Mart 29, 2024, 01:23:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Pripreme za takmicenje  (Pročitano 15071 puta)

Van mreže MissFit

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 8
Pripreme za takmicenje
« poslato: Oktobar 08, 2013, 04:00:48 posle podne »

Veliki pozdrav svima!

Prvo, zelim da se zahvalim svim ucesnicima koji su doprineli da ovaj forum bude pravi izvor znanja. Citam vec dugo i pronasla sam odgovore na razna pitanja.
Sada da se ukratko predstavim: 170cm, 52kg, bf 9%. Staza u teretani imam od srednje skole, prva teretana Extreme. Dakle vec dugo i ozbiljno vezbam i to pre svega zato sto jako volim. U sve ulazim veoma sistematicno, planiram, razmisljam, citam, primenjujem... U teretani vezbam jace od mnogih muskaraca, treniram 5-6 puta nedeljno iako imam mnoge obaveze s obzirom na to da se bavim veoma ozbiljnim poslom.
Pitanje: Poslednjih par godina neki treneri, takmicari i generalno ljudi oko mene, me savetuju da treba da se takmicim jer bih sigurno uzela medalju. Ranije me to nije toliko interesovalo, bavim se poptuno drugim stvarima u zivotu. Medjutim, u poslednje vreme sam blize ideji da se upustim u takmicarske vode (mislim prvenstveno na bikini kategoriju). Interesuje me sledece: ko bi iz sveta bodybuildinga po vasem misljenju bio nakompetentniji da sprema takmicarke? Ne mislim samo na trening, ishranu i suplementaciju, vec i na pozing, iskustvo na takmicenjima, upucenost u tekuca desavanja, itd. Znam i cula sam za mnoge, da ne nabrajam sada, ali me interesuje misljenje onih koji imaju iskustva na takicenjima. Takodje, koji klubovi najvise guraju i podrzavaju svoje takmicare?
Hvala na citanju i svim odgovorima!
Pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pripreme za takmicenje
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 09, 2013, 12:10:04 posle podne »
Miss
evo mozda bih ja mogao da ti odgovrim
Ne kapiram na koji nacin bi neki bodi bilder mogao da savetuje bilo koga u toj konkretno kategoriji,koja je pre svega izmisljenja pre par godina (zna se i zbog cega),i gde ni sudije cak na zalost nemaju pojma sta se trazi i sta treba.
Ovde pricam stvari u koje sam siguran.
Pravilnik mozda i postoji (sta bi trebalo da se trazi npr u toj kategoriji),ali da li je primenjen?
Tako da ne vidim nacin na koji bi tebil licno u toj kategoriji mogao neko da pomogne
Mada sa druge strane kada gledam,svako ko je bio i jednom na takmicenju (a da je aktivno u ovom sportu na ovaj ili onaj nacin) mogao bih da udeli neki savet.

E sada da ti ovde kazem konkretna imena za koga mislim da moze da ti pomgone ili da ti odmogne,onda bi se neko naljutio,neko bi bio sretan sto sam ga spomenuo itd ,pa mislim da je ipak najbolje da se nekako zavrsi a bez imena
Veoma lako mozes da nadjes na drustvenim mrezama i da ocenis ko BI MOGAO da ti pomogne a ko bi mogao da ODMOGNE-kada su saveti,pripreme itd u pitanju

a sto se tice "guranja" takmicara..hahhahahahahhaha
ma gde bre...nema toga kod nas jbg..

Van mreže MissFit

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 8
Odg: Pripreme za takmicenje
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 09, 2013, 01:08:09 posle podne »
Pedja, hvala na odgovoru!
Da, tako je, Jagodina open je pokazala upravo to o cemu govoris, pravilnik se ne postuje. Takodje, nezgodno je pominjati imena od strane nekog ko je sve samo ne anoniman. Mozda jos neko da svoje misljenje.
Mozes li mi makar nesto reci o odnosu federacija? Jedino sto znam da da tu svako gleda svoje d**e.
Redovno pratim sva desavanja na drustvenim mrezama, pratim rezultate, moze dosta toga da se zakljuci, ali opet rekoh mozda ovde saznam jos nesto.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pripreme za takmicenje
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 09, 2013, 01:44:35 posle podne »
Sta se desilo u Jagodini nemam pojma jer nisam bio,a i da sam bio npr tu kategoriju zaista niti mogu niti znam niti bih hteo da sudim-moja tacka gledista
Ono sto znam je da bez obzira sto su i Pedja i Sale moji drugari,takmicenje bilo VRHUNSKO i siguran sam da su zadali domaci zadatak mnogim takmicenjima-ovo je sto mogu da potvrdim,bez obzira sto nisam bio

Van mreže MissFit

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 8
Odg: Pripreme za takmicenje
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 09, 2013, 01:53:22 posle podne »
Ja sam bila, govorim konkretno o sudjenju za bikini kategoriju. Inace, spektakl je bio na nivou.
U svakom slucaju, hvala na odgovorima i veliki pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pripreme za takmicenje
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 09, 2013, 01:55:16 posle podne »
Ja sam bila, govorim konkretno o sudjenju za bikini kategoriju. Inace, spektakl je bio na nivou.
U svakom slucaju, hvala na odgovorima i veliki pozdrav!

nema na cemu
pozz i za tebe