Mart 28, 2024, 01:21:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Ja :)  (Pročitano 160096 puta)

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Ja :)
« Odgovor #180 poslato: Jun 18, 2015, 12:49:23 posle podne »
Veruj da ne znam koliko sam tačno teška, odlučila sam da ne merim (sad sam sigurno oko 84), samo pratim izgled i telesnu kompoziciju. Sem očiglednog na slikama i zatezanja garderobe, i vene su sve izraženije po rukama i nogama, pa polako  8) Teram pa dokle stignem, a imam u glavi otprilike šta bih želela. Trenutno mi je osnovni cilj širina gornjeg dela tela.
Promenila sam ponešto. Treninzi su mi jači i nešto kraći, manje pauze, super i opadajuće serije, dobre kilaže (čučanj sam pre neki dan digla na 130 kg 1 RM), jer mislim da bez toga nema ništa. Kardio ponekad u HIIT varijantama.
Ishrana - visokoproteinska i visokomasna, UH samo posle treninga i tu i tamo u još jednom obroku, obično je to doručak nedeljom, tad volim da jedem ovsene sa bananom uz kafu. Protein pijem 2-3 puta na dan i to je to.
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Ja :)
« Odgovor #181 poslato: Jul 02, 2015, 02:31:01 posle podne »
opuštencija, jer je masa mama  :D
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ja :)
« Odgovor #182 poslato: Jul 02, 2015, 10:29:30 posle podne »
Vrat me zaboleo ali vredelo!!! A masa je i te kako mama!!!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Ja :)
« Odgovor #183 poslato: Jul 02, 2015, 11:43:12 posle podne »
Probao sam da rotiram sliku, ovako je bolje, nemoj vrat da kršiš :D
Svaka čast :)

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Ja :)
« Odgovor #184 poslato: Jul 03, 2015, 11:34:53 pre podne »
Zahvaljujem. Čisto mi greota da idem na strogu dijetu  ;D
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Ja :)
« Odgovor #185 poslato: Septembar 02, 2015, 10:19:48 posle podne »
Nesto sa defke, nesto sa mase... Sve u svemu - light weight, baby  :D
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Ja :)
« Odgovor #186 poslato: Septembar 02, 2015, 10:26:46 posle podne »
Umalo da zaboravim trenutno stanje. 80 kg, mesec dana zabusavanja zbog povreda. Jela - svasta. Jos mi i posao visi o koncu... Krajem oktobra je drzavno. Planirala sam da se spremam za napad na medalju u fizik-u. Skoro sam odustala od toga, prvenstveno zbog pauze, ali ko zna, mozda mi dune pa zapnem svojski plus tezak deficit kcal... Videcemo ☺Pozz
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ja :)
« Odgovor #187 poslato: Septembar 03, 2015, 10:59:22 pre podne »
Ih vrh je ovo i za treniranje a kamoli za zabusavanje :))))), a noge ono... Kad ti lik kaze da radi cucanj, mozes da ispoziras quad i kazes "Ahh dude You squat, so cuteeee" hahaha! Samo jedna zamerka, taj jeans shorts je trebao da bude upola kraci, ono da se dzepici vide i ceo quad!
Razbijas nema sta.
« Poslednja izmena: Septembar 03, 2015, 11:02:28 pre podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Ja :)
« Odgovor #188 poslato: Septembar 03, 2015, 11:33:31 pre podne »
Hvala, drug  :)
Malo ću u off, ali baš juče videh na Zvezdari kod Gradske bolnice lika od 50-ak godina u istom takvom šorcu i sa dobrim kvadovima. Po izrazu lica sam videla da hoće da mi se obrati, ali sam bila malo dalje i zauzeta telefoniranjem. Moraću sl put da ga priupitam za ime, sto posto je bio takmičar. A šorc ću nabavim  :D
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Ja :)
« Odgovor #189 poslato: Novembar 26, 2015, 11:27:54 posle podne »
Evo, nakon duze vremena, da se javim... Pravila sam vecu pauzu, bilo problema sa ledjima i Ahilovom tetivom, sad sam to sredila, ali sam se umastila u pm. Naravno, jela sam po zelji i volji, pa sad zeman dos`o da se to skida. Nisam izlazila na Drzavno, ali na Kup cu veoma rado, ako sve bude kako treba i ako forma bude boja nego prosli put, sto bi trebalo biti. Uskoro cu odraditi prajming, mada sam ionako cista od jula, ali treba srediti ishranu, kako bi sve imalo lepu zavrsnicu od min 10 nedelja. Krenucu sa rotacijama, postepeno uvoditi nule (icicu do dve nedeljno) pa na kraju famozna keto dijeta. Evo par slicica i to u garderobi koja sakriva bf od 162364957% hahaha
Poz svimaaa
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ja :)
« Odgovor #190 poslato: Novembar 27, 2015, 06:41:41 pre podne »
ma samo napred!!

