April 19, 2024, 07:10:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Promena nacina zivota !!!  (Pročitano 2892 puta)

Van mreže Dzony_1100

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Promena nacina zivota !!!
« poslato: Oktobar 14, 2013, 10:26:44 posle podne »
  Kao prvo pozdrav svima ja sam Nikola i  imam 24 godine.

Do skoro sam imao okruglo 100 kilograma na moju visinu od 175cm. Naglo sam nabacio kg posle saobracajke koju sam imao sa 18godina. Dugo je trajao taj oporavak,i kada sam se napokon oporavio nisam mogao da se forsiram zbog bolova.
 Posle svega toga sam na kraju odustao od svega,nisam verovao u sebe i da mogu da skinem onoliku stomacinu a u isto vreme nisam mogao da se pogledam u ogledalo jer je sve sto sam video bila debela,mlitava masa! Bio sam gadan sam sebi i bilo me je sramota da se skinem na bazenu ili moru.

-Na kraju...30-og decembra ove godine dobio sam sina i to je bila prekretnica i podsticaj da bacim svoje debelo dupe u teretanu. Nisam hteo da budem debeli tata,koji ne moze da potrci za detetom i loptom.

 Izbacio sam svu brzu hranu,testo,secere,sokove itd ,krenuo u teretanu oslabio naglo 10kg. Taman sam usao u trening i prosao sve upale,koje su inace bile strasne :D
 I desi mi se jos jedan udes- Visestruki prelomi sake i skocnog zgloba (a u pi*ku materinu).
Medjutim ovaj put nenameravam da odustanem.Ne slusam vise lekare (hvala bogu) i 2 meseca posle udesa se vracam u teretanu i vezbam jace nego ikad. 


Stavicu dve slike,posto sam smorio sa ovolikim textom (izvinjavam se).
 Slike nisu neke,ali kako napredujem tako ce biti vise slika.
 
100kg


Uploaded with ImageShack.us

85kg


Uploaded with ImageShack.us


Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Promena nacina zivota !!!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 14, 2013, 10:32:38 posle podne »
Samo cepaj tatko.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Promena nacina zivota !!!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 15, 2013, 09:19:55 pre podne »
Cestitam brate na sinu, a teretana samo cepaj. Ako nesto boli odmori, da ne izazoves jos goru povredu. Samo strpljivo i u kontinuitetu i napravices sta god pozelis, ovde ima ljudi koji znaju i koji ce ti pomoci savetima. Pozdrav i dobro dosao
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Promena nacina zivota !!!
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2013, 09:59:39 pre podne »
samo napred!!

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Promena nacina zivota !!!
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 15, 2013, 10:23:47 pre podne »
Svaka cast.Samo nastavi tako... :)

Van mreže Dzony_1100

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Promena nacina zivota !!!
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 15, 2013, 10:29:24 pre podne »
E pa hvala na cestitkama... :D

 Svestan sam ja da ne moze sve preko noci,i da je za napredak potrebno vreme. Ali uz ozbiljan rad i trud to vreme moze dosta da se smanji :P   
 Zadovoljan sam trenutnim tempom,ali uvek prihvatam i kritike i savete. No za sad cu da se bacim na iscitavanje foruma,pa da naucim i ja nesto korisno! :)