Mart 29, 2024, 05:55:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Moja prica  (Pročitano 13304 puta)

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Moja prica
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 05, 2013, 07:58:40 posle podne »
Svaka cast , samo guraj ! Zelim ti sve najbolje !!!
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Moja prica
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 06, 2013, 09:12:42 pre podne »
Imas moje veliko postovanje, samo napred momak! Puno srece u zivotu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja prica
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 07, 2013, 06:17:21 pre podne »
svaka cast
samo napred!!

Van mreže petar90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Moja prica
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 07, 2013, 10:45:21 pre podne »
svaka čast!!! sve najbolje ti želim!
jako motivacioni tekst!

Van mreže The Rock^

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Moja prica
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 11, 2013, 01:51:48 pre podne »
Svaka ti cast, samo guraj napred!

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Moja prica
« Odgovor #20 poslato: Novembar 30, 2013, 09:08:22 posle podne »
pobednik

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Moja prica
« Odgovor #21 poslato: Decembar 01, 2013, 07:26:52 pre podne »
SVAKA CAST BURAZERU!

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Moja prica
« Odgovor #22 poslato: Decembar 01, 2013, 05:27:19 posle podne »
nisam disao dok sam citao ovo
svaka cast!! cuvaj se sada !
Jedi Master

Van mreže ChemoGuy

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Moja prica
« Odgovor #23 poslato: Avgust 17, 2015, 01:26:11 posle podne »
Skoro 2 godine je proslo od kad sam ovde nesto napisao. Zelim da javim da sam i dalje dobro, cak stavise osecam se odlicno. U tome mi je mnogo pomogao i redovan trening. Skinut sam sa svih lekova tako davno da vise ni ne pamtim kada je to bilo. Kada citam sta sam pisao ovde deluje mi tako daleko. Nisam odustajao kada je bilo najteze i trud je poceo da se isplacuje. U medjuvremenu sam dobio dozvolu i da idem u teretanu, gde sam krenuo pre par meseci. Razlog zbog kojeg se bas ovde javljam je da trazim savet i pomoc u vezi Whey proteina koji razmisljam da uzmem(a za koji sam takodje dobio dozvolu od doktora) ukoliko je prirodan. Citao sam dosta o ovom proteinu i o njegovim benefitima ali i dalje mislim da neko ko se time dugo bavi moze da mi da najbolji savet. Razmisljao sam o Isolate-u, i zanima me koji je najbolji protein koji ja u Srbiji mogu uzeti, i da li u Srbiji postoji Whey koji je pravljen od mleka krava koje su se hranile iskljucivo travom?

Nadam se ne samo da ce mi to jos vise ojacati imunitet, vec se nadam i da nabacim neku kilu, a fali mi 7 do mojih ciljanih 80. Ukoliko imate vremena i raspolozeni ste da mi pomognete, napisite vas savet ovde. Hvala svima unapred
I ne zaboravite: Nikad ne smete odustati!

A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.

“In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.”

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja prica
« Odgovor #24 poslato: Avgust 17, 2015, 02:31:38 posle podne »
Skoro 2 godine je proslo od kad sam ovde nesto napisao. Zelim da javim da sam i dalje dobro, cak stavise osecam se odlicno. U tome mi je mnogo pomogao i redovan trening. Skinut sam sa svih lekova tako davno da vise ni ne pamtim kada je to bilo. Kada citam sta sam pisao ovde deluje mi tako daleko. Nisam odustajao kada je bilo najteze i trud je poceo da se isplacuje. U medjuvremenu sam dobio dozvolu i da idem u teretanu, gde sam krenuo pre par meseci. Razlog zbog kojeg se bas ovde javljam je da trazim savet i pomoc u vezi Whey proteina koji razmisljam da uzmem(a za koji sam takodje dobio dozvolu od doktora) ukoliko je prirodan. Citao sam dosta o ovom proteinu i o njegovim benefitima ali i dalje mislim da neko ko se time dugo bavi moze da mi da najbolji savet. Razmisljao sam o Isolate-u, i zanima me koji je najbolji protein koji ja u Srbiji mogu uzeti, i da li u Srbiji postoji Whey koji je pravljen od mleka krava koje su se hranile iskljucivo travom?

