebalo bi da smanji aromatizaciju testa u i da da cvrsci izgled misica u ovoj kuri.
Svestan sam da je mozda prevelika kolicina za drugi ciklus, i da bi bio ok skroz kao samo depo i bolda, ili kao samo depo i mast.
Zato i pitam za misljenje o kuri kao o svojoj drugoj?
Da li da izbacim mast ili boldu, i da li ako izbacim mast ubacim neki PCT? Znam da mast nije bas PCT ali da smanjuje aromatizaciju.
Inace cilj je masa ali ne sa prevelikim bulkingom.

P.S.
Peki, Qwertym ubiste mi temu :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 02, 2013, 10:16:01 posle podne »
Kakav pct da ubacis? Jel znas sta znaci skracenica pct?

200mg masta enan dosta. 500 bolde dosta, 500 depoa. Sasvim korektan ciklus.

Kad se vec pominju doze. Ovde pod broj 1 nema 1200mg hemije. Pod 2, drugo je uzeti 500mg trena, drugo je 500mg deke, a drugo 500mg bolde.

Ovo je sasvim ok ciklus, posle kojeg ce se jako lako oporaviti.
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2013, 10:20:45 posle podne BUKAS »

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 02, 2013, 10:30:34 posle podne »
Kakav pct da ubacis? Jel znas sta znaci skracenica pct?

200mg masta enan dosta. 500 bolde dosta, 500 depoa. Sasvim korektan ciklus.

Kad se vec pominju doze. Ovde pod broj 1 nema 1200mg hemije. Pod 2, drugo je uzeti 500mg trena, drugo je 500mg deke, a drugo 500mg bolde.

Ovo je sasvim ok ciklus, posle kojeg ce se jako lako oporaviti.

Post cycle therapy
Koliko ja to kapiram u zavisnosti od kolicine i vrste hemije (pa i reakcije pojedinca)
negde se smatra obavezna PCT nekim lekom a negde dovoljno samo cepati tribulus ili nesto slicno posle kraja kure.
Jedino koliko sam ja ukapirao masteron ovde pomaze i u toku kure da bi bio dovoljan tribulus ili slicno posle zavrsetka, i moze se i to nazvati nekim PCT.
Nisam guru, prihvatam svaku ispravku, ja sam dugo samo citao ovde tako da mi je jasno cije misljenje uvazavam, nista ne sporim

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 02, 2013, 10:48:32 posle podne »
Masteron nikako nakon kure. Ne znam gde si to cuo.

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 02, 2013, 11:06:24 posle podne »
Masteron nikako nakon kure. Ne znam gde si to cuo.

Ma nisam druze mislio nakon kure, pogresno sam srocio, samo kazem da koliko ja znam, ako je u kuri masteron, lakse se odradi PCT nego da nije u kuri

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 03, 2013, 06:39:04 pre podne »
ja ne mogu da ukapiram nikako od kuda su dosle ti informacije sa kojima je preplavljena srbija?

-masteron u kuri da ne dobijes gyno
-a PCT se radi sa provironom

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 03, 2013, 10:54:34 pre podne »
Imam jedno pitanje, druga kura mi je bila boldenon + depo, rezultati su bili fantasticni pa bih sada ponovio e sad me interesuje da li da povecavam doze, prosli put je bilo 500mg depo + 600mg bold nedeljno?