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Ja :)
« Odgovor #191 poslato: Novembar 27, 2015, 11:10:25 pre podne »
Hvala, djenerale :)
Nista mi nije tesko sem naterati se da pocnem kako treba haha Kad vidim kuvana belanca okrene mi se zeludac.
Ali posto je krajnji rezultat vredan truda, krecemo. Cak i trening menjam. Prosli put sam se zajebala pa sam se ubijala od kardia i jela bukvalno samo kuvanu ribu i omega kapsule i na kraju izasla na binu sa 69 umesto 74-75 kg, sada samo tegovi, manje pauze, vise ponavljanja, pa cemo videti kako reagujem. Uz to cu jesti i crveno meso, vise masti i mnogo vise povrca svih boja. Zato sebi i dajem vise vremena za pripreme.
I najvaznije - prosli put je bilo lako, jer sam imala stalan posao sa redovnom platom i manje obaveza, sada trazim posao i spremam pravosudni ispit, koji polazem taman cim prodje kup. Treba sve to prvo srediti u glavi, fizicki deo je manje tezak, ali dobro.
I naravno, cim odu trenutne zalihe, zovem Ogistru za suplemente.
Pozzz jos jednom!
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ja :)
« Odgovor #192 poslato: Novembar 27, 2015, 03:21:35 posle podne »
Hvala, djenerale :)
Nista mi nije tesko sem naterati se da pocnem kako treba haha Kad vidim kuvana belanca okrene mi se zeludac.
Ali posto je krajnji rezultat vredan truda, krecemo. Cak i trening menjam. Prosli put sam se zajebala pa sam se ubijala od kardia i jela bukvalno samo kuvanu ribu i omega kapsule i na kraju izasla na binu sa 69 umesto 74-75 kg, sada samo tegovi, manje pauze, vise ponavljanja, pa cemo videti kako reagujem. Uz to cu jesti i crveno meso, vise masti i mnogo vise povrca svih boja. Zato sebi i dajem vise vremena za pripreme.
I najvaznije - prosli put je bilo lako, jer sam imala stalan posao sa redovnom platom i manje obaveza, sada trazim posao i spremam pravosudni ispit, koji polazem taman cim prodje kup. Treba sve to prvo srediti u glavi, fizicki deo je manje tezak, ali dobro.
I naravno, cim odu trenutne zalihe, zovem Ogistru za suplemente.
Pozzz jos jednom!

znas,kada su Arnolda pitali kako radi kardio, on je rekao,pa lepo.dizem tegove brze :D :D

SAMO NAPRED!!

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Ja :)
« Odgovor #193 poslato: Decembar 08, 2015, 06:34:29 posle podne »
Tt: 81
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže oldschool

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Ja :)
« Odgovor #194 poslato: Decembar 17, 2015, 11:35:56 posle podne »
Svaka cast, samo tako nastavi :)