Nadam se ne samo da ce mi to jos vise ojacati imunitet, vec se nadam i da nabacim neku kilu, a fali mi 7 do mojih ciljanih 80. Ukoliko imate vremena i raspolozeni ste da mi pomognete, napisite vas savet ovde. Hvala svima unapred
I ne zaboravite: Nikad ne smete odustati!



Drugar
dobro dosao nazad i drago nam je da cujemo da je sve ok.
Malo o temi.
Svaka firma koja ima GMO i GMP cerifikat kao i cerifikate o porkelu sirovine,a nije neka mesavina necega ,mozes da budes siguran da je PURE isolat tj filtracija surutke od krava tj melka odlicnoe kvalitetta
Da nadjes negde whey filtriran iskljucivo od krave koja je boravila na Alpima ili vise njih,ili price ooje se plaisraju sada da su najbolje krave na Novom Zelandu itd itd itd-to sigurno neces moci jer tako nesto ne postojji
Jednostavno KOLCINA koju potrebuje globalno trziste pravzilaize sve granice,a ako uzmes u obizr da je potrebno 100 litara surutke da bi se dobilo 2 kg filtracije,dovoljno govori.

U svakom slucaju da ti ne duzim
Isolat mozes da uzmes slobodno i nema potrebe da se obazires
Whey koncnetrati su vec u moguce mesavine sa necim drugim (NE SVI-nalgasvam) ali u svakom slucaju

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29879

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Moja prica
« Odgovor #25 poslato: Avgust 17, 2015, 04:06:14 posle podne »
Bravo champ!!! Secam se da sam procitao tvoj post jos kad si postovao prvi put, ali jednostavno nisam imao snage ni volje da komentarisem. Samo sam za sebe prokomentarisao kako sam sretan sto sam zdrav. Dobro nam dosao, verujem da smo svi ovde presretni zbog tebe.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Moja prica
« Odgovor #26 poslato: Avgust 17, 2015, 08:30:33 posle podne »
Svaka cast !!! Pokazao si celicnu volju i karakter !!! Vrlo inspirativan prica , zelim ti sve najbolje i da postignes sto vise u zivotu !!!

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Moja prica
« Odgovor #27 poslato: Avgust 17, 2015, 08:51:43 posle podne »
Bravo majstore ! Puno uspeha u daljem životu i naravno treningu !
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže ChemoGuy

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Moja prica
« Odgovor #28 poslato: Avgust 20, 2015, 05:20:40 posle podne »
Hvala svima i na predlozima i na podrsci. Na kraju sam uzeo ovaj whey
Uzeo sam 80 posto namerno iz razloga sto sam citao da se na taj nacin u wheyu zadrze i neka svojstva koja ne znace mnogo bodibilderima ali meni dosta znace. Cini mi se da je ok proizvod. Hvala svima jos jednom i sve najbolje!
« Poslednja izmena: Avgust 20, 2015, 07:14:43 posle podne Pedja_Petrovic »
A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.

“In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.”

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja prica
« Odgovor #29 poslato: Avgust 20, 2015, 07:15:49 posle podne »
Hvala svima i na predlozima i na podrsci. Na kraju sam uzeo ovaj whey
Uzeo sam 80 posto namerno iz razloga sto sam citao da se na taj nacin u wheyu zadrze i neka svojstva koja ne znace mnogo bodibilderima ali meni dosta znace. Cini mi se da je ok proizvod. Hvala svima jos jednom i sve najbolje!


kako ISOLAT moze da bude 80% ?
nisi ti to nesto dobro...
i molim te,bez linkovanja