April 20, 2024, 01:20:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Plan-korekcije i misljenja  (Pročitano 2542 puta)

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Plan-korekcije i misljenja
« poslato: Oktobar 06, 2013, 04:23:20 pre podne »
Evo ovako .Prvo da kazem da je lepo kad imas nekoga ko se bavi i voli trening kao i ti posto su danas u fazonu/modi alkoholisanje itd i da pohvalim forum i sve ljude na njemu koje dele svoja iskustva sa drugima :) E sad zasto sam otvorio temu..Imam 182-3 cm i 80 kg.. U teretani sam 2 i po meseca,pre toga sam radio bodyweight vezbe i borilacke vestine.Posto sam mnogo sklon gojenju ,i bio sam mnogoooo debeo (177cm-86 kg)  ,prvo sam odlucio da smrsam skroz pa tek onda da krenem da dodajem misicnu masu..I tako smrsah na 72-3 kg,a i dostigao sam 180 cm..Posle toga sam izbacio kardio(koji sam radio 5 puta nedeljno) i pojacao ishranu i trening.Stigao sam na trenutnih 80 kg,i sad imam problem..Mislim da kad bi hteo definiciju ne bi imao sta da definisem ,samo bi smrsao i licio bi na ne kog kostura..E sad moj plan je ovo(a i problem jer ne znam da li mi je plan dobar)...Sredjena ishrana (koliko god sam u mogucnosti) u komb sa nekim suplementima i tako do maja sledece godine.Cilj mi je da nabacim sto vise kvalitetnih kg misicne mase  do tad ,i posle da se izrezem(rotacije UH,kardio,sagorevac..) ali otom potom.E sad pitanja su:1-da li je mnogo jos  8 meseci povecanog unosa kalorija sa jakim treningom i suplementima pa tek onda definicija? 2-da li odmah da radim definiciju(mislim da vec znam odgovor na ovo),3-Da li je bilo ispravno da prvo smrsam pa da tek onda krecem na nabacivanju misica ? Ako imate jos nesto da dodate bicu zahvalan :D Slike stavljam cim provalim kako se stavljaju :) P.S CILJ:Povecavanje snage,poboljsavanje izgleda tela(83-4 kg misica sa nekih 10 % body fata)..

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Plan-korekcije i misljenja
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 06, 2013, 04:41:44 pre podne »
Evo slika,ne znam koja velicina slika treba?Ako je ovo pogresna neka neko obrise pa cu da promenim :) Nije problem

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Plan-korekcije i misljenja
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 06, 2013, 04:42:41 pre podne »
Jos neka xDDDDD

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Plan-korekcije i misljenja
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 06, 2013, 04:50:30 pre podne »
Ove slike su stare oko mesec dana,stavicu i nove kad ubacim u komp :D :)